Şimdi Ara

Kingston A400 SSDNow 240GB 500MB-350MB/s Sata3 2.5' SSD 227 TL Amazon (Kodla 197 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Geçerli kodları bilenler yazabilir mi?

• amazonapp vardı ama bitti sanırım.

amznapp da oluyor bazen.

• Ben aldım 1 adet, teşekürler. Bide a101'den 480gb aldım 399 liraya, onda birde 50 lira maxipuan gelecek. İhtiyacı olan arkadaşlar bunları değerlendirsin bence
  • Masaüstü kasada kullanılabiliyor mu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

Ben aldım 1 adet, teşekürler. Bide a101'den 480gb aldım 399 liraya, onda birde 50 lira maxipuan gelecek. İhtiyacı olan arkadaşlar bunları değerlendirsin bence

a101.com da varsa link alabilirmiyim

• kgulle K kullanıcısına yanıt
    Hikvision vardı ama bitti artık o kampanya. Her 225 lira için 25 lira indirim oluyordu, birde yeni üyelikte 20 lira indirim var. Maximum kart kampanyası devam ediyor, 250/50 puan geliyor.
    Masaüstü sistemde kullanılır hocam tabiki, daha önce SSD kullanmadıysanız dünyanız değişir :)
  • Dikkat edin kronik sorunlu olabilir, almadan iyi araştırın, hemen atlamayın: https://forum.donanimhaber.com/kingston-ssd-dusuk-yazma-hizi-sorunu--109746350

Ayrıca ürün adını google'a yazıp arkasına kronik eklerseniz farklı forumlarda listeler yapılmış sorunu olan/olmayan ssd'ler için.

• quote:

Hikvision vardı ama bitti artık o kampanya. Her 225 lira için 25 lira indirim oluyordu, birde yeni üyelikte 20 lira indirim var. Maximum kart kampanyası devam ediyor, 250/50 puan geliyor.
    Masaüstü sistemde kullanılır hocam tabiki, daha önce SSD kullanmadıysanız dünyanız değişir :)

Amazonda mı var yeni üyeliğe

• Quartamin kullanıcısına yanıt

bilinmedik markaları tercih etmiyorum hocam

şuan ssd pc den yazıyorum:)

ssd siz pc olmamalı bence:)

A101 mantıklıymış

• daquied kullanıcısına yanıt
    Amazonda 30lira indirim var, a101'de 20 lira.

Hocam hemen atlamadim, Hepsiburada yorumlarını okudum bu modelin almadan önce, gayet olumlu yorumlar. Sizin attığınız konu epey eski, bilemiyorum aynı seri mi, aynı mı kullanılan malzemeler.
  • kgulle K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam size demedim, yukarıda bir arkadaş sormuş masaüstü sistemde kullanılır mı diye, ona demiştim.
  • quote:

Amazonda 30lira indirim var, a101'de 20 lira.

Hocam hemen atlamadim, Hepsiburada yorumlarını okudum bu modelin almadan önce, gayet olumlu yorumlar. Sizin attığınız konu epey eski, bilemiyorum aynı seri mi, aynı mı kullanılan malzemeler.

Hepsiburada olumsuz yorumları yayınlamıyor genelde 🤭😅

• englishmannn kullanıcısına yanıt

Bu arada hocam samsung evo lar güzel ama biraz tuzlu:)

https://ssd.userbenchmark.com/page/captcha?dest=https%3A%2F%2Fssd.userbenchmark.com%2FCompare%2FSanDisk-SSD-Plus-240GB-vs-Kingston-A400-240GB%2Fm25612vs3953

peynir ekmek gibi satılan sandisk ile karşılaştırmada kingston daha başarılı görünüyor.

• Kadima kullanıcısına yanıt
    İade ederiz hocam bir sıkıntı olursa, zaten kullanmalık almadım, sistem yapıp satarken kullanacağım.
  • Fiyat 258,74 görünüyor bende

• quote:

İade ederiz hocam bir sıkıntı olursa, zaten kullanmalık almadım, sistem yapıp satarken kullanacağım.

iade Amazon a mi tedarikçi firmaya mi yapılıyor?

• eridim E kullanıcısına yanıt
    Satıcı Amazon, bilmiyorum ama muhtemelen direk amazona gönderiliyordur. Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum, 400-450 okuma hızı olsa yeterli olacaktır, zaten basit bir sistemde kullanacağım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.