Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning Türkçe Yama Çalışması [Arşiv] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
18
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle öneriler için çok teşekkürler. Tespitleriniz yüzde yüz doğru. Ama projenin şimdilik böyle ilerlemesinin sebebi sizin ilk mesajınızda da belirttiğiniz "evreni tam bilmeme." Çeviri belirli bir yüzdeye gelip evrene hakim olmaya başladığımızda eksikleri kapatacağız. En azından kafamdaki proje yapısı böyle. Bununda nedeni de bu çeviri "ben bu oyunu çok seviyorum, çevireyim" diye başlamadı. 7 senedir kimsenin ruhunun bile duymadığı ve bazı arkadaşların çevrilsin diye ısrarı üzerine tamamen arkadaşlara en azından ilmimizin yettiğince güzel bir yama çıkartmak için başlayan bir proje. Ama önerilerinizi dikkate alacağım. Siz ve sizin gibi yetkin ve bilgili arkadaşlar çeviriye katılır hatta bu çevirinin proje sorumluluğunu üstlenmek isterse de çok memnun olurum. Böylelikle kesinlikle tadından yenmez bir yama ortaya çıkar. Şimdilik bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Önerileriniz için tekrar teşekkürler. Eğer müsait olursanız da projeye katılmanızı hatta projeyi yönetmenizi de ben şahsen çok isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 8 Ağustos 2019; 12:44:7 >

• çok güzel bir proje kolay gelsin bekliyorum.
  • Çok sevindim bu yamanın çıkacak olmasına. Taner'ciğim sana ve arkadaşlara başarılar diliyorum. İki kez bitirmiştim daha önce ama dlc'siz olarak. Şimdi dlc'lerliyle birlikte bitirmek için bir amacım oldu sayenizde. Arkadaşların dediği gibi farklı bir dili vardı hatırladığım kadarıyla. Ama altından kalkarsınız siz. Kolay gelsin tekrardan.

Taner'e not : Bu çeviri bitince keşke King's Quest'e de devam etsen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pagetti Rook

Çok sevindim bu yamanın çıkacak olmasına. Taner'ciğim sana ve arkadaşlara başarılar diliyorum. İki kez bitirmiştim daha önce ama dlc'siz olarak. Şimdi dlc'lerliyle birlikte bitirmek için bir amacım oldu sayenizde. Arkadaşların dediği gibi farklı bir dili vardı hatırladığım kadarıyla. Ama altından kalkarsınız siz. Kolay gelsin tekrardan.

Taner'e not : Bu çeviri bitince keşke King's Quest'e de devam etsen :)
    Çok teşekkürler. Bitince bana hatırlat olur mu. O seriye de bakayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda birileri bu oyunu gordu.

• TanerSaydam T kullanıcısına yanıt
    Ooo süpersin :) Valla aradan kaç sene geçmiş, çeviriyorsunuz ya Amalur'u, helal olsun. Doğru dürüst kimse bilmezken bu şaheseri çoğu kişiye tanıtmak, unutanlara da hatırlatmak gibi oldu. King's Quest sanırım ilk iki episode'u çevirmiştin de bakmam lazım emin olmak için. Hatırlatırım tabii ki. Çok teşekkür ederim :)
  • Elimden geldiğince ben de çeviriye katkı sağlayacağım.
  • Merak Ettigim Konu ? Oyun RPG'mi ? Ceviri Yapilirsa Süper Olur , Ve Son Olarka Ücretlimi ?
  • @Absnthe

Evet RPG. Şimdilik ücretsiz. İleride katılan çevirmen arkadaşlar yama çıkmadan başka karar verirse o zaman konuşulur. Ben yaparsam ücret almayacağım.

@NeCRiS
    Çok memnun olurum :) Az çok demeyelim sonuçta :)

@Pagetti Rook

EP1'i başka ekip çevirmişti. Ben Mete video çekecek diye EP2'yi çevirdim. Sonra o video çekmedi/çekemedi bende çevirmedim kalanları.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Evet, RPG hem de bayağı geniş bir yelpazeli bir RPG. Combat'ı ise hack&slash oyunları andırıyor. Zamanında EA'nın yayıncısı olduğu bir oyundu. Düşünün EA kendi oyunları dışında pek yanaşmaz yayıncılığa, bazı indie oyunlar dışında. Ama oyun nedense patladı, Skyrim'den bir kaç ay sonra çıkması yüzünden deniliyor genel kanı.
    Üstüne üstlük yapımcı firma deli paralar harcadığı için bulunduğu eyaletle hacizlik falan olmuştu. O yüzden biraz lanetli sayılır. Değeri pek bilinmedi ama günümüz çoğu aksiyon ve aksiyon RPG oyununu tokatlar.
    Bu arada başka bir arkadaşın dediği gibi satır sayısı biraz az geldi, sonuçta MMO kafası bir görev yapısı vardı. Üstüne sürekli görev atılıyordu.

Son olarak daha önce de dediğim gibi çeviride ilerleme sağlanmasında sorun yok ise Çevirmen arkadaşlardan birisine oyunu hediye etmek isterim. İndirim bu akşam bitiyor, ona göre ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Evet, RPG hem de bayağı geniş bir yelpazeli bir RPG. Combat'ı ise hack&slash oyunları andırıyor. Zamanında EA'nın yayıncısı olduğu bir oyundu. Düşünün EA kendi oyunları dışında pek yanaşmaz yayıncılığa, bazı indie oyunlar dışında. Ama oyun nedense patladı, Skyrim'den bir kaç ay sonra çıkması yüzünden deniliyor genel kanı.
    Üstüne üstlük yapımcı firma deli paralar harcadığı için bulunduğu eyaletle hacizlik falan olmuştu. O yüzden biraz lanetli sayılır. Değeri pek bilinmedi ama günümüz çoğu aksiyon ve aksiyon RPG oyununu tokatlar.
    Bu arada başka bir arkadaşın dediği gibi satır sayısı biraz az geldi, sonuçta MMO kafası bir görev yapısı vardı. Üstüne sürekli görev atılıyordu.

Son olarak daha önce de dediğim gibi çeviride ilerleme sağlanmasında sorun yok ise Çevirmen arkadaşlardan birisine oyunu hediye etmek isterim. İndirim bu akşam bitiyor, ona göre ulaşabilirsiniz.
    hocam ben de oyun yok alabilirim sizden mümkünse

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke daha önce ulaşsaydınız. :/ Necris hocama hediye ettim yaklaşık 1 saat önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Evet Videosunu İzledim. Gayet güzel
    Dragon Age Origins Havasi hissettim ))

Bu ve Bunun gibi Tutulmayan Rpg Oyunnlarin Listesini Yapmakta Fayda Var. Umarim bu Oyun Cevrilir.. Beklentiler yüksek ))

Oyunu Kısa Zamand aAlmaya calişacagim.

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Oyun indirimde şuan fakat 8 de bitecek. Artık sonbahar indirimlerinde alırsınız.
  • Bayramınız Mübarek Olsun 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık kolay gelsin

• efsane oyun
    hakikaten büyük başarı !!! tebrikler elinize emeğinize sağlık
    inş türkçe olarak oynarız ...
  • Dostum seni sahalarda tekrar görmek güzel oldu. Böyle bir oyunu çevirmek gerçekten zor allah kolaylık versin.
  • @The Darkness TR

Teşekkürler
  • TanerSaydam T kullanıcısına yanıt
    Tatilden döndükten sonra zamanım olursa size çevirmenlik için geri dönüş yapabilirim. Ama yapamazsam da canımız sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.