Şimdi Ara

Kırmızı Işıkta Aptallık Nasıl Olur Derseniz Buyrun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben sövmekten bıktım bu aptallıkları yapmaktan bıkmadılar...

• Soldaki sağa

Sağdaki sola mı dönecek 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Soldaki sağa

Sağdaki sola mı dönecek 😀

aynen öyle oldu ve trafiği kitlediler sonuçta o mesafeden 2. ışığa takıldık yaktığım her yakıt zehir zıkkım olsun. o derece yani...
  • yol boş olsa o adamlar önceden geçerdi zaten ama imkan olmamış gibi, her yer trafik her yer çile oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

yol boş olsa o adamlar önceden geçerdi zaten ama imkan olmamış gibi, her yer trafik her yer çile oldu

Abicim yol boşluğu doluluğu onları sallamaz ki nereye döneceksen oraya gitmelisin kural basit harici herşey hatadır.
  • Önce hangisi döndü
  • Taksiciii dönmüştür
  • Ben basit düşünmüşüm. Kırmızı yanarken korna çalacaklar sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

Önce hangisi döndü

Taksi astranın önüne atladı astra stop etti...
  • Bu kadarda hoşgörüsüz olmayın her insan bazen bu şekilde terste kalabiliyor görende 20 insan öldürdü sanar. Bi de harcadığın yakıtı haram etmen kahkaha attırdı.
  • Bi tek sen akillisin tamam.gecis bulamamisdir.sehrin yabancisidir .sasirmis olabilir.hemen aptal lafini gapistir bide sen kufur etmissindir bu duruma.kral sensin.5 sn sabretceksin ya.yok onlar yuzunden fazla mazot yakmisda bilmem ne.begenmiyorsan helikopter al kendine.
  • Buna bende çok kızarım ama yabancı olduğum bir yerde benim de başıma geldi en sonunda dönmek için el yaptım da bayanın birisi yol verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Buna bende çok kızarım ama yabancı olduğum bir yerde benim de başıma geldi en sonunda dönmek için el yaptım da bayanın birisi yol verdi

Demekki neymis kizmamak gerekiyormus.
  • Trafik başkaların hatalarını telafi etme yeridir.

Yoksa herkes bir başkasının hatasına bu kadar dertlenir, kafa yorarsa vay halimize (gerçi durumumuzda tam olarak buya, neyse)sadece Ankara'da 1 yılda trafikte çıkan kavgalarda onlarca kişi ölüyor binlerce kişi yaralaniyor, sebep ne sen oraya döndün bu bana yol vermedi beriki korna çaldı gibi abidik gubidik sebepler.

Bu konudaki olayda ise o iki kişide hatalı olabilir ama bence biraz daha sakin kalabilmeyi basarmalisiniz.

Trafikte her gördüğünuz bu ve benzeri olaya kafayı bu kadar takarsaniz yol bitmez.
  • Trafikte saygı hoşgörü gereklidir. Sizde bunlar yok anlaşılan. Acemidir, yabancıdır. Eğer yakıtı düsünüyorsan bisiklete binebilirsin
  • Ne var burda anlamak cok zor. Yanlis seritte diye bunu koyuyosan kendini bir sorgulamalisin.
  • bende birşey oldu sandım. Trafikte her zaman gördüğüm, hepimizin başına gelebilecek bir olay.
  • Konuyu açanı hoşgörelim. Bu da forum hoşgörüsü olsun

Şerit düzenleme tabelalarımız genelde eksik. Işıklardan makul bir mesafe öncesinde yön tabelası yoksa hata buradaki araçlarda değil.
  • Aynen öyle
  • konu yok ....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.