Şimdi Ara

Kingston KC2500 1TB 1640 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bu fiyata wd black sn850 aldık

• TITAN kullanıcısına yanıt

İşte sorun orada aldınız artık yok.

• açıkçası bu fiyata alınır mı bilmiyorum ama almayı düşünmüyor da değilim. sistemdeki katı hal ssd leri nvme ile değiştirmeyi düşünüyroum.

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederim hocam. Ürünü değil, sataları nvme ile değiştirmeyi :)
    2 hafta önce sistemdeki 1 hdd ve 2 sata ssd'yi 2 adet nvme ile değiştirdim ve aşırı mutluyum. 6 adet kablonun yaptığı kalabalıktan kurtuldum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• snowtger kullanıcısına yanıt

Daha iyi yerine daha ucuz desek daha doğru olur hocam. Zira Dacia ile Mercedes kıyaslaması gibi olmuş. Kingston'un KC serisinin yanında Silicon Power piyasa malı kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 6 Ağustos 2022; 10:59:25 >
  • windows kurmak için iyi değil sorun yaşayanlar olmuş diyorlar.oyun kuracaksanız olabilir buna dikkat edin.ben 2018'den beri sistemlerime windows için hep samsung evo serisi kullandım hiç sorun yaşamadım ki o zamanlar 250gb olsa yetiyordu.en son 980 pro ve adata s50 gen4 disklerde windows kullanıyorum bir iki senedir yine sorun yok.

• mcake± kullanıcısına yanıt

KC2500 de mid-range SSD. Samsung QVO'yu gösterip top notch demek gibi bir şey olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

SP'nin yanında mercedes valla.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.