Şimdi Ara

###KIŞ GELİYORRRR### (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.623
Cevap
2
Favori
28.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arghh

Belli yaşa gelince evlilik şart. Aslında evlilik işini çok geç yaşa bırakmamak lazım. Yaşlanınca anlarsınız nedemek istediğimi.

• aslında elden gelse bayanlara hiç yaklaşmamak gerek (mümkünse mesafe 100 m.den az olmasın) ama ne yaparsın işte onlarla olmadığı gibi onlarsız da olmuyor

gerçi japonlar bu işlerde bayağı bir ilerleme kaydetti

yakın bir gelecekte insanlar insanları bırakıp robotlarla evlenirlerse hiç şaşmam doğrusu

baktın vıdı vıdı ediyor ,bas düğmesine kapat o kadar

• quote:

Belli yaşa gelince evlilik şart. Aslında evlilik işini çok geç yaşa bırakmamak lazım. Yaşlanınca anlarsınız nedemek istediğimi.

Kesinlikle doğru bişey. Aslında en güzel evlilik çağı 24 25 ama malesef artık bu yaşlar hayal oldu. Çünkü artık adam gibi iş güç yok, hayat pahalı, çocuk bakmak zor, herşey zor artık. Eskiden daha kolaydı hiç olmazsa. Bir ülkedei evliliklerin azalması boşanmaların çoğalması tamamen ekonomi ile ilgilidir. Şimdi ben doğru düzgün işime güvenmeden niye evleneyim ki. Parayla saadet olmaz ama parasızda bişey olmaz ... O kızı nasıl mutlu ediceksin, tatlı sözle güler yüzle mi ona cicim ayı diyorlar daha sonra aşk maşk böcükleri geçtikten sorna gözündeki o perde kalkıyor kızın...

Herkes hayattan korkuyor kimse inkar etmesin. Gelecekten korktuğu içnde çoğu kişi evliliğe yanaşmıyor. Aslında genç ve deli dolu yıllaırmızın içine ediyoruz bu lanet sistemin yüzünden ama ne yapalım düzen böyle artık. Zaman hızla geçiyor 2 sene sonra 27 olacam sonra 30 sonra 35 derken bi bakmışın 50 60 :D

Bekarlık sultnalıktır diyip geçiyoruz işte

• Benim de makro fotoğrafa merakım var ama fakat 1) okadar param yok 2) zamanım yok 3) fotoğrafçılığın "fo" sundan anlamam
  • bende çok istiyorum foto çekme yaa
  • normal bir fotoğraf makinesi ile de başlayabilirsiniz işe illa DSLr olmasına gerek yok :D
  • Serpil hep kendisinin fotoğraflarını çekiyor emo style :) ama bir türlü beceremiyor hep ağzı gözü yamuk :) öğretin ona :)
  • foto mak. var zatende yani sizinki kadar profesyonel olmasada bişeyler gösteriyo tabi ama gezmek lazım bu başka bi ilgi alanı ciddiye almak istiyorum aslında
  • Benim fotoğraf makinam yok ki : (

Telefonumun var 3.2 mp. Bazen çekiyorum makro ama güzel olmuyor :. (
  • quote:

Benim fotoğraf makinam yok ki : (

Telefonumun var 3.2 mp. Bazen çekiyorum makro ama güzel olmuyor :. (

canım yaaa öyle bir söyledin ki ağlıycam şindik
  • Çok kibar biriyim ben. Hediyeleri asla geri çevirmem. Hem yılbaşı da geliyor : p
  • quote:

Çok kibar biriyim ben. Hediyeleri asla geri çevirmem. Hem yılbaşı da geliyor : p

hım sesini duymadım ki kibarmısın diilmisin hem görmedim de seni
  • Latife ediyorum sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Latife ediyorum sadece

ne tesadüf bende
  • Depresyon kadında şöyle ilerler;
    Bunalım... Bunaalım.... Bunu alım... Bunu alayım.... Bunu da alayım.... Bunu al bunu.... Al bunu da..... Bunu da bunu da...... :)

Erkeklerde ise şöyle ilerler;
    Bunalım.... Bunalımdan cıkayım.... Bununla cıkayım.... Bununla da cıkayım.... Hepsiyle cıkayım... :)
  • vallaha ben fena depresyondayım kafayı yicem. Yarın odamı boyuyorum olmayacak böyle. Foruma foto koya koya nazar deydi odam b.k gibi oldu ya. Bir pc masası bir yatak, yerde ne halı var ne başka bişey tam bir dükkan havasında şu anda Bir an evvel çeki düzen vermem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

vallaha ben fena depresyondayım kafayı yicem. Yarın odamı boyuyorum olmayacak böyle. Foruma foto koya koya nazar deydi odam b.k gibi oldu ya. Bir pc masası bir yatak, yerde ne halı var ne başka bişey tam bir dükkan havasında şu anda Bir an evvel çeki düzen vermem lazım

hayırdır seni mi istemeye geliyorlar

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.