Şimdi Ara

Kipling Kadın Çantaları Amazon Germany 1/3 fiyatına (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
15.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

benim aldığım geldi, 30 nisanda aldım 10 mayısta ulaştı

• Jaraxxus kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar neydi?
    Alan arkadaslar da yazsa kacirdik sanirim firsati

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam kaca aldiniz?
    Siyah olani erkek kullanamaz mi?

• 26_____ kullanıcısına yanıt

Soru tam denk gelmiş.Valla 2 gündür yanıma aldım siyahı vermiyorum hanıma :)

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

İnsan bir yazar kalitesi nasıl vs insanlar görsün kaçırdığı fırsatı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 16 Mayıs 2022; 13:46:25 >
  • Benimkilerde geldi yazayım. Fermuar kalitesi, kumaş kalitesi, renkler, hafiflik bu paraya bedava. Pazarda markasızlardan ne kadar fark olabilir derken gördüm dünya kadar fark olduğunu teşekkür ederim tekrardan. Markasızların iki
    Katına 10 kat performans. Linç tayfa gelmeden teşekkür ederim✋👏

• 26_____ kullanıcısına yanıt

gabbie modelini 600 tl ye, sirt cantalarini 650-700 civarina aldik.

aslina bakarsaniz su an amazon fiyatlari gabbie 800-900,sirt cantalari 900 tl.bunlar bile tr fiyati olan 2500 lere gore cok iyi.

• 1 mayısta sipariş verdim. Bugün saat 12 de kolay gelsin getirdi.

Hanıma cüzdan almistim. Açıkcası çok kaliteli bulmadım. Beklentim daha yüksekti.

Ha birde açıklamada yazmıyordu ama cüzdanda rfid özelliği varmış onu begendim.

Ama dediğim gibi bana maliyeti yaklaşık 500 TL olan cüzdandan beklentim daha fazla idi ben çok begenmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gabbie S ve sırt çantası almıştım, benim de aldığım çantalar geldi ancak malzeme kalitesi gayet sıradan. 737 TL edecek bir çanta değil, 2,500 TL verenin aklına şaşayım zaten. Gidin GÖN Handmade çanta filan alın da verdiğiniz paraya değsin bari. Aşağıda 90 TL'ye alınmış taklit olanı ve Amazon'dan aldığım orijinal Kipling çantanın fotoğrafı var...

Hatta diğer çanta 81,90 TL imiş...

Kipling Kadın Çantaları Amazon Germany 1/3 fiyatına
    Kipling Kadın Çantaları Amazon Germany 1/3 fiyatınatrendyol.com
    MEET POLO New Waterproof Siyah Kumaş 4 Gözlü Omuz Ve Çapraz Çanta 230221 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/meet-polo/new-waterproof-siyah-kumas-4-gozlu-omuz-ve-capraz-canta-230221-p-86942981

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 16 Mayıs 2022; 19:47:25 >

hocam link var mı ??

bide kaça almıştınız?

• elisa38 E kullanıcısına yanıt
    Açık konuşmak gerekirse, evet ilk gördüğümde ben de senin gibi düşündüm. Ama tahminim doğru çıkarsa geçen zaman içinde gösterecek farkını. Daha önce US Polo, Beymen, Pierre Cardin gibi sadece ismi olan markalara bu paraları vermiş biri olarak (eşimiz beğenince bize almak düşüyor sadece ;) ) bilerek ve isteyerek aldım. 6 ay sonra tekrar burada buluşalım bence 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 16 Mayıs 2022; 21:43:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt

Elbetteki daha dayanıklı olacaktır ve daha kalitedir ondan yana şüphe yok ancak ödediğin bedele göre kalite hissini vermiyor kesinlikle. Yani aldığım fiyata göre düşünürsem yaklaşık 10 kat fazla ödemeye gerek yok. Hele ki Türkiye'deki mağaza fiyatına göre 25-30 kat fazla para vermek akıl karı değil. Gerçekten kalite farkı barizdir, görünce, dokununca onu belirgin şekilde hissedersin o zaman 50 kat fazla bile verilir, bazı zamanlar yapıyoruz bunu ama bu çantalarda o his yok. Ben artık iade ile filan uğraşmam kullanılır da, alacak olanlara fikir vermesi açısından kendi düşüncemi yazdım. Bu arada o fotoğraftaki diğer çanta en az 6 aydır kullanılıyordur kızım tarafından, siz söyledikten sonra dikkatli inceledim en ufak bir deformasyon göremedim : )

• Dandik görünümlü bez çantalar. Konuyu açan arkadaşta gerçekten zevk yokmuş. Her ucuz şeyi fırsat sanıyor.

• Her detayında özenli bir işçilik var. Malzeme kalitesi, işçilik kalitesi bence üst seviye ama 2500tl li rakamları etmez. 600tl - 700tl eder mi bilemem uzun vadeli belli olur. İlk izlenimim eder gibi.

Eşimin 1 yıldır kullandığı, benzer kumaşa sahip smart bags marka çantayı inceledim. 150-300tl arasına bulunuyor. Kipling etmez tabii ama f/p olarak daha başarılı bence.

:) eşim çok beğendi ama şöyle bir inceleyip kenara koydu. kadın-erkek farkı işte hocam ben olsam tüm fermuarları 5er kez açar içini bi doldurur ne alıyor bakardım:)

ben şundan almıştım kargo dahil 732 tl verdim. gördüğüm kadarı ile küçük ebatlı bir çanta asgari günlük kullanımı karşılar, çok büyük parça konmaz içine. kaliteli ve hafif malzemeden yapılmış görünüyor. parasını eder bence, bu fiyatlara gelirse tavsiye ederim gönül rahatlığı ile. tekrar tşk haberdar ettiğiniz için

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

kibar olmak çok mu zor?

• merak ettigim husus begenmediysen,hak etmedigini dusunuyorsan ac iadeni iade et.gelmisler burada trolluk ugruna cakmasi 50 lirayken 600 lira etmez demisler asil fiyati 2500 tl lik canta icin.hadi bu paylasimi yapiyorsun,ardindan da gelip ama kalsin kullaniriz diyorsanda bu psikolojik bir sorundur.

su an ben bu indirim devam etse 2 tane daha canta alacaktim .herkesin zevkleri ve f/p anlayisi farklidir.

bugune dek esimin gundelik kullandigi tum cantalar 1 yil icinde cop oldu beymeninden tut guess,calvin klein vs vs.

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

bu olay kadin erkek farki degil.eslerimiz kendi calisarak o parayi verse su an vitrinin icine koyardi o cantayi.ben daha demin cantayi yerden alip kaldirip astim. avm ye gidince 2500 tl etiketi olan urune su an 100 liralik canta muamelesi yapiyor..

demek istediğim bu değildi, birşey alırken çoğu erkeğin de kendim gibi ürün yorumu okumadan almadığını düşünüyorum, kadınların bu alışkanlığı pek yok gibi. o açıdan birşey alınca ben hemen kurcalar kafamda fiyatına göre bir not veririm. kıymet vermek vermemek ayrı bir olay tabi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.