Şimdi Ara

KINGWEAR GV68 SAATIMIN EKRANI KIRILDI HIC SERVISI YOK MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    n11.comdan 8 ay kadar once kingwear gv68 akilli saat aldim. 1 hafta once ekrani catladi ve yaptirmak istiyorum. n11den aldigim firma daico ya yazdim ama adamlar yedek parcasi yok diye geri ceviriyor. bunu nasil yaptirabilirim. basina boyle birsey gelen varmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Saat madem zaten çatlamış ise içinde ekran üzerinde yazan kodlara vs. bakıp üreticiyi bulmaya çalışabilir, satıldığı yurtışı sitelerini arayabilir ve alıp kendiniz takmaya çalışabilirsiniz.
    Yalnız bu tür parçalar genelde tekli olarak değil, belli sayıda paket halinde satılır. Bundan bulmak zor olabilir ve muhtemelen satıcılar da bundan dolayı uğraşmak istemiyordur. Tek bir tanenin ekran ve kargo fiyatları da işin tadını kaçırabilir tabii ki.
  • çok teşekkür ederim yardımlarınız için. internetten arastırdım ama hiçbirşey bulamadım. hala mağdurum yardımı dokunabilecek birileri yokmu

• konu günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan7600 -- 14 Aralık 2018; 12:12:8 >
  • hasan7600 kullanıcısına yanıt
    Bir zamanLar bende sizin gibi kimsenin kullanMaDığı şeyleri kullanarak farKLı olma takıntısı vardı.

Sonradan benzer şekilde mağdur olmamak için çoğunluğun kullandığı şeyleri kullanmaya başladım.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    yapacak birşey yok düştük bikere

• hasan7600 kullanıcısına yanıt
    Senin olay biraz Ferrari, Lamborghini, Porsche aldıktan sonra "Servisi çok pahalı, sanayiye götürsem daha ucuza neresi yapar?" demeye benziyor.

Piyasada Hyundai, Opel, Fiat, Ford, Toyota, Renault ve benzeri fabrikası Türkiye'de olan otomobil varken neden insanlar yukarda yazdığım arabaları kullanmak ister ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 23 Aralık 2018; 11:4:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.