Şimdi Ara

Kış Lastiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Giriş
    14 Not
    Kış geliyor masraf kapıda, kış lastiği taktırmasam diyorum iklim ılıman zaten.
    Borç alıp en ucuzundan alsam mı ne dersiniz ?

|
    |
    geçen sene bizim peder de aynı senin gibi diyordu 31 aralık günü bahçeşehir'de bir üst geçitte karda mahsur kaldıktan sonra ilk işi kar lastiği taktırmak oldu.
    en komiği, o zaman babamda ix35 var. koca cip karda gidemezken yanımızdan kar lastikli bir toyota yaris takır takır üst geçidi tırmanmıştı ne gülmüştük yahu tabii acı bir gülümsemeydi bu, o günkü fırtına'yı istanbulda hiç görmemiştik..

bende risk almayıp 880 liraya nokian wr d4 aldım. en iyi markalardandır nokian.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 24 Eylül 2016; 19:16:53 >
    |
    |
    |
    |
    http://www.vidyoto.com/manset/continentalden-yeni-kis-lastigi-wintercontact-ts-860.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidyoto -- 5 Kasım 2016; 20:47:44 >
    |
    |
    Eğer aracımla karlı veya donma noktasına yakın sıcaklıklarda kullanmam evde kalsın diyorsanız bilemem ama aksi takdirde şart.Ben şahsen akdeniz ve ege sahillerinde değilseniz takılması gerektiğini düşünüyorum. Kış lastiklerinin çoğunluğu kış-kar performansı iyidir. Uygun fiyatlı olsun derseniz petlası öneririm yoksa michelin alpin, godyear ultragrip, continental contiwinter serisi,nokian süper lastiklerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.