Şimdi Ara

SATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

Severek kullandığım kulaklığımı kablosuz kulaklığa geçiş yaptığım için satmaya karar verdim.
    07.02.2019 tarihinde n11 üzerinden gameekstra'dan satın aldım. Ben satın alırken yanında hediye olarak verilen kulaklık standını da almak isteyen arkadaşa vereceğim.

Yedek kulak pedleri ve taşıma kılıfı mevcuttur. Aldığım günden bu yana toplam bir ay civarında kullanmışımdır. Kulaklık kozmetik olarak 10/10 dur.
    7.1 ses kartı üzerinde ise "-"(eksi) tuşlarında çok ufak bir kaç adet beyaz leke vardır. Buda taşıma kılıfında kulaklıkla temas etmesinden dolayı ve ilk aldığım hafta da oldu.

Stant komple demirden üretilmiş. Altında plastik veya kauçuk bir ayak yoktu. Masaya temas etmesi halinde çizmesin diye altına ayakta yapıştırdım.

Kutusu, faturası ve içinden çıkan her şeyi durmaktadır.

Fiyat: 550 TL

SATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standı
    SATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standıSATILDI Kingston HyperX Cloud 2 ve HyperX Kulaklık standı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchank -- 18 Kasım 2019; 21:49:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.