Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning Türkçe Yama Çalışması [Arşiv] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
18
Favori
3.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az çok demeyelim, boş geçmeyelim
  • Sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takipteyiz, başarılar.
  • Taner Saydam sen bir ara sektörü bırakıp çekip gitmiştin keşke geri gelmeseydin. Ama bak naçizane tavsiyem önce kendi anadiline iyice bir hakim ol sonra yabancı bir dil öğrenirsin. Bu tavsiyem konuyu açan arkadaş için de geçerli. Ayrıca Taner Saydam lütfen translate kullanma veya çevirmenliği bırak buradan sana ekmek çıkmaz mevcut seviyenle.

Yukarıda adı geçen şahsın kim olduğunu bilmeyen arkadaşlar basit bir google aramasıyla kendisinin kim olduğuna ve harika çevirilerine ulaşabilirler.
  • zolomolo Z kullanıcısına yanıt
    Evet bırakmıştım ve ilk bırakıp dönüşüm de değil. Yamayı benden devralmak istersen seve seve verebilirim. Aksi halde bir sahip çıkan olmazsa ben yapıp bitireceğim. Yok ben yamayla ugrasamam sadece akıl vereceğim diyorsan lütfen yapma. Zira yazdığın mesaja bakınca kalan aklın sana yeteneğinden şüpheliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sitede türkçe yama diye paylaşılmş oyun kurulu değil deneyemedim ama yarın denicem link atayım bir kontrol edin sizde

https://www.turkceyamaci.com/rpg-turkce-yama/kingdoms-of-amalur-reckoning-turkce-yama-final-tr-surum/.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal789

bir sitede türkçe yama diye paylaşılmş oyun kurulu değil deneyemedim ama yarın denicem link atayım bir kontrol edin sizde

https://www.turkceyamaci.com/rpg-turkce-yama/kingdoms-of-amalur-reckoning-turkce-yama-final-tr-surum/.html
    O site virüslü sakın indirme ordaki bütün yamalar fake.
  • tahmin etmiştim bir o sitede var başka hiç bir sitede yok ama yinede denicekdim teşekürler indirmem artık

• Tabloyu 2 haftada bir veya ayda bir kez güncellerseniz çok iyi olur, bizleri sevindirmiş olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-91C1722F5

Tabloyu 2 haftada bir veya ayda bir kez güncellerseniz çok iyi olur, bizleri sevindirmiş olursunuz
    Yoğun bir zamandan geçiyorum. Müsait olduğum zaman yama da ilerleyecek inşallah. Malum taşın altına pek kimse elini koymuyor. Anca herkes akıl veriyor sözüm meclisten dışarı.

• taner saydam eğer çevirmense yüzde elli de ya sıkılır yarım yamalak bir iş çıkar hiç güvenmiyorum yaptığı işler ortada translate uzmanı ama öyle demeyin çok iyi tool kullanır yaaa.
  • ellerim kaşınıyor ilk çıktığında oynamıştım turkçe olmadığı için yarısına bile gelmeden bırakmıştım.
    çeviri biterse dlc paketini bende alırım şuan başlangıç paketi mevcut.
    şimdiden elinize sağlık eliniz dert gormesin..
  • görüldüğü kadarıyla ya ara verilmiş yada yalan olmuş bir yama gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

görüldüğü kadarıyla ya ara verilmiş yada yalan olmuş bir yama gibi
    Yalan olmadı :) İlk başta da dedim. Kimse katılıp bitirmezse ben bitireceğim. Ha 1 sene sürer ha 10 sene. Tamamen yoğunluğuma bağlı. Şu anda katılan olmadığı gibi katılmış çevirmenlerde çevirmiyor artık. Bense inanılmaz yoğun bir dönemden geçiyorum. 1-2 ay bu yoğunluk devam edecek gibi. Sonrasında yama yine ilerleyecek Allah'ın izniyle. Daha önce de dediğim gibi, eğer biri çeviriyi devralmak ya da çeviriye katılmak isterse yazabilir.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Şahsım adına yoğunluktan dolayı çeviremiyorum şuan ama en kısa zamanda devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal789

bir sitede türkçe yama diye paylaşılmş oyun kurulu değil deneyemedim ama yarın denicem link atayım bir kontrol edin sizde

Linkteki yamayi denedin mi çalışıyor mu? Açıkçası antivirus kullanmıyorum yamayi denemek çok riskli olabilir

• tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    eset virüs algıladı bence sahte
  • Teşekkür ederim üstadım.

• Yıllar önce oynamıştım ingilizce sıkıntısından bırakmıştım umarım yakında türkçe oynarız ellerinize sağlık :)
  • vaoov çevirmen sayısı gün geçtikçe artıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.