Şimdi Ara

Kırıkkale hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
25
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kırıkkale hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    231 Mesaj
    beyler ben kırıkkaleliyim hemde keskinliyim dağılın uleeeyynn gezilecek yer yok ama gidip cafeye oturabilirsin bu aralar bi kahveci açılmış herkes oraya gidip etiketliyor face'de adı da kahveci pehlivan geçen bayram tatilinde gitmiştim idare eder mekan ama türk kahvesini beğenmedim :D ankara fikri daha iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirbaba71 -- 31 Ekim 2013; 19:02:14 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: etem_54

gençler kırıkkaleye kız arkadaşımın yanına gidicem gezmeye acab nereleri gezebilirim tavsiyeleriniz nelerdir ne yapabiliriz dalgaya vurmayın bu arada
    quote:

gençler kırıkkaleye kız arkadaşımın yanına gidicem gezmeye acab nereleri gezebilirim tavsiyeleriniz nelerdir ne yapabiliriz dalgaya vurmayın bu arada

yeni açılan at çiftliğine götür üstüne bin
    |
    |

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    quote:

quote:

tek avm olan altunbileklere götür bi kayfe için felan ondan sonra madoda bi dondurma ardından aşşada gidin yumruk atın sonra pasketbol oynayın
    |
    |

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Benim memleket geçen yıl gittiğimde maraş dondurmacıların olduğu yer olması lazım büyük koşu pisti olan bi park açılmıştı.Güzeldi bayağ

Orijinalden alıntı: siyagriyus

Benim memleket geçen yıl gittiğimde maraş dondurmacıların olduğu yer olması lazım büyük koşu pisti olan bi park açılmıştı.Güzeldi bayağ
    quote:

Orijinalden alıntı: siyagriyus

Bakalım hayırlısı arabayla gidicem olmadı ankara yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.