Şimdi Ara

Kingston 32GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia 27,99TL (Amazon Prime) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
8.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/teknom-250-gb-usb-20-hizli-tainabilir-hard-disk-harici-harddisk-p-HBCV00002CSFMX?magaza=TEKNOMSTORE&url_src=and-product-detail

Bunu aldim.25 tl indirimle 160 a filan geldi.Gayette guzel usb 2.0 ama 250gb isimi fazlasiyla görüyor.

Normalde 1tb WD my passport Ultra var.(2015 de 218 tl ye almisdim simdi fiyatlar ucmus ) Ama ps4 e oyun atmak icin ufak bisey ariyordum boyut olarak ve fiyat olarak bunu aldim.Yukarda arkadas aparat almis harici 2.5 inc diskler icin ama ben aparat fiyatina disk aldim Tabi elinde birden fazla diski olanlar icin aparat daha mantikli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ltrg kullanıcısına yanıt

Okuma-yazma oranları nedir hocam, bu da mantıklı gibi

• Yarin deneyip atarim .Şuan yanimda degil.Sadece on bilgi olarak hitachi marka icindeki disk.WD kadar olmasada dıs kabı kablo vs Orta halli plastik kasası filan satici 10 numara paket yapip gondermis saolsun.Yarin bilgi veririm mutlaka.

Edit:

Kingston 32GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia 27,99TL (Amazon Prime)

Değerler bunlar exfat ile test ettim daha öncede dediğim gibi usb 2.0 bu disk ve sadece ps4 e oyun atmak için aldım.İş görüyor gayette sessiz.Ama değerler düşük tabi biraz.Aldığım fiyat 162 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 29 Temmuz 2022; 9:16:29 >

• Patren kullanıcısına yanıt

tek dosya 45 gb atmakla 10.000 dosya 45 gb atma hızı aynı olmaz. oyun isosu varsa onu deneyin 10-12 mb civarı atıyo saniyede. başka marka da alsanız 10.000 dosya olunca hız kb lara düşecek

• ltrg kullanıcısına yanıt

25 TL ne indirimi?

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt

Cek satisda var.50/25 ordan alabilirsin 1. 2 TL ama benim hesabda zaten vardi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.