Şimdi Ara

kış ayında araba için 12 volt fanlı ısıtıcı alcam hangisi iyi SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
64.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kış ayı geldi havalar sabahleyin buz gibi
    sabah 7.00 de doktora gidip açılmasını 1 saat boyunca bekledim,arabanın içinde oturdum,dışarıya göre araba içi kapalı mekan diye genede iyi sıcak kalıyor,ama buna rağmen çokda sıcak gelmiyor,15 derece falan anca var
    1 saat boyunca arabada oturdum,arabayı çalıştırsam benzin gitmesi bir yana,etraftaki insanlar içinde motor gürültü oluyor
    çakmaklığa takılan ısıtıcı ve fanlı küçük bir şey,ön koltukta bir veya iki kişiye yetsin tamamdır,12 volt 200 watt yazıyor
    aküden sadece 12 voltmu çekcek,o zaman 1 saat müzik dinlemek gibi bir şey olur değilmi,yani bu cihaz 1 veya 2 saat araç stop haldeyken gider değilmi,hangi model iyidir

http://tr.aliexpress.com/w/wholesale-12v-heater-fan.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 4 Kasım 2014; 0:09:16 >

•  kış ayında araba için 12 volt fanlı ısıtıcı alcam hangisi iyi SS li

Daha fazla işini görür.. Şunla takviye edilebilir..

ve bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synthesizer -- 4 Kasım 2014; 0:08:28 >

• Olsada randiman verecegini sanmiyorum. Dosemecilerle gorusmek lazim. Belki daha iyi bi yolu yordami(koltuk isitma vs) vardir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 4 Kasım 2014; 0:09:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısıtıcı alıcanda akü ne halde olucak kaldırabilicekmi araca.
  • 200 watt ciddi bir rakam. Buyuk ihtimal sigortayi attiracaktir. Ayrica araci calistirmak zorundasiniz. Iki kisa farin tukettigi 110 watt civarinda. Akunuz bosalabilir.

Aku sifirlanmasa da bos akuyu doldurmak icin zaten benzin harcayacaksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 4 Kasım 2014; 0:14:15 >
  • http://tr.aliexpress.com/item/High-Quality-12V-150W-300W-Vehicle-Car-Portable-80-Degree-Truck-Heating-Heater-Fan-Defroster-Demister/1748966908.html

80 derecede bayağı var

iç dış detaylı resim var ama dediğiniz gibi aküyü anında bitirirse kötü o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 4 Kasım 2014; 0:20:21 >
  • Soba kur arabaya

• baris195 kullanıcısına yanıt
    bu çok güzelmiş broadwayde kullanabilirmiyim bunu ve türk sitelerinde varmı acaba satılık ??? zaten aküm 10 yıllık felan bi akü değiştirme zamanım gelmişti araba hareket halindeyken kullanacağım sadece nasıl olur ??? kullanılırmı bilen biri varsa acil cevaplarsa sevinirim
  • Bizim arabalarda çorum kalorifar var fırın gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

bu çok güzelmiş broadwayde kullanabilirmiyim bunu ve türk sitelerinde varmı acaba satılık ??? zaten aküm 10 yıllık felan bi akü değiştirme zamanım gelmişti araba hareket halindeyken kullanacağım sadece nasıl olur ??? kullanılırmı bilen biri varsa acil cevaplarsa sevinirim

http://www.youtube.com/watch?v=7CucC2Q1GwY

aliexpressten getirt
    aliexpresten hiç alış veriş yapmadım ve kredi kartımda yok açıkcası bulup yaparım ama güvenmiyorum en azından üründen emin olsam iyi ısıtıp ısıtmadıgından belki gözümü kapatıp verırıp bı sıparıs amaa ondanda emın degılım hepsiburada felan satsa alıcağım ama oralarad yok
  • Kış sonunda aküne elveda dersin benden demesi. Araç çalışmıyorken elektrik kullanımı aküyü en çok etkileyen unsurdur. 1 saat çalıştırsan dahi daha kârlı olursun. 1 saat rölantide 10 liralık benzin yakar aşağı yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Kış sonunda aküne elveda dersin benden demesi. Araç çalışmıyorken elektrik kullanımı aküyü en çok etkileyen unsurdur. 1 saat çalıştırsan dahi daha kârlı olursun. 1 saat rölantide 10 liralık benzin yakar aşağı yukarı.

Ortalama rölanti tüketimi 0.8-0.9 litredir saatte. Yani bir saatlik ısınma masrafı 5 lirayı geçmez. Ama tabi teybi açar, fanı açar, telefonu şarja takar vs. 1-1.2 gibi değerleri görebilir. O da olsun en fazla saatlik 6-7 lira masraf.
  • Kesinlikle verim alamazsınız. Araba çalışacak mecburen.

• cafe falan yokmuydu yakınlarda .

simit çay 5e hallederdin
  • Tofaş ve Reno'nun gözünü seveyim içeriyi hamam yapar camı bile açarsınız
  • Elektrikle ısınmak için arabayı çalıştımanız şart. Benim tavsiyem mum ya da reşo yakıtı yakın. Denemesi neredeyse bedava.
    http://www.youtube.com/watch?v=VBYiitwZN9c
  • webasto der çıkarım
  • aliexpres den ne aldıysam ,hepsi 3 ay içinde pert oldu
    http://www.youtube.com/watch?v=cdkR7DIKX1E
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.