Şimdi Ara

KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG G2 ve G3'ün popülerliğini fırsat bilen Çin'in yeni clone fabrikası KingSing (öncekiler Star ve GooPhone) G2'nin boyutlarına G3'e ait özellikleri ekleyerek yeni bir model oluşturmuş. Üstelik videodan gördüğüm kadarı ile G2 ve G3'ün özelliklerini yazılımsal bir problem olmadan çalıştırabiliyor. Ayrıca bir diğer iddialı olduğu konu ekran kapılı iken ses kısma (Aşağı veya -) tuşuna basınca telefon ile dünyanın en hızlı fotoğraf çeken telefonu iddia ediyorlar.

KingSing S2′nin aşağıda yer alan teknik özelliklerinin yanında bir kaç özelliğide belirtmekte fayda var. Telefonda 1,6mm kalınlığında çerçeve (biraz göz aldatmaca ekran etrafında birde siyah bant var kalınlık artıyor), dört çekirdekli işlemci, kalp atışı sensörü, misafir modu, çift dokunuşla uyanma, göz takip sistemi, air gesture ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi.

Aliexpress üzerinde sipariş verdim gelirse konuyu güncelleyerek inceleme yayınlayacağım.

http://www.youtube.com/watch?v=hpEcaVuZlP4

Model KingSing S2
    Android 4.4.2
    5" OGS IPS 960*540 5 point Touch Capacitive Screen
    CPU MTK MT6582 28NM Cortex A7 Quad Core 1.3GHz
    GPU Mali-400
    RAM 1GB DDR3
    Nand Flash 8GB
    Arka Kamera 8.0MP
    Ön Kamera 2.0MP
    Wireless Wifi 802.11 b/g/n
    2G: GSM 850/900/1800/1900MHz, 3G: WCDMA 850/2100MHz
    Bluetooth
    FM Radio
    GPS (harici chip)
    OTG
    Light Sensor, G-sensor, Proximity Sensor, Gyro
    Pil 2000mAh Li-Po
    Ölçüler 135.2 x 69.2 x 8.5(7.9)mm
    Net Ağırlık 141g

Portlar
    1 x Micro USB port
    1 x 3.5mm earphone port
    1x TF card Slot
    2 x SIM card Slot

Paket İçeriği
    1 x KingSing S2
    1 x Charger
    1 x Micro USB cable
    1 x User's Manual
    1 x 2000mAh Battery

KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$ KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$ KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$ KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$ KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$ KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adimavi -- 18 Ağustos 2014; 11:53:42 >

• bu özelliklerin hangisi g2 ile benzer ? Emin ol bu telefon 2 günde sağından solundan açılır dökülür elinde kalır :D
  • Haklısın...
  • Çin'den güzel bir telefon istiyorsanız en az 200-250 $ gözden çıkarmanız lazım ki kaliteli bir şey olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 18 Ağustos 2014; 18:09:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sende haklısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba var mı gelişme?
  • Telefon geldi sag salim genel olarak guzel telefon calismayan herhangi bir yazilim yada donanimi yok vaadedilen hersey calisiyor ancak inew v3 ile kiyaslayinca biraz zayif kaldi boyutunun kucuklugune ragmen elden cikardim.

• rootlamış mıydınız cihazı?

S7eylar adlı birisinin nalatımı var ama çok yabancı geldi bana(tecrübesizlik işte)

bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
  • İnanmayın beyler. Yukarıda arkadaş G2 nin kopyası demiş. Ama telefon 5" G2 ise 5,2" Demekki kopyası değilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon orjinal kitkat 4.4.2 cihaz root prosedurlerine uymuyor. S7yler kisisi rootlu rom yayinlamisti onu kurabilirsin sonra root kazanirsin.

• LG G3 Stylus un az küçüğü sanki. bildiğimiz g3 değil kısaca.

Ne ka ekmek, o ka köfte
  • Kapasitif butonlar iyi durmus

• android versiyon: 4.4.2

ekran aşırı hassas.
  • Videoya mi elimde ki cihaza mi inansam karar vermedim.

• Bu cihazdan aldim. Ancak root edelelememekte veya ben beceremedim. Yardimci olmasi icin teknik ozelliklerini ekliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
     KingSing S2 - LG G2'nin sadece tasarım değil tüm özellikleri ile kopyası 120$

• Needrom da rootlu rom var onu dener misin.

• adimavi kullanıcısına yanıt
    Yardimci olurmusun nasil yapiyorum cin cihazlqrinda rom olayini veya bi kaynak belirtirseniz hic vakit kaybetmeden yapayim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.