Şimdi Ara

Kış Lastiği için fikirlerinizi alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aracım superb 205/55/16 94 V continantel sports yazlık lastik kullanıyorum. Memleketim Afyon Yaşadığım şehir Van 4 mevsim lastikler hava sıcaklıkları sürekli Eksi de seyir ettiği için tercih etmek istemiyorum mic. crosclimate lastikleri tavsiye edecek arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim
    lassa yada gene continantel marka kışlık lastik almak daha mantıklı gibi. sizin fikirleriniz nedir.

• Direk kışlık lastik tercih edin van gibi bir yerde, lassa, conti, goodyear, michelin tercihinize kalmış, ama kışık kastik gerekli o bölge için ayrıca zincir yada kar paletide bulundurun aracınızda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petlas al fazla para verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Direk kışlık lastik tercih edin van gibi bir yerde, lassa, conti, goodyear, michelin tercihinize kalmış, ama kışık kastik gerekli o bölge için ayrıca zincir yada kar paletide bulundurun aracınızda.

geçen seneki aracımda lassa icewise vardı palet kullanmaya ihtiyaç olmadı Allaha şükür ama kışda hafif geçti - 25/30 ları gördüm en fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Petlas al fazla para verme

Aklıma geldi ama arada afyona gidiyorum git gel ortalama 3500-4000 km yol yapıyorum uzun yolda birde kışın beni yolda bırakabilir endişesi var şimdi kasım ortası gibi yola çıkacağım yazlıkla mı gitsem kışlıklamı onda bile kararsızım aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hussein Genghis

quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Petlas al fazla para verme

Aklıma geldi ama arada afyona gidiyorum git gel ortalama 3500-4000 km yol yapıyorum uzun yolda birde kışın beni yolda bırakabilir endişesi var şimdi kasım ortası gibi yola çıkacağım yazlıkla mı gitsem kışlıklamı onda bile kararsızım aslında

Van 'da sıcaklıklar 8-10 derecenin altına indiyse rahatlık kışlık lastiklerle gidebilirsiniz. Eğer Van'da dağ gibi yüksek rakımlı yerlere çıkmıyorsanız ve 4 kışlık lastik değişimi yapmak kaydıyla kışlık Petlas larda ekonomik olması açısından işinizi görür diye düşünüyorum (Bütçeniz geniş ve çok müsaitse, Nokian WR D4 veya Continental Wintercontact Pro lar kışlık lastiklerin tabiri caizse piridir). Diğer arkadaşın yazdığı gibi ben hiç sorun yaşamayayım, kafam rahat olsun derseniz mutlaka bagajda zincir veya palet bulundurun. İyi yolculuklar dilerim.

• Cnrps C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • petlas her açıdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.