Şimdi Ara

Kingston hyperx genesis ram xmp sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kingston hyperx genesis 4gbx2 ram takılı bilgisayarımda 1600 mhz xmp modda kullanıyorum. Dün 2 adet daha 4gbx2 ram aldım aynı marka ama onları taktığım zaman xmp mod kayboluyor. Farklı şekillerde denedim tek tek taktım bendeki ile aldığım remi birlikte taktım 4 tanesini birlikte taktım...
    Xmp modunu aktif ettim ama diğer aldığım ramler 1333 olarak görünüyor. Beni aydınlata bilecek bi arkadaş var mı? Kendi ram lerim xmp ye alınca 1600 mhz görünürken diğerleri neden 1333 te kalıyor ve bu pc nasıl açılıyor 2 tanesi 1600 2 tanesi 1333 yazıyor. Xmp modu için ramlere ayrıca bir işlem mi yapmak lazım anakarttan acaba? Veya genesis modelinde Xmp desteği olmayan serisi mi var?

Kingston hyperx genesis ram xmp sorunu Kingston hyperx genesis ram xmp sorunu Kingston hyperx genesis ram xmp sorunu Kingston hyperx genesis ram xmp sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CxALy -- 4 Ekim 2018; 11:2:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Not: son resimdeki ramlerden alttaki daha önceden alınmış olana xmp olarak kullandığım 2x4gb olan ramden bir tanesi üstteki yeni aldığım xmp modunu ayarlayamadığım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.