Şimdi Ara

kira hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar.. henüz kira sözleşmemin 2. yılı bu ay doluyor.. ev sahibi yüzde 100 lük zam yapmak istedi, ben yüzde 40 a razıydım üfe tüfe oranı dolasıyıyla. ancak istersen birkaç ay kira vermeden otur ev ara.. ya da en az yüzde 100 zam dedi.. sizce ne yapmalıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 5 Ağustos 2022; 18:35:0 >

• Kanunen yüzde 25ten fazla yapmanıza gerek yok.

Ben yüzde 40 yaptım hem de 7 ay erkenden. Ancak benim kiram çok düşüktü ev sahibim de iyi bir insan. O hiçbir şey demediği için ben teklif ettim. Bana yüzde 100 zam yapıcam deseydi yüzde 26 bile yapmazdım. Yüzde 25 yapın oturmaya devam edin.
  • ishadami kullanıcısına yanıt

hocam benim de açıkçası düşük ortalama 6-8 bin çevredeki evler kiralık... ben 1500 şu an.. bizim de ev sahibimiz iyi yani istersen ev bulana kadar kira da ödeme dedi. ama 3 veremem gibi. ayrıca 2 cşvarına evler de çalıştığım yere çok uzak. dolmuşa binmem gerekecek her gün git gel 1 saat belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 5 Ağustos 2022; 19:37:45 >
  • dodofran D kullanıcısına yanıt

%25 yap hesaba yatırmaya devam et,kirayı aksatmadığın sürece seni çıkaramaz.uzlaşmaya yanaşırsa vicdanının elverdiğini yapabilirsin

• %25ten devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.