Şimdi Ara

KİRALIK PS4/PS5 - BANISHERS: GHOSTS OF NEW EDEN | SPIDER-MAN 2 | FIFA 24

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
29
Favori
31.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Hesap Türü #Komple Satılık Hesap Bölgesi #TR
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar,

Satın aldığım oyunların boştaki haklarını kiralıyorum. Oyunlar ve fiyatları dönem dönem güncellenecektir, takipte kalın. İyi oyunlar

BANISHERS: GHOSTS OF NEW EDEN

- Primary Hak: 5 Gün 90 TL - 1 Hafta 125 TL - 10 Gün 180 TL - 15 Gün 270 TL - 20 Gün 350 TL

- Secondary Hak: 5 Gün 80 TL - 1 Hafta 110 TL - 10 Gün 160 TL - 15 Gün 240 TL - 20 Gün 300 TL

PRIMARY

- Müsait

SECONDARY

- Müsait

SPIDER-MAN 2

- Primary Hak: 5 Gün 70 TL - 1 Hafta 90 TL - 10 Gün 120 TL - 15 Gün 150 TL - 20 Gün 200 TL

- Secondary Hak: 5 Gün 60 TL - 1 Hafta 80 TL - 10 Gün 100 TL - 15 Gün 130 TL - 20 Gün 175 TL

PRIMARY

- Müsait

SECONDARY

- yagizalp (2 Nisan - 16 Mayıs)

- Müsait

EA SPORTS FC 24
    TÜRKÇE

- Primary Hak: 5 Gün 40 TL - 1 Hafta 60 TL - 10 Gün 80 TL - 15 Gün 110 TL - 20 Gün 140 TL

- Secondary Hak: 5 Gün 35 TL - 1 Hafta 50 TL - 10 Gün 70 TL - 15 Gün 90 TL - 20 Gün 120 TL

PRIMARY (PS5)

- Müsait

PRIMARY (PS4)

- Müsait

SECONDARY (PS5)

- Müsait

AÇIKLAMA

1- Müsaitlik ve tarih bilgileri konuda detaylı bir şekilde yazmaktadır.

2- Yeni açılmış üyeliklere sadece Secondary hak için kiralama işlemi yapıyorum. Secondary hak nedir, ne değildir 6.maddede yazmaktadır.

3- Hesaplarda SMS koruması mevcut, pratik olması açısından iletişime WhatsApp üzerinden devam ediyoruz.

4- Konu altına yazılan yorumları göremeyebilirim, DM gönderirseniz daha hızlı geri dönüş yapmış olurum.

5- Şifre değiştirmek, haklar arasında keyfi geçişler yapmak vs. kesinlikle yasaktır! Aksi halde hesabı geri almak zorunda kalırım !!!

6- Primary ve Secondary'nin farkını soranlar için kısaca;

PRIMARY

- Hesabı Ana Konsol olarak ETKİNLEŞTİRİP oyunu doğrudan kendi ana hesabınız üzerinden oynamaya yarar.

- Kupa (Trophy) kazanımları ve save dosyaları sizin ana hesabınızda kalır.

- Oyunla işiniz bittikten sonra vermiş olduğum hesaba girip, (AYARLAR - KULLANICILAR ve HESAPLAR - DİĞER - KONSOL PAYLAŞIMI VE ÇEVRİMDIŞI OYNAMA - DEVRE DIŞI BIRAK) seçenekleri takip ederek konsolunuzdan deaktif edip ilgili hesabı silmeniz gerekir.

SECONDARY

- Hesabı konsolunuza Ana Konsol olarak ETKİNLEŞTİRMEYİP, oyunu "sadece" vermiş olduğum hesap üzerinden oynarsınız, ana hesabınızdan oynayamazsınız.

- Kupa (Trophy) kazanımları ve save dosyaları ana hesabınızda mevcut olmaz, sadece bu hesapta kalır.

- Oyunla işiniz bittikten sonra herhangi bir hesap üzerinden (AYARLAR - KULLANICILAR VE HESAPLAR - KULLANICILARI SİL) seçenekleri takip ederek ilgili hesabı silmeniz yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 5 Nisan 2024; 6:39:8 >

• Pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun yeni işin karşim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    SekTheErebus kullanıcısına yanıt
    @SekSekTheErebus cevap verdim dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 25 Aralık 2020; 3:44:5 >
  • Kendisinden spiderman oyununu kiraladım. Hiçbir sıkıntı olmadı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

• Hocam ps5 te sec ve pri nasıl olucak.. Ana hesap yapma varmı

• Hocam kusura bakma şimdi gördüm. PS5’le birlikte yeni sistem şöyle;

PS5 Primary - PS4 Primary - Secondary Hak (PS4 ya da PS5) şeklinde 3 kişi kullanabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu sorunsuz şekilde aldım ve oynadım. Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş
  • PS5 Pri hakkına müsait olunca talibim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

PS5 Pri hakkına müsait olunca talibim hocam.
    Birkaç arkadaştan haber bekliyorum, duruma göre size geri dönüş yaparım hocam.
  • Spiderman Miles Morales kiraladım. Hızlı ve güvenilir bi arkadaş. Hiçbir sıkıntı çıkmadı :D
  • Mesajlara hizli sekilde yanit verdi, hizlica kiralamamizi yaptik. kibar ve duzgun bir arkadas sagolsun cok yardimci oldu. gozunuz kapali kiralama yapabilirsiniz
  • Çok teşekkürler, çok ilgili bir arkadaş. Oyunu kiraladım ve bitirdim.
  • Spider Man Morales kiraladım, oynadım bitirdim. Sorunsuz bir şekilde. Tavsiye ederim
  • Kendisi Gayet samimi ve Güvenilir Bu ekonomide yaptıkları iş takdir edilesi

• Oyunu kiralayıp bitirdim. Sorunsuz bir şekilde. Arkadaş kibar, ilgili yardımcı oldu. Kendisine güvenebilirsiniz.
  • Oyunu kiraladım ve oynadım.Gayet ilgili ve güvenilir birisi.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

• merhaba returnal secondary hesap müsait mi

• quote:

Orijinalden alıntı: gumbet

merhaba returnal secondary hesap müsait mi

DM'den geri dönüş yaptım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.