Şimdi Ara

Kipling Kadın Çantaları Amazon Germany 1/3 fiyatına (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
15.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldık 1 tane, haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane de ben aldım. Teşekkürler. Hayırlı Bayramlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son 10 senedir sadece Kipling çanta kullanıyorum. Bence Kipling çantayı kullanan onun rahatlığına alışan başka çanta kullanmak istemez.ol hafif, kaliteli, yıkanabilir, bol cepli. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, benim ihtiyacım yok ama fiyatlar oldukça uygun geldi

• hanıma da aldım, telefon cüzdan vs taşımak için kendime de aldım. haber verdiği için konu sahibi arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

Selam erkek modeli göremedim ben hangisini aldınız kendinize

• ne var ömürlük çantaymış, bu paraları bu çantalara vereceğime ömür boyu çanta takmam daha iyi,

sıcakfırsatcılar için sıcak bir fırsat değil bu 

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    katılıyorum hocam anlamadığım şekilde bir goy goyu oluyorda üç tane aldım beş tane aldım sanki bedava veriliyor çok kaliteli olabilir piyasasının çok altında da satılıyor olabilir de bi çantanın 600 tl olmasını alınmasını da anlarımda kızılay dağıtıyormuş gibi bu kadar abartılmasını saldırılmasını fazla fazla alınmasını anlaayımıyorum diyelimki satıcılar alıyor internette bu paraları üzerine kar koyup alan var mı diye düşünüyorum inanın anlayamadım üstelik ekonominin zor günleri dediğimiz durum sadece benim ekonomim için geçerli heralde milletin bu kadar rahat bu paraları vermesi beni inanın çok şaşırtıyor demekki daha ekonomik olarak başımıza gelecek çok kriz var ölmemişiz

• Gereksiz muhabbetçiler konuyu basmış yine...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt

cevap vermeyip kaale almazsanız birazdan lcw de 30 tl indirim için çark çevirme konusuna gidecekler   çokta takmayın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 4 Mayıs 2022; 10:50:2 >
  • vergi felan yokmu yurdışı ürünlerde

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fırsat haberi için hocam. 1 adet gabbie s modelinden aldım kız arkadaşım beğenir umarım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    git pazardan al üç günde pert olsun konuda ne işin var bari milleti rahatsız etme,lcw da bile en kıytırık tişörtler 130 lira olmuş gelmiş burda boş yapıyorsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.