Şimdi Ara

Kış Hediyesi Paketi İçin Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Yaklaşık 2 yılın sonunda kız kardeşim sınavı kazanıp Eskişehire görevlendirildi. Bu dönem ona abisinden güzel bir hediye gitmesini istiyorum ve sürekli abi çok soğuk deyip duruyor. Ben de şöyle bir şey düşündüm. Güzel bir kış paketi hazırlayacağım. Çayı hazır, kremleri hazır, kazakları hazır. Acaba sizin de eklememi istediğiniz bir şey var mı?

• Ne abiler var bizimki de cebimizden parayı alıyo kız gezdircem diye :D Neyse Güzel paket olmuş çayın yanında çikolatalar falan da toplayabilirsin kolonya gibi şeyler. Bir de belki böyle ellerini koruyacak şeyleri daha fazla ekle. Haricinde gayet iyi bir paket olur yeterli

• Çok güzel, ince bir düşünce vallahi hoş olmuş umarım kardeşin de beğenir. Seviyorum böyle kardeşlikleri. Ben de ekstra olarak bi salep diyorum ve go diyorm

• neselimese N kullanıcısına yanıt

Mesela ne koyulabilir ki öyle kolonya tarzı? Zaten ellerini falan acıtır o gerek var mı?

• amıevil A kullanıcısına yanıt

Ohooo bir sürü şey var. Mesela artık böyle gliserinli ve e vitaminli şeyler çıkıyor onlardan koyabilirsin ellerini de iyileştirir. Mesela ben healthyhands kullanıyorum. Memnunum da ondan koyabilirsin gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.