Şimdi Ara

Kırmızı Oda (Tv8)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kırmızı Oda dizisinde Binnur Kaya psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.

KIRMIZI ODA KONUSU NE?

Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa bir Türk dizisine olumlu not veriyorum,ileride görüşüm değişebilir tabi.

Ek:Bayağı iddialı olmuş yorumum,en yüksek not alan diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s2noski -- 18 Eylül 2020; 21:34:29 >
  • Verdiği mesaj güzel olabilir ama çok sıkıcı yahu izlerken inanılmaz sıkılıyorum boş dursam daha iyi yani o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende beğendim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Alya sahnelerini izledim sadece youtubedan. Annesiyle olan sahneleri korku filmi gibi :( Ne kadarı gerçektir bilemeyeceğim ama yarısı bile gerçekse korkunç.

• Şu dizide kral kaybederse kitabındaki hikaye işlenirse çok güzel olur işte o zaman izlemeye başlarım:)

• Sadece Alya sahnelerini izliyorum muhtesem bir oyunculuk.

Kırmızı Oda (Tv8)
  • Scheisse kullanıcısına yanıt
    Siz sadece parça parça izlediğiniz ve o karakter popüler diye diğer yan rolleri kaçıyorsunuz.Çok iyi oyuncular konuk oluyor.

Mesela son bölümde Rıza Bey var.Serhat Nalbantoğlu oynuyor.İyi rol yazmışlarsa döktürür.Şimdi Tv den tekrarini izliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 22 Kasım 2020; 0:43:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.