Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kırık Puanla Hukuk Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GalaxySpınn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
14
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Kırık Puanla Hukuk Kazanmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Arkadaşlar bu sene mecburen tercih yaptım fakat gitmeyeceğim. Okul puanım zaten düşüktü. Bir de yarısı gidince obp 18 gelecek. Sınava 280 gün var. Kütüphanede sabah 7 akşam 8 arası ders çalışıyorum her gün. Bu işin mümkünatı nedir? Bir yanım olur diyor bir yanım da olmaz diyor. Daha önce yapan birkaç kişinin konusunu gördüm. Onlardan biri olmak istiyorum. Üniversitenin pek önemi yok Erzurum'a bile kabulüm. Size de bir sorayım dedim. Onun dışında önerileriniz neler. Tüm derslerden temelim var fakat geliştirmem gerekiyor. Ortalama 300 alıyordum tyt denemelerinden. Ayt' de sıfırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulkucuwolf -- 12 Eylül 2019; 15:22:10 >

|
    |

Bana da 24.5 puan geliyor, he yalnız ben tyt'yi donduracağım bu arada. Sadece ayt çalışacağım yani.

65 tyt yapmıştım, hesaplarıma göre 30+ ayt matematik 35+ da edbsos gelirse kırık obp ile birlikte 20 bin geliyor. (2019 verileri)

Dip not: bu sene 18 ayt mat, 32 edbsos yapmıştım.

Size önerim ayt'nizi çok sağlam tutun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Hedefim fule yakın yapmak ama bakalım ne kadar mümkün olur bilmiyorum. Sence kazanılır mı ne diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulkucuwolf -- 12 Eylül 2019; 16:53:24 >
    |
    |
    HOCAM BU OBP İLE 100 YIL SINAVA GİRSEN HUKUK KAZANMAZSIN ONCA SENE MEZUNA KALIP HİÇBİR ŞEY YAPAMAMIŞSIN HALEN HUKUK PEŞİNDE KOŞUYORSUN KAZANDIĞIN BÖLÜME ODAKLAN BİR İŞİN GÜCÜN OLSUN

Orijinalden alıntı: arslanyusuf09

36 ile nasıl sınıf geçtin ?
    Nie hocam benim de obp 60 geçiliyor yani :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    “...Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti; hissî, fikrî ve fiilî olarak bütün davranış ve hareketlerimizle göstermemiz gerekir.

“Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbâline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzûmu öğretilmelidir.”
    - Mustafa Kemal Atatürk
  • Onbaşı
    21 Mesaj

yanlış anladım 100 üzerinden sandım pardon
    |
    |
    XPoseidonXTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Crylegend

HOCAM BU OBP İLE 100 YIL SINAVA GİRSEN HUKUK KAZANMAZSIN ONCA SENE MEZUNA KALIP HİÇBİR ŞEY YAPAMAMIŞSIN HALEN HUKUK PEŞİNDE KOŞUYORSUN KAZANDIĞIN BÖLÜME ODAKLAN BİR İŞİN GÜCÜN OLSUN
    Ahahaha İyi moral verdin sağ ol. Ayrıca yapamadım değil yapmadım. 10 ay yaşarsak yazarım sana kazandığım okulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulkucuwolf -- 12 Eylül 2019; 18:17:37 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulkucuwolf -- 12 Eylül 2019; 19:48:25 >
    |
    |
  • Ya arkadaşım tm nin netleri ne ki ortalaman seni geri ceksin? Tip istesen kufru basardim imkansiz diye ama tm de inan bana isler oyle zor degil. Cunku fen liseleriyle yarismak durumunda degilsiniz, en prestijli bolum hukukun da durumu ortada. Bence gozunuzde hic buyutmeyin demeye getiriyorum yani yanlis anlasilmasin. Yapilir, bir sey yok. Ne sigir arkadaşlarım en baba hukuklarda okuyorlar simdi bir gorsen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj

Yorumun için teşekkürler, rahatlattı. Tm'nin durumu dediğin gibi ama 18 puanın boşa gittiği aklıma geldikçe huzursuz oluyorum, evdekilerle konuşasım gelmiyor. Yeterli zamanım var bence. Tüm dersleri hallederim diye düşünüyorum.

|
    |
    notorious b.i.g. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Obpyi sorun etme ben sayısaldan erzurumda okuyorum yani 1 sene tm de calissam ist ankara olurdu ama neticede erzurumdayım yapcak bise yok 1 sene oturur kasarsan selçuk fln gelir diyorum kırık obpye fln dayanarak

Orijinalden alıntı: Serhtt44

Obpyi sorun etme ben sayısaldan erzurumda okuyorum yani 1 sene tm de calissam ist ankara olurdu ama neticede erzurumdayım yapcak bise yok 1 sene oturur kasarsan selçuk fln gelir diyorum kırık obpye fln dayanarak
    Erzurum bile dediğime bakma gelse koşarak giderim. Çok tercih edilmediği için öyle dedim. Yoksa Atatürk Üniversitesi'nin ismi yeter.

1 sene var gücümle çalışacağım sonucu birlikte göreceğiz.

|
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
haberler
izmir web tasarım
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.