Şimdi Ara

Kiralama Şirketinden Araç Satın Almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar beğendiğim bir araçtan galeride çok sayıda olduğunu görünce nereden geldiklerini sordum. Satıcı da kiralama şirketlerinin artık 6aylık kiralama yapıp araç değer kaybetmeden sattıklarını, topluca aldıklarını belirtti. Bahsettiğim araç henüz 5.000 kilometrede. Bu aracı almanın bir dezavantajlı olur mu, tecrübe etmiş arkadaşlar var mı böyle bir durumu? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emsallerinden fiyat avantajı varsa inceletmek şartı ile hiç düşünmeden alabilirsiniz hicbirsey olmaz 5000 km deki arabada

• Benim eski Mondeo İntercity çıkmasıydı, bireysel kullanıcıların araçlarından daha temizdi.Günlük kiralanan araçlar değil de uzun dönem kiralayanların araçlarını, bakımları tam ve eksiksiz yapılmış ise alırım şahsen

• eksik anlatmiş 6 ayda kiralamadan cikan bir araba 5 bin kmde olmuyor daha yuksek oluyor.Çakal galerici de makul bir değere cekiveriyor. bu hesapta ayda bin kusur km icin calismiş gibi duruyor sence değer mi?

gunde 300 km siniri olsa haftada 5 gun tam calissa 1500 km sadece haftalik. yapmasi lazim.

bu sistemle bile 6 ayda 30- 35 bine gelir kabaca ki daha fazlasi da mümkün şirkette kiralik polo 6 ayda 40 bini doldurdu.

Forumda boyle bir araç (i30 mu ceed mi ne celik filo cikmasi) kmden duşuruldugu tespit edilmişti bir arkadaş tarafindan diye aklimda kalmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 4 Kasım 2017; 14:29:37 >
  • uzun dönem kiralık araç kullanıyorum yıllık 40 bin km benim sınır
    bir kere uzun dönemde 6 aylık hiç rastlamadım
    onun dışında 1 yıllık da en düşük km 10bin olur o da nadir olur haliyle

uzun dönem araç kiralama çok iyidir , satın alacak kişi için daha da iyidir
    ddüzenli servise girer
    düzenli lastikleri değişir
    en ufak bir sorun yetkili servis de giderilir
    orjinal dışında parça kullanılmaz vs.
  • Central'den araç kiralarım ben. Araçları 15 bin km kullanıp satıyorlar. 5 bindeyse km düşürülmüş olabilir.

• Evde 2 tane filo aracı var.İkisi de aynı şirketten kiralık.Araçların detayları imzamda mevcut.

Fluence tam 3.senesinde 95 bin km'de.

C-Elysee tam 2.senesinde 108 binde.

2 araçta yetkili servis bakımlı ve sorunsuz.Kendi araçlarımızdan ayırmıyoruz fakat çevremizde bir sürü eşek niyetine kullanılan filo aracı var.

C-Elysee'ye ışıklarda dokundular ilk senesinde,arka tamponu değişti.O süreçte filo şirketinden yeni kasa Corolla gelmişti,araba daha 9 bindeydi.Sorumluyla konuştuğumda arabalar 15-20 bini doldurduğunda elden çıkarıyoruz demişti.İkame araçları daha erken elden çıkarıyorlar genelde,kaç kişinin kullandığı belli olmuyor çünkü.İtiraf edeyim,ben de canını çıkarmıştım aracın o 1 haftalık sürede.

• ben kesinlikle almazdım tavsiye etmem kısa dönem kiralan araçlarda ciddi sıkıntıllar oluyor yaşadım ordan biliyorum çok hor kullanılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.