Şimdi Ara

kiraci ve download sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamun aleykum arkadaslar, yeni bir ayda yeni bir kiraci daha tasindi cok sukur. Size soracagim su, internet wireless oldugu icin kiracilarla paylasiliyor, ama cok fazla dosya indirip faturaya yuklenmemelerini istiyoruz, bunu kontrol etmek icin bir program varmidir? cevaplariniz cok ise yarayacak ama isi sulandirmasaniz cok makbule gecer

• Sınırsız yaptır
  • Hem kotalı olup hem paylaşılır mı internet ya. Bende kotasız ama bi tane ortak var deli oluyorum adam abanıyor hiç bi siteye giremiyorum ulan çıkıcam bi gün zor tutuyorum kendimi.
  • Sınırsız yaptır rahat edin
  • benim amcamın oglu sürekli +18 filmler indiriyor bunu durdurmanın bi yolu yok mu ya adam arşiv yapmış kendine hemde 2 ay sora evleniyor
  • Kotalı interneti paylaşırsan her ay kotayı 3-5 GB aşıp 56 lira ödersin.Benim girdiğim siteler belli başlıdır,yer imlerinde 9 tane site var.Hergün birşeye ihtiyacım olmazsa bunalrın arasında dolaşırım.Bu yer imlerinde Facebook,Youtube falanda yok.Ama gel görki kota 9 GB oluyor.Bu ay da deneyeceğim,baktım yine 56 geliyor,sınırsıza geçerim.
  • cevaplariniz icin tesekkur ederim babamlardanda onya alip en yakin zamanda basvurmayi dusunuyorum. Peki bildiginiz internet kafe programi varmi varmi, malum babam ne kadar download yaptiklarini gormek istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPoweR

benim amcamın oglu sürekli +18 filmler indiriyor bunu durdurmanın bi yolu yok mu ya adam arşiv yapmış kendine hemde 2 ay sora evleniyor

iki ay sonra kendi kendine durması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPoweR

benim amcamın oglu sürekli +18 filmler indiriyor bunu durdurmanın bi yolu yok mu ya adam arşiv yapmış kendine hemde 2 ay sora evleniyor

Arşiv olayı iyimiş
    Benced net inizi sınırsız yaptırın
  • 16mb 110 milyon değil mi ? Sınırsız yaptırın kurtulun...

Müşteriyi memnun edin.
  • Öncelikle Aleykümselam.

Bundan 2 sene önce evvel bende kotayı sınırlama programı kullanıyordum fakat Msn'e dahi giremeyince mecburen sınırı kaldırıyordum..

Baktım her ay 30 lira yerine 40-45 ödemeye başladım, babamla konuşup sınırsıza geçtim.. Şuanda bende rahatım o da..
  • modem ayarlarından bağlantı yapanlara sınır getirebiliyorsunn galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Hem kotalı olup hem paylaşılır mı internet ya. Bende kotasız ama bi tane ortak var deli oluyorum adam abanıyor hiç bi siteye giremiyorum ulan çıkıcam bi gün zor tutuyorum kendimi.

biz 3 kişi ortak aldık sınırsız 2 mb , ben paso sömürüyorum , diğerleri google'a bile giremiyor sanırsam.
  • 4 kişi,4mbit sınırsız kullanıyoruz.Kullananların ben hariç hepsi msn+facebook'dan başka birşey yapmadığı için problem olmuyor.Rs + Torrent abanıyorum..
  • Yazılım Genel de bir zamanlar görmüştüm galiba böyle bir program eskiden. Modemin bulunduğu kullanıcı diğerlerinin kullanım aralığını belirleyebiliyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.