Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Materia01

8DBF6-?R2V7-FTMW7 (? = 7+1)

Company of Heroes 2
    teşekkürler :D
  • GTA V bi gözüktü şöyle 3 sn anında bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

GTA V bi gözüktü şöyle 3 sn anında bitti
    forumda alan var mı GTA çok merak ediyorum
  • Elimde Hitman blood money keyi var oynamayacağım için dragon age inquisition ya da oblivion ile takas edebilirim. Yanında yanlışlıkla keebles mı ne onu almışım onu da verebilirim eşantiyon olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Dragon Age: Origins ile takas düşünürsen söyle hocam bende yanlışlıkla bunu aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 23 Haziran 2019; 2:8:41 >
  • Elimde lucius ve dragon age: origins var takas düşünenler pm atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    DA Origins var hocam bende zamanında satın alıp oynamıştım. Oynamadıysanız hiç takas etmeyin oynayın güzel oyundur.

• elimde Twilight Struggle var lucius yada başka oyunla takas etmek isteyen pm
  • Dragon Age Inquisition kaptım oh be
    tıkladım verdi hiç sorunsuz şaşırdım
  • Tes oblivion nasıl oyun alınmaya değer mi?

• yine loading diyor komedi
  • Ne sacma bir sistem kurmuslar anlamak mumkun degil. Oyunlari yakaliyorum, buy tusuna basiyorum ama keyler tukenmistir diyor, refresh ediyorum hala oyun aktif, keyler tukenmis olarak gostermiyor. Herifler mike mike benim izin verdigim oyunu alacaksin diyorlar

• Valla ilk coinsiz sistem en güzeliydi oyunun adına bakmadan tıklıyordum 6 oyun almıştım ne güzel şimdi coın var ama alamıyoruz :D
  • Warhammer 40,000: Dawn of War III aldım ama içinden 4 tane saçma, 2006 yapımı warhammer oyunları çıktı. Yalancı bunlar... Büyük oyunları falan verdikleri yok, uğraşılmaz daha.
  • Outlast keyi var elimde euro truck goty ya da borderlands ile takas yapabilirim
  • 450 coins var ama alım sayfasında 0 gözüküyor, ne yapmalıyım? ets 2 alıcam alamıyorum, kafayı yiyeceğim.
  • Tricky Towers'a tıkladım alabildim ama gözükmüyor invertory'de. Balance da sıfırlandı.
  • İcarus hocam gizli sekmeden gir tekrar gözükür coinler

0MG90, hocam yeşil yazı çıktıysa aldınız diye gelmiştir o e postaya git oraya da mesaj geliyor.Yeşil yazı çıkmadıysa key bitmiştir zaten gizliden gir coinler geri gelir
  • ETS aldım sonunda AA oyunları kesinlikle vermiyor ya da 1 tane var sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

İcarus hocam gizli sekmeden gir tekrar gözükür coinler

0MG90, hocam yeşil yazı çıktıysa aldınız diye gelmiştir o e postaya git oraya da mesaj geliyor.Yeşil yazı çıkmadıysa key bitmiştir zaten gizliden gir coinler geri gelir
    Sayfayı yenileyince geldi hocam, steam kodunu aldım. Sonunda bi oyun aldım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.