Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • büyük oyunları vermiyor uğraşamam dedim trackmania ve outlast aldım geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tricky towers oyununu aldım 200 puana. Hemen verdiler keyi. 3 sefer gta 5, 1 sefer doomu denedim, key kalmadı diye uyarı verdi. Ya gta5, doom, civilation 5 gibi büyük oyunları reklam amaçlı koyuyorlar, gerçekten vermiyorlar. Yada seri şekilde tükeniyor kodlar. Veya birileri bot yazıp alıyor keyleri.

İstek listemde de duran bir oyundu tricky towers. Bedavaya almış oldum. Büyük oyunları bize yedirmezler. Kıyıdan köşeden ufak oyunları toplayın.

• harock kullanıcısına yanıt
    operada gizli sekme hangisi oluyor bende opera kullanıyorum bulamadım. Özel sekme var o mu dediğiniz acaba
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    hangi tarayıcı ve nasıl açılıyor
  • Bende bugün büyük oyunları denerim olmazsa yarın diger oyunlara geçerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam o geçen haftaydı şimdi coınler sıfırlanıyor sure sıfırlandıgı ılk bırkac dakıka son durum nedir bilmiyorum ama AA oyunlarda zaman kaybetmeyin ya 1 tane key var ya reklam resmen siz başka oyunları almaya calışın outlast keyi var elimde euro truck similatör karşılığı verebilirim
  • Dragon age inqusition keyi var kinguinden alınmış. Takas etmek istiyorum mgs v ile. Onun dışında takas tekliflerine açığım

• benim 300 coin gitmiş :) bu haftayı es geçeyim dedim, denk gelirse gta almaya çalışırım dedim. baktım coin yok. edge, firefox, opera vs hepsinde denedim laptopta açtım yok. indiregandi yapmışlar coinleri.
  • Hala değişen bişey yok bi 2 dk 0 görünüyor crown bakıyesi oyunları uçuran uçuruyor
  • Şimdi da puanlar sıfırlanıyor. Herifler iyice dalgaya aldı bizi.
  • hedgehog24 kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 1 bucuk saattir puanım gözükmüyor benim. gizli sekmede de çıkmadı, diğer tarayıcılarda da.
  • XX:00:00 a kadar puanlar gözüküyor
    XX:00:01 de puanlar gidiyor
    XX:00:20 de oyunlar geliyor
    XX:00:20-XX:00:30 arası bakıpta alamama süresi
    XX:00:31 de puanlar ve "sold" yazısı beliriyor.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    hocam saatle ilgili de olabilir sıkıntı
    2 günde toplam 3 oyun aldım ben

• Loading geldi gene sjnirilym

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamlar işi makaraya aldı ETS 2 falan alayımda kaçayım ben sıktı beni bu iş
  • beleş oyun sevgisi olmasa vallaha uğraşılmaz. oynamayacağımı bile bile uğraşıyorum
  • Forumun birçok üyesi durumu özetlemiş. 00:30' dan önce gelmez bu oyunlar.Heriflerin siteye tıklaya tıklaya hit kazandırdık.Verdikleri oyunların çoğu bir şekilde önceden başka platformlarda bedava verilmiş oyunlar.Bunlar da GTA V falan koyup, bizi yeme derdinde.Neyse, ucuz etin yahnisi bu kadar olur.
  • 11 dk sonra oyunlar geldi, 3-5 çöpü koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

11 dk sonra oyunlar geldi, 3-5 çöpü koymuşlar
    Harbi bu sefer biraz erken geldi ama değecek bir şey göremedim.
  • 8DBF6-?R2V7-FTMW7 (? = 7+1)

Company of Heroes 2
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.