Şimdi Ara

Kipa Tv Stok Eritme Kampanyası - Bomba Fiyatlar - YENİDEN DAHA İYİSİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
3
Favori
72.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahturan87

Konu mediamarkt konusuna dönmüş ama bende söyleyeyim bir kaç bi şey bende izmit realin içindeki mediamarktan 12 liraya aldığım mikrofonu ,real de 8 liraya görünce deli olmuştum ama akıllanmıyarak,herhalde gözden kaçtı diye düşünmüştüm.ama sonra "en iyi fiyat garantisi" ne güvenerek samsung lazer yazıcıyı 130 liraya almaya gittiğimde, almadan bi de real 'e bakayım dedim ve aynı ürünü 99 liraya aldım.

Kısaca bence arkaadaşın yapmaya çalıştığı mediamarkt'a müstahak,eminim ki eğer düşük fiyatlı bir ürün olsaydı mikrofon gibi.hiç deiştirmezlerdi fiyatı,kimse uğraşmaz diye. "en iyi fiyat garantisi" sloganı bu kadar kolay kullanılmamalı insanlar bu slogana güvenerek gidip alışveriş yapıyor.içinde bulunduğu realin bile fiyatlarını takip etmeyen bi firma bunu kullanamamlı

İzmit realde MM yok darty var.senin izmitin başka sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bedfellow

quote:

Orijinalden alıntı: emrahturan87

Konu mediamarkt konusuna dönmüş ama bende söyleyeyim bir kaç bi şey bende izmit realin içindeki mediamarktan 12 liraya aldığım mikrofonu ,real de 8 liraya görünce deli olmuştum ama akıllanmıyarak,herhalde gözden kaçtı diye düşünmüştüm.ama sonra "en iyi fiyat garantisi" ne güvenerek samsung lazer yazıcıyı 130 liraya almaya gittiğimde, almadan bi de real 'e bakayım dedim ve aynı ürünü 99 liraya aldım.

Kısaca bence arkaadaşın yapmaya çalıştığı mediamarkt'a müstahak,eminim ki eğer düşük fiyatlı bir ürün olsaydı mikrofon gibi.hiç deiştirmezlerdi fiyatı,kimse uğraşmaz diye. "en iyi fiyat garantisi" sloganı bu kadar kolay kullanılmamalı insanlar bu slogana güvenerek gidip alışveriş yapıyor.içinde bulunduğu realin bile fiyatlarını takip etmeyen bi firma bunu kullanamamlı

İzmit realde MM yok darty var.senin izmitin başka sanırım

Anaaa rezil olduk gerçekten ben nasıl karıştırdım ya.özür dilerim o zaman media markt 'a özür. darty 'e ama yinede "en ucuz fiyat garantisi" kolay kullanılamamalı.hadi iyi günler ben daha karıştırmadan

• Selam,

Pendik pendorya şubesinden 899 tl ye philips 32 pfl 6605 aldım geçen gün. Led,500.000/1 kontrast 2 ms tepki süresi ile fena bir tv değil. Önceki tv'im sony kdl w5730 idi. Şimdi bu tv ilaç gibi geldi birden. Ancak bazı eksi yönleri de var. Alacak arkadaşlar dikkat etsinler. 3x hdmı,component,1 scart,1 usb,kulaklık girişi,harici hoparlör girişi var. En basit bir tos giriş yok mesela.Etnerhet bağlantısı yok ve buna bağlı dlna yok tabi.Wiifi aaptör desteklemiyor.Skarttan bağlanan medya aygıtınız birden fazla ise sorun yaşayabilirsiniz. Hdmı da 3 adet.Mesela ben de dvd player var onu bağlayamadım.Ya da tak çıkar kullanıcam artık.Usb den film,mp3,foto falan gösteriyor sorun yok.Usbden hub bağlarsanız tanıyor.Yalnız usbden sonradan eklenen alt yazılı filmlerde altyazıyı göstermiyor.Filmin içine gömülü olacak illaki. Bunun yanısıra media aygıtı bağlarsanız oradaki altyazılarda sorun yok çok da güzel gösteriyor.En beğendiğim özelliği siyahları çok güzel tam siyah gibi gösteriyor.Renkler ne çok canlı ne de soluk.Tam doygun oranda. Pc ye monitör olarak hdmı dan bağladım.Çok güzel görünüyor.1920x1080 de 60 hz çıkış alabiliyorsunuz.Menüleri basit ve kullanımı kolay. Tv performansnı çok deneyemedi.Hd uydu alıcım yok. Ama benim eski next 8000'i bağladım.SD yayınlarda görüntü çok iyi değil ama izlenir hiç yoktan iyidir.

Sonuç olarak iyi sayılabilecek bir tv.Fiyatı da 1.300 lerden 900 e inince açırmak istemedim.

• Selamlar herkese, 2 televizyon arasında kaldım birini almak istiyorum.

Biri panasonic tx-l42u3e 839 TL
    Diğeri samsung 40d503 999 TL

Hangisini tavsiye edersiniz ?
  • arkadaşlar kampanya sona erdi ilginiz için teşekkür ederim.
  • CorleoneXT arkadaşım bu indirimi kaçırdım.Daha doğrusu Boludaki kipada Tehcnika 22" FHD LED kalmamış alamadım.Nasip değilmiş.Yeni kampanyalarınızı yine buradan duyurmanızı bekliyorum özellikle ilgi alanım olan elektronik grubunu.Saygılar.
  • Şu an İstanbul'da kipalarda 32" tv bulma şansımız nedir arkadaşlar?
  • arkadaslar ikinci el bir lcd almak üzereyim.faturası ve garantisi varmış.ama ben teşhir ürünü olabilme ihtimalini atlamamak için ne yapabilirim acaba.ne sormalıyım.ilgili firmayı arayıp ürün seri nosunu versem belli olur mu teşhir ürünü müdür dgl midir teşekkürler
  • arkadaşlar kampanya 1 haziranda tekrarlanıyor 1-7 haziran arasında yine bomba fiyatlar ve bu sefer daha yeni model tvlerle. tvlerin daha elime hepsi ulaşmadığı için bilgi veremeyeceğim ama sony hx serisi ve lg lw seriside kampanya dahilinde. dediğim gibi şuan elimde bir liste yok ama lg 42lw5400 1699 tl den satışa sunulacak 7 gözlükle beraber. liste elime geçince güncelleyeceğim ama genede ilk sayfadaki liste geçerli.(tam kesin bilgi eklenecek )
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

arkadaşlar kampanya 1 haziranda tekrarlanıyor 1-7 haziran arasında yine bomba fiyatlar ve bu sefer daha yeni model tvlerle. tvlerin daha elime hepsi ulaşmadığı için bilgi veremeyeceğim ama sony hx serisi ve lg lw seriside kampanya dahilinde. dediğim gibi şuan elimde bir liste yok ama lg 42lw5400 1699 tl den satışa sunulacak 7 gözlükle beraber. liste elime geçince güncelleyeceğim ama genede ilk sayfadaki liste geçerli.(tam kesin bilgi eklenecek )

Geçenki kampanya kaçmıştı. Eğer uygun fiyata 3D bulursam bir tane alacağım bu sefer.
  • benim yazlıkdaki televizyon geçen yaz tam dönerken sizlere ömür oldu bende bu yaz hallederim diye birşey yapmamıştım... bu kampanyada crt televizyonda olacakmı acaba, gerçi uygun olursa lcd de düşünürüm.. umarım 55-70 ekran güzel bir fiyat çıkar
  • ben özellikle samsung 55d6000 arıyorum.İnşallah bulurum
  • Gecen sefer philips almistim bu sefer technika led yada uygun sony yada lg alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @p4p800se

benim yazlıkdaki televizyon geçen yaz tam dönerken sizlere ömür oldu bende bu yaz hallederim diye birşey yapmamıştım... bu kampanyada crt televizyonda olacakmı acaba, gerçi uygun olursa lcd de düşünürüm.. umarım 55-70 ekran güzel bir fiyat çıkar

Şu an ilgilenirseniz teknosalarda 22 inç (55 ekran) seg lcd 379 lira, 26 inç (66 ekran) seg lcd ise 529 lira... Özellikle beyaz renkli olanını çok şahane yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: @p4p800se

benim yazlıkdaki televizyon geçen yaz tam dönerken sizlere ömür oldu bende bu yaz hallederim diye birşey yapmamıştım... bu kampanyada crt televizyonda olacakmı acaba, gerçi uygun olursa lcd de düşünürüm.. umarım 55-70 ekran güzel bir fiyat çıkar

Şu an ilgilenirseniz teknosalarda 22 inç (55 ekran) seg lcd 379 lira, 26 inç (66 ekran) seg lcd ise 529 lira... Özellikle beyaz renkli olanını çok şahane yapmışlar.

Teşekkürler 379 tl gayet güzel bir fiyat hemen gidip bakayım

• arkadaşlar idareten bişe alıcam technikamı yoksa axenmi daha cazip?full hd led için konşuyorum.
  • Teşekkürler... Modeller gelirgelmez listeyi bekliyoruz. Geçen sefer bende alamadım bu sefer kafama göre bişey olursa kaçırmayım bari.
  • selamlar
    modeller daha elime geçmedi ama geçen sefere ek olarak lg 42lw 4500 , sony 42ex650 , samsung 55es ve eh serisinden birkaç tv var. seg 22" lcd de 299 tl.
  • technika 32inc full hd led aldım bakalım,fiyat 699 tl 12 taksit,ilk izlenimlerim olumlu bu paraya beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
  • lg 42lw5400 iyiymiş ama tvde sorun çıkması halinde muhatabımız tam olarak kim olacak? Servis LG Türkiye değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.