Şimdi Ara

kinguin random cs: go skin case'ler mantıklı mı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
5.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvriL<3

http://csgo-happy.ru/

bunu deneyen var mı? flamie bişeyler çeviriyordu yayında 2 tane bıçak denk geldi ve pahalı itemler falan

Sende mi cs oynuyordun yav?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

quote:

bunu deneyen var mı? flamie bişeyler çeviriyordu yayında 2 tane bıçak denk geldi ve pahalı itemler falan

ohooo baya oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

quote:

ohooo baya oluyor

Pm'den steam id'ni atar misin? Bende oyuna tekrar baslayip sifirdan steam hesabi actim kendime 1 hafta once

• Easter almıştım howl knight dlore yazıyordu koruma dedi zart dedi zurt dedi 23 liraya yakın para verdik.5.gün geldi item gelen itemde ne biliyionuz mu Desert Eagle Suikast FN 7 lira steam markette xD 2.80 dolar ahahahah komikmiş bu kinguin
  • sistematiği nedir?
    rastgele mi gönderiliyor, yoksa birileri dur şu itemi de buna gönderiyim gibi bir durum mu var?

normal kasa açınca 20 kuruşluk itemler çıkıyor çokça ama arada 10binlik item bulma şansın var.

• come41 kullanıcısına yanıt
    kötü çıkmış yaf. ama dlore, howl öyle kolay çıkacak olsa insanlar verir 25 lirayı alır 20 tane pack 500 liraya dlore, howl neyin çıkarmış olur.
    ama bi' knight falan çıkaymış iyiymiş tabi.
  • La yok yılbaşı bileti gibi zatende amorti bile çıkmadı 23 liraya 3 dolar nedir abi 2 ay once ben bu itemleri %5 oranlı takımlara atıyodum yer kaplamasın diye: D
  • arkadaşlar bi kutu aldım. böyle bi ticket geldi nedir acaba anlayan varmı

Bu mesaja eklenen görseller:

kinguin random cs: go skin case'ler mantıklı mı?

ilk foto yanlış olmuş pardon
     kinguin random cs: go skin case'ler mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif temizce -- 2 Nisan 2016; 1:34:02 >

• arif temizce A kullanıcısına yanıt
    Hocam başka arkadaşlarda yardımcı olsun ama sanırım ödemeyi yapanın siz olduğuzunu kanıtlamanızı istiyor. Bu size gönderdikleri fatura ile beraber sizin isminizin yazılı olduğu herhangi bir şeyin (ehliyet,pasaport,elektrik,su faturası vs.) fotoğrafını istiyorlar siparişinizi onaylamak için. Hiç bu siteden bir şey almadım ama muhtemelen aldığınız karttaki isimle,sizin isminiz tutmuyorsa böyle bir ticket almış olabilirsiniz..
  • arif temizce A kullanıcısına yanıt
    neden böyle bir şey isteme gereği duymuşlar bilmiyorum ama diyor ki,
    işleminin güvenliğini sağlamak adına isminin, soy isminin ve adresinin açıkça görülebildiği bir belge (kimlik kartı, ehliyet, fatura vs) ile kendi el yazınla bir kağıda yazdığın sipariş numaranı yan yana koyup fotoğrafla ve bize gönder. siparişini doğrulamaları için gerekliymiş bu.

özürler, teşekkürler falan gerisi de.

ben bu tarz bir şeyi battle.net hesabımda değişiklik yaparken yapmıştım, sen de doğrulayıver.
  • gönderdimbakalım. cok saçma geldi neden böyle bişey istediler acaba. sonuçta ödeme yaparken vs sms onayı alıyor banka. t ekrar bi kontrol mekanizması olması gereksiz geldi bana. neyse 3 gun olacak bgun kutuyu alalı. bunu da gönderdik bi 3 gün daha bunun için bekleriz heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: untypicalgemini

neden böyle bir şey isteme gereği duymuşlar bilmiyorum ama diyor ki,
    işleminin güvenliğini sağlamak adına isminin, soy isminin ve adresinin açıkça görülebildiği bir belge (kimlik kartı, ehliyet, fatura vs) ile kendi el yazınla bir kağıda yazdığın sipariş numaranı yan yana koyup fotoğrafla ve bize gönder. siparişini doğrulamaları için gerekliymiş bu.

özürler, teşekkürler falan gerisi de.

ben bu tarz bir şeyi battle.net hesabımda değişiklik yaparken yapmıştım, sen de doğrulayıver.

gelmedimi senin itemler
  • 28 ve 29 Martta aldığım kutular halen teslim edilmedi
    Sitenin desteğine bakılmıyor bile uzak durmak gerekiyor anlaşılan kinguinden
    Skinjokerdeki komisyon için alınan ürünleri paraya çevirmek için yapılmış bir yöntem
    Stok kalmadığı içinde çöp itemleri dağıtıp bitirecekler olayı galiba

• SYSMX kullanıcısına yanıt
    nope
  • quote:

nope

kinguin en sayfasında yazsana benimkiler bile geldi.
  • 2 tane cs 10 random kutudan
    Five-SeveN | Maymun İşi
    MAG-7 | Kızgın
    StatTrak™ Çift Beretta | Şehir Şoku
    MP7 | Ezelî Rakip
    Sawed-Off | Origami
    AK-47 | Kartel İsim Etiketi: ''aimbot.exe'' stickerlı (bu baya hosmus:D)
    Çıkartma | chrisJ | MLG Columbus 2016
    Çıkartma | Happy | Kaloşvar 2015
    Glock-18 | Su Elementali

31 liraya 48 liralık skin geldi.
    (kartelin fiyatı daha fazladır ama direk skin fiyatına baktım)
    geri kalanlar 10 kurusluk skin kutular vs
  • Ya arkadaşlar ben 2 tane Easter hot skin almıştım ikisindede koruma yoktu . 1. si 1 günde geldi 2. si 3 gündür gelmedi. Bir tanede bu konu sayesinde 10 lu pack aldım oda daha gelmedi . Herhangi bir sorun olur mu acaba . Suppota ticket attım cevap yok .
  • SYSMX kullanıcısına yanıt
    iyi çıkarmışsın yine :)

ticket attım siteden ama cevap gelmedi, bekliyorum şimdilik. facebook'tan mı yazmayı kastettin sen?
  • quote:

iyi çıkarmışsın yine :)

ticket attım siteden ama cevap gelmedi, bekliyorum şimdilik. facebook'tan mı yazmayı kastettin sen?

livechat for merchants tıkla

adama hi I DID NOT RECEIVE MY SKINS YET

Order id : ........... vs yaz adam direk onaylıyor geliyor hemen
  • getskins.pro da mantıklı 5 dolar awp kasası var 20 liralık awp çıkıyor genelde arada solucan Tanrı'sı çıkıyor o kötü. Güzel kutular var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.