Şimdi Ara

Kiralık Xbox ister misiniz? Xbox'ın Türkiye özel planları ve fazlası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
9.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes Xbox sevici olmuş maşallah, alın alın oyunsuz konsolla bakışırsınız artık geceleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz güzel ve kullanıcı yararına işleri gizli kapaklı yapsalar, eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmeseler harika olur. Malum vergi cehennemi ülkemiz bundan da ekstra bir vergi talep edecektir.  

• Bir an kendimi Afrika ya da Hindistan'da sandım.

• Söylediğin komik ama Xbox'un bu sistemi Amerika'da dahi var su an, bilmeyenler için ekleyeyim.  

• 24 ay taksit ile bence aylık 400₺ gibi bir fiyattan sunulacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burası ortadoğu burada bu iş olmaz net yazıyorum ms bunu burada yapamaz.

• Amerika'da bu iş bizdeki mağazadan cep telefonu alırken banka kredisi alma sistemiyle aynı. Xbox+abonelik alırken size mikrosoftun anlaşma yaptığı bir finans kuruluşundan kredi çektiriyorlar, cihazın mülkiyeti size ait oluyor ama taksitleri finans kuruluşuna ödeyemezseniz yasal işlem başlatılıyor. Bizde kredi kartına taksit olayı yaygın olduğu için buna ne kadar ihtiyaç var ya da tutar mı bilmem ama cazip fiyatlı bir kampanya yaparlarsa niye tutmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 13 Kasım 2020; 17:19:25 >
  • Xbox Ps5 bu millete fazla valla. Hak etmiyoruz biz böyle lüksleri. Vergiler 20 katı olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikada 750 dolara geliyor 24 aylık burda da öyle olursa aylık 500 lira olur 24 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 13 Kasım 2020; 17:50:11 >
  • .

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Ülkenin durumu kötü.

Bunu diyecegim akkıma gelmezdi ama eskiden bizde kiralıyorduk.

Memlekette İnternet cafe günlük kiralıyordu biz alıp pes oynuyorduk evde ps 2 zamanı.

Ondan öncede kaserli ateride kaset kiralar veya değişim yapardık. Şu 9999 oyunlu kasetler devri.

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Boşver kardeşim çoluk çocukla uğraşma.

• Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt
    Taksitle enflasyonun ne alakası var dış borçlanma mı yapıyoruz enflasyon arttıkça taksidimiz artsın? Olayın aslı şu param var ama almıyorum yöntemi. Oynayıp geri veriyorum çürüyene kadar bende kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeRPaNN -- 13 Kasım 2020; 19:12:4 >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    İşin komiği her seçimde de 10 kere kaybeden adamın gösterdiği umut olarak karşımıza çıkıyor. Benim gibi 99 ve 2000 neslinin büyük çoğunluğunun oy kullanmayacağını düşünüyorum. Onlar aklımızla dalga geçedursun kendilerini çalıp kendileri oynuyor sadece

• 100TL olsa bile çok satarlar...

• Aylık 200 250 TL civarı iyi fiyat. 36 ay sonra da ürün bizim oldumu ohh keyif.

• Bu forumun artık içi dışı, onu arkası, sağı solu siyaset olmuş. Konu dışı olsun olmasın elimden geldiğince kaçmaya çalışıyorum siyaset tartışılan yerler den burda bile karşıma çıkıyor. Bıktırdı gerçekten baydı artık. Bir yerde birim, öteki yerde meclis, başka yerde çay. Bu ne ya. Teknoloji forumu mu meclis dedikodu kulisi mi belli değil.

• Sana yazan arkadaş hatalı belirtmiş makine senin oluyor 2 yıllık üyelikten sonra

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.