Şimdi Ara

Kırmızı ışıkta geçiyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kırmızıda geçmekten çok şu sarı ışığı olmayıp da yeşilin yanıp sönmeye başladığı ışıklar tehlikeli. Kaç kez denk geldim, adam yeşilin yanıp söndüğünü gördüğü anda "aman kırmızıya kalmadan geçeyim" diye bir basıyor, bazıları kırmızı olmadan geçiyor ama bazıları da kırmızı yandığı anda duramayacak kadar hızlı olduğundan basıp geçiyorlar. 2 kez bana yeşil yanan ışıkta kalkarken vurmaktan kılpayı kurtuldum bu şerefsizlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 17 Ekim 2018; 16:38:30 >
  • Şehir içi haklısınız da şehir dışı yollardaki ışıklarda ana yoldan gelen araçların bir miktar esneklik payı olduğu unutulmamalı, zaten bunun için iki ışık arasında birkaç saniye fark vardır. 90-100 km ile gelen bir araç sarı yandığında durma mesafesinde değilse kırmızıda geçmesi suç değildir.
  • Trafik polisiyim. Lütfen kurallara uyalım. Kırmızı ışık geçme cezası her geçen yıl artıyor. Dikkatli olmak lazım.
  • Kırmızıda geçenlerin oluşturduğu kazaları internette bolca görüyoruz. Geçmeyin ...
  • Normalde geçmem ama ekstrem durumlar olur (hastane işi gibi) ışık mışık dinlemem..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece boş yol bile olsa bekliyorum. Yeşil yanar yanmaz Kornaya basan sığırlara da çok küfrediyorum. F1 aracı kullanıyoruz sanki, yeşil yanınca hemen 2 saniyede 0-100 yapmamızı bekleyen varlıklar var. Trafik ışıklarında kazandığı 25 saniyeyi evde tv izleyerek değerlendireceği için zaman bunlar için çok önemli.
  • İnsanımızda kırmızı ışık ihlali yapmama bilinci ne yazık ki bir türlü oluşmadı.İlla ceza yazılacak ki öyle uysunlar kurala.Gerçi en son yapılan düzenleme ile ehliyete el koyma durumu da söz konusu ama inşallah faydalı olur.Kırmızı ışık ihlali ile ilgili son güncelleme;
    https://www.trafikrehberi.com/trafik-cezasi-madde-47-1-b/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.