Şimdi Ara

Kıran:Zidane, Morientes, Pires, Juninho !Temasta (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAAA TABİİİ KESİN ALİLAR.. BOYLE OYUNCULARİ GS DE GORMEK İSTERİZ..

TUM BJK LİLER OLARAK... AC TAVUK KENDİNİ TAVUK ANMABRİNDA ZANNEDERMİS
  • SİZ BENİ GÜLDÜRDÜNÜZ ''ALLAH'' TA SİZİ GÜLDÜRSÜN EMİ

OLDU OLUCAK CUMA ÇIKIŞLARINDADA PARA TOPLAYIN BELKİ O ZAMAN

HEM BUNLARI ALMIŞKEN RONALDİNHO YUDA ORDA TEK BAŞINA BIRAKMAYIN OLURMU YAZIK FUKARAYA

• quote:

Orjinalden alıntı: doruk_pirates

SİZ BENİ GÜLDÜRDÜNÜZ ''ALLAH'' TA SİZİ GÜLDÜRSÜN EMİ

HEM BUNLARI ALMIŞKEN RONALDİNHO YUDA ORDA TEK BAŞINA BIRAKMAYIN OLURMU YAZIK FUKARAYA

sen bizi, güldürdün azize allahda seni güldürsün belki uefada final oynarsınız

playstation da
  • Ya bi insan da biraz yüz olur artık...

Madem bu futbolcuları getirebilme gücün vardı,başkanlığı niye bekledin gerizekalı..Başkan olunca daha fazla yönetici olunca daha mı az seveceksin Galatasarayı!!

Ulan böyle adamlarda bu ülke de adamım diye dolaşıyorlar bi yerlere geliyorlar ya kafayı yememek elde değil artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan_kapalı üst

quote:

Orjinalden alıntı: doruk_pirates

SİZ BENİ GÜLDÜRDÜNÜZ ''ALLAH'' TA SİZİ GÜLDÜRSÜN EMİ

sen bizi, güldürdün azize allahda seni güldürsün belki uefada final oynarsınız

playstation da

simdi bu konunun uefa kupası ile ne alakası var?hepiniz kafayı kırmıssınız o kupayla,geberene kadar onunla yasıcanız,artık aclıktan gebercek hale gelince de müzenizdeki sahte kupayı satar üç beş bişeyler kazanırsınız artık
  • Herkesle temasa geçilirde, işte Fener Romario yu alıyormuş GS de Romanyanın 3. sınıf bir topçusunu getirir ve biz bi daha ki sezonda uyuz bir lig izlemeye devam ederiz..
  • mehmet cansun gelirse birsey olmaz, dahada takim batar. Zaten su duruma gelen gsdeki en buyuk pay ona ait. Adam inadina Cem Uzanin aldigi jardeli satmisti
  • GS'lılar Aziz YILDIRIM gibi başkan istiyorlarsa Yiğit ŞARDAN'ı seçmeli..Dün CNNTürk'de röportajını izledim..Cnayadın'a bi küfür etmediği kaldı adamın..Çok sert ve saldırgan..Canaydın'dan sonra tam taraftarın isteeyceği bir tip..

Ama ben FB'li olarak tabi ki canaydın'ı daha sempatik buluyorum.İşin şaka kısmı bir yana , ATV'de Ahmet ÇAKAR'ın programına cıktıgında şunu farkettim , ilk defa gS'lı bir yönetici ile ilgili negatif düşünemiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

GS'lılar Aziz YILDIRIM gibi başkan istiyorlarsa Yiğit ŞARDAN'ı seçmeli..Dün CNNTürk'de röportajını izledim..Cnayadın'a bi küfür etmediği kaldı adamın..Çok sert ve saldırgan..Canaydın'dan sonra tam taraftarın isteeyceği bir tip..

Ama ben FB'li olarak tabi ki canaydın'ı daha sempatik buluyorum.İşin şaka kısmı bir yana , ATV'de Ahmet ÇAKAR'ın programına cıktıgında şunu farkettim , ilk defa gS'lı bir yönetici ile ilgili negatif düşünemiyorum..

adayımız canaydın kardes!
  • şaka maka kıran iyi üfürmüş
  •  Kıran:Zidane, Morientes, Pires, Juninho !Temasta
  • rahmetli de sallardii........
  • bence yalan zidane futbolu bırakacağını söyledi.o parayı bulamaz borçlardan.ama şampiyon olacağımıza inanıyorum.
  • ilk yapılacak olan stad olmalı futbolcu falan istemiyoruz biz .önce taraftarı rahat ettirmeliler.yeter artık .
  • Galatasaray'in BAskani Kim OssUUNNN ???

http://www.ntvmsnbc.com/modules/anket/anket.asp?groupid=10

oylayin bakalim...yigit sardan onde...ben ozhan babaya verdimmm
  • "Kıran, koca karı getirdi"
    Ergun Gürsoy, dünyaca ünlü futbolcular Zidane, Raul, Pires, Morientes ve Juninho’yu Galatasaray’a getirebileceğini iddia eden başkan adayı Turgay Kıran’ı hayalcilikle suçlayarak şöyle dedi: "O, çalıştığı müddetçe G.Saray’a, getire getire bir koca karı getirdi... 100’üncü yıl balosunda bir Fransız (Mireille Mathieu) getirip, ancak bir şarkı söylettirebildi. Turgay Kıran kulübe hiçbir şey kazandırmadı. Bu işler hayal. Bizim bütçemizi aşar. Bu futbolcuların bırakın dördünü, birine bile gücümüz yetmez."

Kaynak:Hürriyet-22.03.2006

bunlar artik iyice zivanadan cikti, masallah bize laf birakmadan kendi kendileri ile dalga geciyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 22 Mart 2006; 15:30:22 >
  • Kıran başkan Zidane Galatasaray'da !
  • quote:

Orijinalden alıntı: sexai

Galatasaray'in BAskani Kim OssUUNNN ???

Anket hala açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

quote:

Orijinalden alıntı: sexai

Galatasaray'in BAskani Kim OssUUNNN ???

Anket hala açık

Rahmetlinin hatırına Canaydına verdim oyumu.
  • abovv horta bak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.