Şimdi Ara

KINGSTON 1x16GB Hyperx Fury Black DDR4 2933MHz CL17

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Kingston Tür #DDR4 Kapasite #16GB İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 KINGSTON 1x16GB Hyperx Fury Black DDR4 2933MHz CL17
    Bu haziranın ilk haftası İtopya'dan aldım. Hala garantisi devam etmekte, kutusu falan fıstık faturası her şey mevcut, bir sıkıntısı yok. Bakırköy civarı oturanlar gelip test edebilir. Fatura sadece PDF olarak mevcut, fiziksel fatura yanlış kesildiği için.

Faturanın yanlış kesilme sebebi de şu: Ben sitelerinden 2x8 sipariş ettim ve hala sipariş sayfamda 2x8 aldın olarak gözüküyor(ve faturada bile 2x8 yazıyordu) bana kalkıp 1x16 göndermişler, arayıp sorunca da elimizde 2x8 yok ki dediler(zaten bu olaydan sonra benim aldığım sayfayı silmişler hemen, 2x8 arattın mı çıkmıyor) zaten pek güvenmiyordum kalkıp bir de bu olaydan sonra yok iade değişim olaylarına girmek istemedim, 1-2 ay idareten kullandım Corsair RGB 2x8 aldığım için satıyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Bakırköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.