Şimdi Ara

kipada 320gb ps3 + infamous 2 699tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz

quote:

Orijinalden alıntı: ilknil

BENCE İYİ AMA İZMİRDE VAR MI ACABA

320 GB Kalmadı ama , oyunsuz 160 gb (599 tl) epey vardı. (forum Bornova)

Bu gün gaziemir Kipa dan 320 gb ps3 infamous 2 türkçe aldım fiyat aynı 699.
  • quote:

Ben aldım Kipada satılan 320 GB konsolların versiyonu 3.50

Versiyon malesef belirtilenin aksine 3.60 çıktı . Emin olmadığımız şeyleri yazmasak bence daha cok yardımımız dokunur insanlara.
  • quote:

quote:

Versiyon malesef belirtilenin aksine 3.60 çıktı . Emin olmadığımız şeyleri yazmasak bence daha cok yardımımız dokunur insanlara.

Kipadan aldım bundan eminim. 320 GB aldım bundanda eminim. Eve gelir gelmez versiyonuna baktım 3.50, bu akşam bir daha baktım 3.50 bunada eminim. emin olmadığım yazacak bişey kalmadı daha.
  • quote:

quote:

quote:

Kipadan aldım bundan eminim. 320 GB aldım bundanda eminim. Eve gelir gelmez versiyonuna baktım 3.50, bu akşam bir daha baktım 3.50 bunada eminim. emin olmadığım yazacak bişey kalmadı daha.

ama bunu kipada satlan 320 lerin versiyonu 3.50 diye kesin bi şekilde yazmamak lazımdı bence :) ben aldım 3.50 çıktı gerisini bilemicem demek daha hoş olabilirdi :)

belki gelen 2 seri karışık satıldı ya da 3.60 olanı biri aldı update yapıp iade etti.

• İyi değil bence fiyat
  • quote:

quote:

quote:

Problem değil bence siz de yardımıcı olmaya çalıştınız. Siz ne zaman almıştınız? Başlıkta olan paketmi sizinde? Eğer öyleyse demekki iki seri var. Bu arada paket kesinlikle açılmamıştı. Aldıktan hemen sonra işlem yaptırmaya götürdüm. Mağza 3.50-3.55. kalmadıgını. Eğer doğru olsa kendisinin gidip Kipa daki tüm malları alacağını söyledi. Onlar versiyonlu olanları daha pahalı satıyorlar. Zaten paketi görür görmez kipadan alındığını anladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

İyi değil bence fiyat

Ben beş gün 100 TL hediye çeki aldım Kipadan. Kipa yolumun üstü. Bonus la 100 Tl bonus dönüşü var. Bir de 200 TL world çektirdim. O da 20 TL. Bir de Kipa kartı 20 TL. Sonuçta paket bana 700-140= 560 TL ye geldi.
  • 699 az pahalı evet ama 160gb'ları açılışlarda doğum günlerinde 599'a satıyolar, 320gb ve yanında oyun hediyesi ile orjinal kullanmaya devam edecekler için güzel fiya bence.
  • orjinalde bu ulkede harbi zor parası olana lafım yokda asgari ücreti oyuna baglamak manasız bence...
  • kipada card finansa taksıt varmı?
  • Ben de iki ay öncesi aynı kampanyadan satın almıştım. Versiyon 3.60'tı sonra güncelleme yapınca 3.73 oldu.
    Bence orjinal oynayacak için uygun fiyat hem oyunda var.
  • quote:

quote:

İyi değil bence fiyat

Ben beş gün 100 TL hediye çeki aldım Kipadan. Kipa yolumun üstü. Bonus la 100 Tl bonus dönüşü var. Bir de 200 TL world çektirdim. O da 20 TL. Bir de Kipa kartı 20 TL. Sonuçta paket bana 700-140= 560 TL ye geldi.

arkadaşım bende aynı şeyiy aptım. ama 160 lıkta yaptım. infamous benim pek ilgimi çekmiyor.

banada world+bonus 479 a geldi.. ben anlamıyorum mediamarkt açılışında 549 a satıyor millet birbirini eziyor, kipa ne güzel 12 taksitte yapıyor hergün 2-3 tane satılıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

quote:

quote:

İyi değil bence fiyat

arkadaşım bende aynı şeyiy aptım. ama 160 lıkta yaptım. infamous benim pek ilgimi çekmiyor.

banada world+bonus 479 a geldi.. ben anlamıyorum mediamarkt açılışında 549 a satıyor millet birbirini eziyor, kipa ne güzel 12 taksitte yapıyor hergün 2-3 tane satılıyor:)

Ben de 160 lık alacaktım ama versiyon 3.50 diye 360 aldım. Yine de ikiside bence iyi fiyat.

• ben 3.41 makinemi offline dan sıkıldığım için kendim yükselttim son versiyona online gibisi yok arkadaşlar pek kafa takmayın versiyon olayına bu benim fikrim tabiki...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.