Şimdi Ara

Kingston ddr3l 1866mhz 16gb Satıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> Kingston ddr3l 1866mhz 16gb Satıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1103 Mesaj
    Referanslar: 72

Katılım Zamanı
    24 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Kingston hyper x impact serisi ddr3l 1.35v 1866mhz bellek

Kutusu mevcut sıfır ayarında. Yurtdışı faturalı ürün. Macbook pro (mid 2012) ile kullanmak için alınmıştı ve 1866mhz olarak çalışıyor. Macbook modelleri için uygundur.

Fiyat sreylare nickli üyeye satılmıştır.

Pazarlık yoktur.

Takas yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gronyar -- 16 Ağustos 2018; 18:29:51 >

|
    |

• Yüzbaşı
    583 Mesaj
    Referanslar: 75

Katılım Zamanı
    18 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

Fotoğraftaki işaretlediğim kısımda tek noktada sıyırma olmuş gibi gözüküyor ya da oraya toz gelmiş, fotoğraf öyle çıkmış.

Amacım rahatsızlık vermek değil. Dikkatinizden kaçtıysa sıkıntı çıkmasın diye belirtmek istedim.

Neosis,ps3_wii,ozgur106,isacubukcu,maniaqs,Ahmet-79,bugra34 İzmir: yug2980,reason666,onurkarci,cavador,lemagru11 Diğer:InTerCeptor(Kocaeli),firstbuddy78(Aksaray),keremd(Tekirdağ),murat07murat(Giresun),pSy!(Karabük),Ruhsuz__(Trabzon),
    sezerirem_19(Çorum),_tekno_(Manisa),apollonx(Kocaeli),erkantuzcu(Samsun)
    ÖNEMLİ NOT: PM 'lere mutlaka cevap veririm. Eğer cevap gelmiyorsa sistemde hata olabilir lütfen tekrar yollayın.
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    07 Şubat 2006

Durum
    Forumda değil

bakmak var görmek var :)
    |
    |
    Storm Bringer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    22 Aralık 2017

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Bringer

Fotoğraftaki işaretlediğim kısımda tek noktada sıyırma olmuş gibi gözüküyor ya da oraya toz gelmiş, fotoğraf öyle çıkmış.

Amacım rahatsızlık vermek değil. Dikkatinizden kaçtıysa sıkıntı çıkmasın diye belirtmek istedim.

Güzel tespit
    |
    |

• Çavuş
    56 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    22 Haziran 2015

İmpact RAM'ler için PM atıldı.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.