Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning Türkçe Yama Çalışması [Arşiv] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
18
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam O Zaman Konuya İsminizi Ekliyorum Diğer Ayrıntılarıda Özelden Konuşuruz... Hayırlı Olsun
  • Hazır herkes evdeyken tamda çevirisi bitmiş olsa efsane olmaz mıydı
  • Yama ilerleyişi hakkında herhangi bir bilgi var mı?
  • Yamanın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Mastertranslatorr diğer yamaların da olduğu gibi bununda üstesinden gelecektir. Tabi oyun büyük olduğu için yamanın çıkması zaman alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 3 Mayıs 2020; 2:32:58 >
  • BAŞLANGIÇ TARİHİ 02.08.2019
    Çeviri Yüzdesi: 2,31%

Ne yazık ki hiç ilerleme yok. Çok heveslenmiştim. Keşke bu proje gerçekleşebilseydi. Çok sevdiğim bir oyun ama ingilizce seviyem yeterli olmadığı için hikayesi bende yarım kalmıştı. Karantina günlerimizde zaten herkes evdeyken biter diye umut ediyordum ama gereken önemi vermeyecekler anlaşılan. İnşallah bi babayiğit çıkarda gereken ciddiyetle bitirebilir.
  • oxskorn O kullanıcısına yanıt
    Bu konuya bak dostum çeviri devam ediyor https://forum.donanimhaber.com/kingdoms-of-amalur-reckoning-ceviri-calismasi-24-03-2020--142542239#142542239

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 23 Mayıs 2020; 13:4:38 >
  • Orada da ilerleme yok ki kardeşim. orada da %2.31 de
  • Çıkmayacak bir yama daha geçiniz..
  • Ağustos ayında Remastered uyarlaması geliyormuş Microsoft Store sızıntısına göre. Umarım o zaman şansı döner de çevrilir bu güzel oyun.
  • remastered geliyorsa buralar değerlenir
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Umarım EA da kalmamıştır hakları, çünkü bugün Steam'e gelen EA oyunlarının şerefine bu oyunun da base fiyatı 129 TL olmuş. Full paketini 15 TL'den almıştık ahah.
    THQ Nordic söylentileri var bakalım ne olacak.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Onun bunun çocuğu EA. Orayı "yıkayak" da bi görsünler. Anası kesin güzeldir bu eanın adaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 4 Haziran 2020; 23:59:25 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    2018'de thq nordic almış oyunu.
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Adol125 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, ben mesajımı yazdığımda zaten haber resmileşmiş. Bakalım THQ hangi fiyattan çıkaracak oyunu. Son yayınladıkları Destroy All Humans! oyunu bile 135 TL'den(30$) çıktı. KoA ise 40$ diyorlar.

@Adol125,

Adaş mesajını editlemişsin bakıyorum. Adamların isim kısaltması bile küfür zaten. Şaka bir yana ben Saboteur ve Dead Space 3 bekliyordum ama gelmediler, bakalım gelecek 25 oyun içerisinde olacaklar mı ve fiyatları ne olacak olursa.

• remastered çıktı aldım ama türkçe yama bulamıyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.