Şimdi Ara

Kırık obp ile tıp kazanmak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
11
Favori
29.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde içimde uhte kaldı bak gecen yıl yığılma olmasaydı kesin kazanacaktım netlerim guzeldi edebiyatta incik boncuk ne varsa ezberlemis calismistim naptılar gidip kek sordular herkes yaptı yıgılmadan dolayı sıralamalar onceki yılları tutmadı, bu yılda kırık obp den olmuyo iki seferdir kaçırıyorum beynim oyle yorulduki artık dusunmüyorum hazırlanmayı yani bu sefer okudugum bolumun yarısı bitmis olacak bi anlamı kalmayacak bırakmanın 😔 valla seni anlayabiliyorum 3. Yıla kaldıgında da olmama durumuda oluyo benim gibi insan tehlikeyede atmak istemiyor haklısın ama iyi dusun mesela yarıyılda sınavlar bitmis herkes memlekete gitcek sende gitceksin ve ders calısmak istemeyeceksin hem uzun zamandir ayrisin ailenle vskit gecirmek isteyeceksin hem de dinlenmek vs. Hangi sehir dusunuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam umudunuzu kesmeyin, belli ki çok yorulmuşsunuz ama değeceğini düşünüyorum ben. Haha, şehir için biraz imkansız olacak ama Ankara düşünüyorum bu yüzden derece için hazırlanmak zorundayım.

• Mağduru Ygss M kullanıcısına yanıt
    Bence hazırlanın, zor olduğunu biliyorum ama hedefinize ulaştığınızdaki mutluluk bunları unutturacaktır, benim motivasyonum bu.

• Evett bencede diş çok mantıklı

• 2 değil 10 biyoloji fazla yapman lazım tabiki mümkün eğer normalde 5 bin getirebilirsen puanın düşüncede bir tıp tutar istersen geçen yılki taban puanlara bak atıyorum gazi tıpa bak sonra 25 puan düşür bak yine bir tıp kazanmış oluyorsun
  • Cevap için teşekkür ederim, umarım seneye kazandığımı yazabilirim buraya.

• antaresssargas kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum kaybolan yıllar geri gelmiyor istedigim cok yuksek bir sey degil yani pdr ama malesef 😔 dört islemden çalışmaya başlayıp buralara kadar geldim lâkin ulaşamadım istedigime malesef...

• Mağduru Ygss M kullanıcısına yanıt
    Umutsuz olmayın, bence bu sene olacak. Çok az kaldı öyle düşünün. Sonra hayatınız boyunca istediğiniz mesleği yapacaksınız. Kayıp demeyelim bu yıllara, emek vermek bu.

• antaresssargas kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorumki hayırlısı artık inşallah sizin gönlunüzdeki olur ftr neden düsünmüyorsunuz

• Benim hayalim hep doktor olmaktı, bundan da vazgeçmek istemiyorum. Belki zor olacak ama umarım üstesinden gelirim.

• Kardeş bu sene kırık obp ile girdim tıp tutuyor

Ygs 2 8K

Mat 70

Fiz 23-7

Kimya 29-1

Biyo 25-5

Kendim zaten tıp da okuyorum daha iyi bir yer olirsa diue girdim.

• iyi çalışırsan her türlü girersin ya, bak ben öylesine girmiştim biyoloji 8 yanlış ve obp kırık olmasına rağmen sıralamam kötü değildi. 2014 ösys
    Kırık obp ile tıp kazanmak
  • Hocam çok sağ olun, moral oldunuz valla. Umarım bu başarınız devam eder, teşekkür ederim.

• Kreutz kullanıcısına yanıt
    O kadar atmaz reis

• t@yfur T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, gerçekten moral oluyor bu örnekler. Umarım seneye kazandım diyebilirim, ayrıca başarınız daim olsun.

• bu da gerçek sonucum 2013 ösys

edit

Kırık obp ile tıp kazanmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t@yfur -- 19 Haziran 2017; 14:49:35 >
    Hocam harika yapmışsınız, tebrik ederim

Nasıl çalıştığınızı sorabilirim değil mi, önerileriniz neler?

• saolasın, yapılır yani benim 2014 netlerim 2013 e göre çok daha berbat dikkat edersen, ve 2013 en zor lys idi
    ona rağmen 2014 de 3k dan 8k ya geriletti obp
  • quote:

Orijinalden alıntı: antaresssargas

Nasıl çalıştığınızı sorabilirim değil mi, önerileriniz neler?

gözün kanayana, başın dönene kadar ders çalış sonra uyu bu şekil abartısız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.