Şimdi Ara

Kingston Teknik Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir süre önce RAM'lerim bozuldu. Hala garanti kapsamındalar. RAM'leri nereye göndermem gerekiyor?

Ekleme: Modeli Kingston HyperX 4GB 1600mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fdaslan -- 18 Mayıs 2013; 15:03:42 >

• Aldığınız yer gönderebilir, nereden aldın?
  • İnternetten almıştım.
  • fdaslan F kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Şubat 2023; 13:43:53 >
  • Elimde olsa arardım ama benim adıma başkası topladığı için bilgisayarı, nereden aldığını öğrenmem mümkün değil şu andan sonra.

İstediğimiz teknik servise gönderemiyor muyuz? İlla aldığımız yeri mi öğrenmek zorundayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fdaslan

Elimde olsa arardım ama benim adıma başkası topladığı için bilgisayarı, nereden aldığını öğrenmem mümkün değil şu andan sonra.

İstediğimiz teknik servise gönderemiyor muyuz? İlla aldığımız yeri mi öğrenmek zorundayım?

ürünün sitesine baktınızmı ?
  • Bulmaya çalıştım fakat kingston.com'da yetkili servisleriyle ilgili bir bölüm yok.
  • Sanırım telefondan ulaşarak bir destek alabilirsin.Sana en iyi yardımcı olabilecek yer zaten burası Tıkla!
  • Zaten orada bir telefon numarası bulabilsem ararım, yok malesef.
  • Orada bir telefon numarası var aslında benim pek bilgim yok fakat görmedin sanırım Arama 1 (800) 835-6575
  • Onun Türkiye için olduğundan şüpheliyim.
  • 0800 lu numaralar turkiye icin rahat olabilirsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O numaranın başında +1 var. Bildiğim kadarıyla Türkiye için +90 olması gerekiyor.
  • Sende +9 koy kardeşim
  • Slm arkadaşlar Kingston SSD hartdik Ankara'da nereye tavsiye edersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.