Şimdi Ara

Kiralık Xbox ister misiniz? Xbox'ın Türkiye özel planları ve fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
9.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 68
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rasterx (16 mesaj) virtiöz (12 mesaj) ilkerinanç (4 mesaj) teknoCat (4 mesaj) Opricnik (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48 mesaj) Mobil (32 mesaj) Mini (4 mesaj) (9 mesaj) (4 mesaj) Uygulama (23 mesaj)
  • @
83 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Kiralık Xbox ister misiniz? Xbox'ın Türkiye özel planları ve fazlası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7949 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kiralık Xbox ve Türkçe seslendirmeli Microsoft oyunları, bu röportajda çok daha fazla bilgi bulacak ve Xbox ekibinin Türkiye planlarını öğreneceksiniz.                   

• Sony'nin Türk oyuncuları ile dalga geçen, değer vermeyen PlayStation Türkiye rezilliğinden sonra böyle güzel röportajlar sevindirici. Yeni nesilde zaten ben de XBOX Series X'e geçmiştim, Türkiye olarak arkasındayız böyle yatırımların. Biz de görüyoruz zaten karşılığını veriyoruz, PlayStation 5 almadım XSX aldım örneğin.
    Sony tarafından dış kapının mandalı olarak muamele gördükten sonra Xbox tarafında yapılan çalışmaları bu şekilde yetkili ağızdan duymak oldukça heyecan verici. Ben de tercihimi Xbox'tan yana kullanacağım.
    Xbox geçen nesilde yaptığı hatalardan büyük ders almış vede dersine iyi çalışmış xbox s x bu nesilde ilk tercihim olucak sony özel oyunlarıda ucuzlar alınabilir seviyeye geldimi o zaman ps5 düşünürüm
    evet ülkenin durumu kötü fakat bu servis ABD de var insanlar parayı toparlamaya çalışıp almak yerine Xbox all access i kullanıp çıktığı gibi konsola ulaşabiliyor
  • Binbaşı
    1096 Mesaj

Hobaaa Xbox All Access mi geliyor yoksa Türkiye'ye?

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    baktilar bizim ulkede fiyatlar cok yuksek, urunleri satamicaklar bari kiraliyalim mi dediler acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1406 Mesaj

Röportajı bir tek ben mi göremiyorum acaba?

|
    |
  • Yarbay
    3317 Mesaj
    Ülkenin geldiği duruma bak araba kiralıyoruz sanki
  • Yüzbaşı
    356 Mesaj
    ms tr nin yapması gereken hazır yasasıda çıkmışken garantisi bitmiş one s/x leri toplamak ve yeniden satmak - bu sayede hem vergi dezavantajını büyük oranda eski nesilde etkisiz kılar hem yeni nesil için güzel kampanyalarla pazarı domine eder hemde konsola uzak kesimi yeni nesilin emekleme adımlarında alıştırması olur
    |
    |
  • Yarbay
    5182 Mesaj
    Doğru zamanda xbox a geçiyorum bunu anladım.
    Haydi miki tr göster kendini
    |
    |
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj

röportajı göremeyenler ?

• Yarbay
    7437 Mesaj
    Çok güzel röportaj. Özellikle xcloud hakkında birşeyler yapılıyor olması bile tek başına yeter. Dublaj konusundaysa bence ayrılan bütçeye değmeyen bir şey oyunlardaTürkçe altyazı olması yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 11 Kasım 2020; 16:3:26 >
    |
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

evet ülkenin durumu kötü fakat bu servis ABD de var insanlar parayı toparlamaya çalışıp almak yerine Xbox all access i kullanıp çıktığı gibi konsola ulaşabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra sonic -- 11 Kasım 2020; 16:25:42 >
    Grkwnxs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    Sony'nin Türk oyuncuları ile dalga geçen, değer vermeyen PlayStation Türkiye rezilliğinden sonra böyle güzel röportajlar sevindirici. Yeni nesilde zaten ben de XBOX Series X'e geçmiştim, Türkiye olarak arkasındayız böyle yatırımların. Biz de görüyoruz zaten karşılığını veriyoruz, PlayStation 5 almadım XSX aldım örneğin.
  • Yarbay
    2210 Mesaj
    Xbox geçen nesilde yaptığı hatalardan büyük ders almış vede dersine iyi çalışmış xbox s x bu nesilde ilk tercihim olucak sony özel oyunlarıda ucuzlar alınabilir seviyeye geldimi o zaman ps5 düşünürüm
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    krilama servisinde konsol bizim olmuyor mu... tam anlamadım..... uygun taksitlerle, faizsiz bir servis olursa one s'imi yükseltirim tabii ki.... harikasın xbox!
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Kiralama ve yeni modelleri ile değiştirilmesi konusu süper bir haber umarım en kısa zamanda olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3948 Mesaj

Evet.
    |
    |
    gyulanemeth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2336 Mesaj
    içini boşaltırlar öyle birşey yapmayın bence
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Geympesi meympesi boşverin,erdoğandan kurtulup oyun oynamamız lazım.konsol kiralamak nedir ya.daha neler
  • Teğmen
    190 Mesaj
    büyük hareket tebrik ederim, ben bekliyorum getirdiğiniz an imzamı atacağım.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj

kiralık mı geldiğimiz duruma bak

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.