Şimdi Ara

Kiralik aracin lastigi patladi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sabah kiralik bir arac aldim, aracin lastigi patladi.. Sizce kiralama sirketini arayip haber mi vermeliyim yoksa arac lastigini kendim degistirip, yedek lastikle devam edip, aksam bir lastikcide lastigi yaptirip araca takip sabah oyle teslim mi edeyim?? Arac 30k kmdeydi, bence lastikler kabakti zaten bir hatam oldugunu dusunmuyorum... 100 tllik lastik masrafina 300 tl cekmesinler kartimdan istiyorum... Daha once basina gelen varsa aydinlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100 Tl mi?? 10 liraya git yaptır usta.
  • Lastiği zaten sizin yaptırmanız gerekiyor. Adamlar ile ne alakası var.
  • Hocam rent a car lastik değişimi yapmazlar başınız ağrımasın
  • Lastigi cikarip yedek lastigi taktim, simdi lastikciye gidip lastigi ucuza yaptirip yerine takayim, yedek lastikte geri bagaja atayim diyorum, ne dersiniz? Rent a car bana 100 tl cekmesin, ben bi lastikciye 10 tlye yaptirayim... Hic rent a car'a haber vermeden...?

Bu arada yedek lastikle 5-6 saat yol yapabilir miyim, yoksa hemen degistirmek lazim mi?? Yedek lastik diger lastiklerden baya bi ince.. Arabalardan pek anlamam anlamissinizdir, yardim rica ;) bir yol gosterin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HayrullahKNY

Hocam rent a car lastik değişimi yapmazlar başınız ağrımasın

Hocam lastikci, kiralik aracin lastigi degistirmez mi? Rent a car anlar mi lastigi patlatip yaptirdigimi, basim nasil agrir acaba

• eerraayyss kullanıcısına yanıt
    hocam aracı kiraladığınız şirket kurumsal biyerse arayın gelip değştirler ücret falan almazlar.fakat merdivenaltı diye tabir edilen mafyavari biyerden yada küçük bir işletmeden kiraladıysan git kendin yaptır hiç uğraşma yeni lastik bile aldırmaya kalkarlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerraayyss

quote:

Orijinalden alıntı: HayrullahKNY

Hocam rent a car lastik değişimi yapmazlar başınız ağrımasın

Hocam lastikci, kiralik aracin lastigi degistirmez mi? Rent a car anlar mi lastigi patlatip yaptirdigimi, basim nasil agrir acaba

Hocam lastikci kiralık aracın lastiğini değiştirir rent a car anlasa ne olucak patlamış yaptırmışsın adamların işine gelir kabak lastik yerine güzelim lastik takman

• Beyler lastikciye gittim, lastik olmus, lastigi degistirelim diyor ikinlastikci dolastim yedek lastikle... Sizce arayayim mi rent a car (Garenta) yoksa degistireyimmi lastigi lastikcilerde 50-60 tlye ikinci el lastik takiyorlar.. Anlarlar mi teslim ederken hemen??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.