Şimdi Ara

Kipa Tv Stok Eritme Kampanyası - Bomba Fiyatlar - YENİDEN DAHA İYİSİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
3
Favori
72.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

40c7000 1200 tl varsın teşhir olsun. Bedavadan biraz pahalı.

BİLİNÇSİZ BİR TÜKETİCİ ANCAK BU ŞEKİLDE KONUŞUR..SİZ O ÜRÜNÜN GÜNDE KAÇ SAAT AÇIK KALDIĞINI VEYA NE ZAMAN TEŞHİRE KONULDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ..BEN OLDUM OLASI ANKARADA KİPALARA UĞRARIM ALIŞVERİŞ YAPARIM HER GÖRDÜĞÜMDE AÇIK DURUYORDU TEŞHİRDEKİ LCD LER..KİPA SAAT 09:00 DA AÇILIYOR AKŞAM DAHA DOĞRUSU GECE SAAT 23:00 DA KAPANIYOR..GÜNDE 14 SAAT FAAL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR DEMEKTİR..BEN SON 1 YILDIR HİÇ TEŞHİRDEN SATILDIGINI GÖRMEDİM..365X14=5110 SAATE TEKABÜL EDİYOR..SİZ BENCE ÜSTÜNE 400-500 TL DAHA KOYUP SIFIR BAŞKA BİR ÜRÜNE YÖNELİN..

Evindeki hangi tvyi vaadediken omru kadar kullandin? Kipadaki tvler teşhir olabilir, ama 5100 saat kullanıldığının kesinliği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atakent Arena Parkta işe yarar bir şey kalmamış. Elemanlara sordum sabah kalabalıkmış. Ağırlıklı olarak ürünler sıfırmış. Önce sıfırları sonra teşhirleri satmışlar.
  • Gaziemir Kipa'da da dişe dokunur bir ürün gözükmedi :S
  • quote:

quote:

quote:

BİLİNÇSİZ BİR TÜKETİCİ ANCAK BU ŞEKİLDE KONUŞUR..SİZ O ÜRÜNÜN GÜNDE KAÇ SAAT AÇIK KALDIĞINI VEYA NE ZAMAN TEŞHİRE KONULDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ..BEN OLDUM OLASI ANKARADA KİPALARA UĞRARIM ALIŞVERİŞ YAPARIM HER GÖRDÜĞÜMDE AÇIK DURUYORDU TEŞHİRDEKİ LCD LER..KİPA SAAT 09:00 DA AÇILIYOR AKŞAM DAHA DOĞRUSU GECE SAAT 23:00 DA KAPANIYOR..GÜNDE 14 SAAT FAAL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR DEMEKTİR..BEN SON 1 YILDIR HİÇ TEŞHİRDEN SATILDIGINI GÖRMEDİM..365X14=5110 SAATE TEKABÜL EDİYOR..SİZ BENCE ÜSTÜNE 400-500 TL DAHA KOYUP SIFIR BAŞKA BİR ÜRÜNE YÖNELİN..

Evindeki hangi tvyi vaadediken omru kadar kullandin? Kipadaki tvler teşhir olabilir, ama 5100 saat kullanıldığının kesinliği yok.

2004 SENESİNDE PLAZMALAR DAHA YENİ YENİ TÜRKİYEDE PİYASAYA ÇIKARKEN VESTEL MİLLENİUM SERİSİ 106 EKRAN PLAZMA ALDIK..8 SENEDİR SORUNSUZ KULLANDIK KULLANIYORUZ..BENİM DEMEK İSTEDİGİM BİRAZ DAHA ÜSTÜNE KATIP SIFIR ALINABİLİR..2 SAAT ÖNCE PANORA KİPADAYDIM YOLUMUN ÜSTÜ DİYE UĞRADIM..MANTIK ŞU OLMUŞ ORADA ELLERİNDE OLAN BÜTÜN MODELLERDEN 3-4 TANE MAĞAZANIN AYRI YERLERİNE TEŞHİR AÇMIŞLAR..BURADA SORUN YOK SIFIR SAYILIR BUNLAR..FAKAT PANORA KİPAYA GİDENLER BİLİR..TV STANDI VAR DİP TARAFTA DUVARDA..BURADAKİ TV LER DEVAMLI AÇIKTIR..BEN ONLARI KAST ETTİM..AMA DAHA KUTUSU AÇILMAMIŞ BİRÇOK TV VARDI..ONLARDAN SEÇERSEN SORUN YOK..BİRDE SONY TV LERİN ÇOĞU B SINIFI ELEKTRİK TÜKETİMİNE SAHİP..BUNUDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN...

• quote:

quote:

Hocam valla bilincsiz falan degilim. Gunde 14 saat acik olsa satici 12 saat dedi ki zaten alisveris merkezi toplamda okadar acik kaliyor. Satici 5 ay dedi ki 1 yil olsun.

365x14=5110 saat hadi bide ben ekleyeyim x2 10000 saat olsun.

Ortalama led omru 100000 ve uzeri, olsun 50000 olsun. Kalir geriye 40000 gunde 10 saat kullansam 4000 gun ner oda 11 yil yapar. (ki arastirmalar gunluk oratlama kullanimin 5 saat oldugunu gosterir)

Hocam 40c7000 gibi bir tvye 12 taksit aylik 100 lira ile alacaksin 11 yil kullanacaksin ki en az 11 yil. Haa bozulur o ayri ama ayni risk kutuludada var.

Bilincsiz ifadesi kaba olmus. Allaha sukur bilincimizde aklimizda yerinde... Tekrar soluyorum her teshir alinmaz her fiyata hic alinmaz duses geldi aldim. Slogan atmaya gerek yok herkes hesabini kitabini yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimizer -- 14 Mayıs 2012; 22:51:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Optimizer

quote:

quote:

Hocam valla bilincsiz falan degilim. Gunde 14 saat acik olsa satici 12 saat dedi ki zaten alisveris merkezi toplamda okadar acik kaliyor. Satici 5 ay dedi ki 1 yil olsun.

365x14=5110 saat hadi bide ben ekleyeyim x2 10000 saat olsun.

Ortalama led omru 100000 ve uzeri, olsun 50000 olsun. Kalir geriye 40000 gunde 10 saat kullansam 4000 gun ner oda 11 yil yapar. (ki arastirmalar gunluk oratlama kullanimin 5 saat oldugunu gosterir)

Hocam 40c7000 gibi bir tvye 12 taksit aylik 100 lira ile alacaksin 11 yil kullanacaksin ki en az 11 yil. Haa bozulur o ayri ama ayni risk kutuludada var.

Bilincsiz ifadesi kaba olmus. Allaha sukur bilincimizde aklimizda yerinde... Tekrar soluyorum her teshir alinmaz her fiyata hic alinmaz duses geldi aldim. Slogan atmaya gerek yok herkes hesabini kitabini yapabiliyor.

BİR ÜSTTEKİ MESAJI OKUSAYDN BOŞUNA YORMAZDIN KENDİNİ..CEVABIN YUKARIDA..

• quote:

Orijinalden alıntı: burrock

quote:

Orijinalden alıntı: corsai

teşhir olmayan sony aldım 40" Fhd LED 899TL
    ARKADA ETHERNET PORTU DA VAR:)

led? 40 inch? sony? Fhd? çok iyiymiş tam modeli nedir? bir de nereden aldınız?

stok hazmetmelerine yardımcı oldum ... :)
    899 tl 12 taksit..

EX520 sony
  • Arkadaşlar, şu model "Samsung 32d5000 FHD LED 839 " kutusu açılmamış bulursam kipada almalı mıyım sizce?
    Bir açık bir de kutuda vardı. Model hakkında yorumları bilmediğimden kararsız kaldım. Kipade kalitesiz görüntü verdiklerinden insan olumsuz etkeleniyor. Fakar dartydeki hd görüntülü teşhirde çok güzel görüntü vardı. MKV gibi formatları da oynatıyormuş.
    Yarın sabah eğer kutulu kaldıysa alayım mı?
  • quote:

quote:

quote:

899 tl 12 taksit..

EX520 sony

nereden aldınız? daha var miydi stoklarda?
  • Arkadaşlar sabah saat 9 da atlantis kipaya damladım. Konuyu açan ve fırsatı paylaşan Eren kardeşimle orada tanışmayı müteakip tv leri incelemeye geçtim. Ben gittiğimde ilk mesajda indirime gireceği belirtilen tv lerden teşhir olan 40" Sharp ve 40" Philips hariç diğer modeller kutulu olarak mevcuttu. Aslen Philips 42pfl5405 i almayı düşünüyordum ama prensip olarak teşhir ürünlerine karşı olduğum için Philips 32PFL5605 almaya karar verdim.

Aldığım cihazı evde kurdum, denedim ve memnun kaldım. Zaten eski bir Philips Tv kullanıcısı olarak farklı bir durum beklemiyordum.

699 tl ye süper bir alışveriş olduğu kanaatindeyim. Bu maksatla, özellikle konuyu açarak bu alışverişe vesile olan ve mağazada gülen yüzüyle benimle ilgilenen Eren kardeşime teşekkür ederim.

• Haber verenlere çok teşekkürler.Sabah saat 10 da kapıdaydım.Aradıgım tüm ürünlerin kutuluları vardı ve sıfır aldım.

Samsung 40d503 ve grundig 19 televizyon aldım.Çok ucuz fiyata olmadı ama zaten alınacaktı ve normal fiyatlara aldık diye düşünüyorum.
    Teşirde daha güzel ürünler vardı ama almadım.

İçimde lg 42 inch 3d led kaldı.Kapalı kutu vardı bayaaa 1499 tl.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

899 tl 12 taksit..

EX520 sony

nereden aldınız? daha var miydi stoklarda?

balıkesir de merkez
    2 tane vardı ama halen var mı bilmem.
    sabah erken gitmiştim

• kampanya ne zamana kadar geçerlidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alosyu

Arkadaşlar sabah saat 9 da atlantis kipaya damladım. Konuyu açan ve fırsatı paylaşan Eren kardeşimle orada tanışmayı müteakip tv leri incelemeye geçtim. Ben gittiğimde ilk mesajda indirime gireceği belirtilen tv lerden teşhir olan 40" Sharp ve 40" Philips hariç diğer modeller kutulu olarak mevcuttu. Aslen Philips 42pfl5405 i almayı düşünüyordum ama prensip olarak teşhir ürünlerine karşı olduğum için Philips 32PFL5605 almaya karar verdim.

Aldığım cihazı evde kurdum, denedim ve memnun kaldım. Zaten eski bir Philips Tv kullanıcısı olarak farklı bir durum beklemiyordum.

699 tl ye süper bir alışveriş olduğu kanaatindeyim. Bu maksatla, özellikle konuyu açarak bu alışverişe vesile olan ve mağazada gülen yüzüyle benimle ilgilenen Eren kardeşime teşekkür ederim.

rica ederim güle güle kullanın. yine görüşmek üzere yakınsınız nasılsa her zaman beklerim. bu ara kampanya çok oluyor. dh yi her zaman haberdar ediyorum. bu fırsatlardan dh ninde yararlanması güzel oluyor.

arkadaşlar kampanya 1 hafta sürecek pazar günü mağazalar kapandıktan sonra bitecek. ama eğer tv alma düşünceniz varsa erken davranmanız faydanıza.

• Malum siteden alınan bizim telefonlar 10 iş günü geçti. Pazartesi dediler yine yalan oldu:) Varmı görüşen gelişme olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

quote:

Orijinalden alıntı: doganbeyyy

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

quote:

Orijinalden alıntı: tgg

quote:

Orijinalden alıntı: doganbeyyy

tavsiye istiyenlere sunu gözden kaçırmayın

öncelikle HD VE FULL HD lerden uzak durun eskiidi artık bunlar

varsa led tv lerden almaya bakın aslında led ler bile eskidi 3d led ler moda su an ama 3d yok sanırım led lerden basla almayın .

ayrıca marka olarak samsung dan sasmayın yoksa lg daha sonra phılıps daha sonra sony gibi sıralamaya dikkat edin

çok iddaalı bi yorum olmuş, bende hem samsung hemde sony lcd tv var kesinlikle a dan z ye her bakımdan sony tvyi tek geçerim

banada arkadaşın bilgileri fazla kulaktan dolma gibi geldi. Bazı kavramları da birbirine karıştırmış. FHD LCD LED gibi

arkadaslar kısaca söyle anlatıyım

düz hd tv lerden ve full hd tv lerdne uzakdurun dedim alacaksanız bu saatden sonra led tv alın diyorum aslında led tv bile eskidi su an imkanı varsa 3d li led tv lere yönelin

anlamakda bu kadar zorluk çekmeyin

Peki led tvler hd veya full hd olamazmı? Teknosa çalışanımısın bu arada?

espri araya gitmiş

• Antalya kipalarda son durum nasıl acaba? LG lw de fiyat biraz daha iyi olsa alınırdı ama bu fiyata biraz düşünmek lazım. Can abi nerelerdesin ? Bir kipa yapalım yaw
  • Antalya kipa mağazasına akşam üzeri gittiğimde samsung 46es7000 modelinin fiyatının uygun olduğunu gördüm. fiyat 3639 TL.idi. Antalyada yaşayanlar bilir kipa ile mediamarkt yan yana. aklıma hemen mediamarkt en düşük fiyat garantisi geldi. hemen yan tarafa geçip mediamarkt tan bu tv yi alıp sonra fiyat farkının iki katını alacaktım çünkü mediamarkt ta bu tv 4399 TL. idi. sipariş için bütün bilgiler sisteme girildi. sistemden rakam 4399 TL. olarak ekrana geldi ve işte nolduysa o anda oldu. görevli eleman bir anda manuel olarak fiyatı 3639 TL. olarak düşürdü. ne olduğunu sorduğumda güncel bir fiyat geldiğini ve fiyatı güncellediğini belirtti. hemen itiraz ettim. mağaza sorumlusu personele kadar ulaştım ancak nafile. adamlar bi kere yapmayacaklar.mağaza sorumlusu firmamı düşünmek zorundayım gibi komik bir cevap verdi. mediamarkt müşteri hizmetlerine yazdım ancak bi sonuç geleceğini sanmıyorum. buradan mediamarkt ta kocaman bir yaptıkları çok ayıp ve böyle büyük bir firmaya yakışmıyor. her yerde en düşük fiyat garantisi diye reklam veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe.basaran

Antalya kipa mağazasına akşam üzeri gittiğimde samsung 46es7000 modelinin fiyatının uygun olduğunu gördüm. fiyat 3639 TL.idi. Antalyada yaşayanlar bilir kipa ile mediamarkt yan yana. aklıma hemen mediamarkt en düşük fiyat garantisi geldi. hemen yan tarafa geçip mediamarkt tan bu tv yi alıp sonra fiyat farkının iki katını alacaktım çünkü mediamarkt ta bu tv 4399 TL. idi. sipariş için bütün bilgiler sisteme girildi. sistemden rakam 4399 TL. olarak ekrana geldi ve işte nolduysa o anda oldu. görevli eleman bir anda manuel olarak fiyatı 3639 TL. olarak düşürdü. ne olduğunu sorduğumda güncel bir fiyat geldiğini ve fiyatı güncellediğini belirtti. hemen itiraz ettim. mağaza sorumlusu personele kadar ulaştım ancak nafile. adamlar bi kere yapmayacaklar.mağaza sorumlusu firmamı düşünmek zorundayım gibi komik bir cevap verdi. mediamarkt müşteri hizmetlerine yazdım ancak bi sonuç geleceğini sanmıyorum. buradan mediamarkt ta kocaman bir yaptıkları çok ayıp ve böyle büyük bir firmaya yakışmıyor. her yerde en düşük fiyat garantisi diye reklam veriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.