Şimdi Ara

Kinguin'den hiçbirşey almayın aman diyorum Sahtekarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bundan 3 hafta önce Windows 10 lisansı aldım Kinguin'den. Ama lisans çalışmadı. Bu lisans başka bir PC'de kullanılıyor hatası verdi. Yani lisansı en az bir kişiye satmışlar ardından bana sattılar. Adamlara Ekran görüntüsüyle başvurdum. Benden Microsoft'u aramamı ve lisansın çalışıp çalışmadığını kontrol etmemi istediler. Bende ulen zaten lisansı en az bir kişiye daha satmışsınız bu ne iş deyince geri adım attılar. Bu sefer paranızı yatıracağız ama size verdiğimiz lisansın satılması lazım onu bekleyin dediler. Ardından bir mesaj daha geldi. Size sitedeki hesabınızın cüzdanına parayı ekleyelim bizden başka şey alın dediler. İstemiyorum ben para mı istiyorum deyince, en son 5 gün beklemeniz gerekiyor diye mesaj geldi. Ve adamlara mesajı atıyorum en az 2 gün sonra zahmet edip cevap veriyorlar. Bu ne iştir anlamadım. İşi devamlı yokuşa sürüyorlar. ben böyle lanet bir firma görmedim. Sakın buradan birşeyler almayın arkadaşlar.  Kinguin'den hiçbirşey almayın aman diyorum Sahtekarlar ahanda sattıkları lisansın verdiği hatanın resmi de ektedir. Sakın ola buralardan birşeyler almayın arkadaşlar.
     Kinguin'den hiçbirşey almayın aman diyorum Sahtekarlar

• geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.