Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning (DH ANA KONU) IGN 9/10 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
19.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warlock22

EA bu oyunu doğru dürüst pazarlasaydı eğer en az Skyrim kadar etki edebilecek potansiyele sahipti. Oyun bir çok noktada yazmakla bitirilemeyecek şekilde çok başarılı, hatta Skyrim'den daha iyi olduğu belli başlı özellikler var. İlerledikçe kendine yavaş yavaş hayran bıraktırıyor. Valla ne yalan söyleyeyim, bu kadar bağlanacağımı hiç tahmin etmiyordum. Dark Souls ve Skyrim'den sonra bir yüz saati daha devirtecekler bana, helal olsun.

Kingdoms of Amalur: Reckoning (DH ANA KONU) IGN 9/10

Kingdoms of Amalur: Reckoning (DH ANA KONU) IGN 9/10

kılıç ve zırh on numaraymış bunları nederen aldın ???

• Zırh için yanılmıyorsam Warsworn görevlerini yapmalısın.
  • Warswornu bitirdim, yeni destiny vermesi çok güzel olmuş. Gidip mage factionını bitireyim hemen. Daha sadece bir factionı bitirdim (yan görevleriyle) ve bazı birkaç yan görev yaptım. Toplam oyun sürem 30 saat civarı. 5-6 faction var yanılmıyorsam, bir de ana quest var. 100 saati geçecek gibi toplam oyun süresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Dragon Age ile alakası yok. Daha çok Fable'a benziyor. Dragon Age: Origins zaten gelmiş geçmiş en iyi rpg'lerden biridir. Ancak ikinci oyun için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

fableye de benzettim ama bunu oynayacağınıza fable oynayın diyemem çünkü fableden çok daha iyi
  • Experience bonuslu silahlar nasıl çalışıyor. İlla o silahla mı öldürmek lazım bonusu almak için?
  • quote:

Zırh için yanılmıyorsam Warsworn görevlerini yapmalısın.

peki kılıç asıl güzel olan oymuş zaten ben oyunu bitirdim ama rastlamadım böyle bir kılıca

en azından adını söylede youtube da bakarım nerden alınıyor
  • Ben bu kılıcı henüz bulmadım. Hem işlerim sebebiyle sürekli oynayamıyorum hem de ağırdan alıyorum, daha oyunu bitirmeme çok var anlayacağın. Ancak resmi koyan arkadaş cevap verebilir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spooky___

quote:

Zırh için yanılmıyorsam Warsworn görevlerini yapmalısın.

peki kılıç asıl güzel olan oymuş zaten ben oyunu bitirdim ama rastlamadım böyle bir kılıca

en azından adını söylede youtube da bakarım nerden alınıyor

Kaç saatte bitirdin?
  • beyler oyunu bitiren arkadaşlar için bir sorum olucak oyun bitirdikten sonra son bossdan sonra yani bir ev veriliyor size o ev nerede bilen biri yazarsa söyliyebilirmi veya her hangi bir ev itemler birikti o rdaki sandığa ihtiyacım var :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

beyler oyunu bitiren arkadaşlar için bir sorum olucak oyun bitirdikten sonra son bossdan sonra yani bir ev veriliyor size o ev nerede bilen biri yazarsa söyliyebilirmi veya her hangi bir ev itemler birikti o rdaki sandığa ihtiyacım var :D :D

sabah başladım akşam bitti işte ama zor yerlerde vardı .Dostum bize verilen ev tam adını bilmiyorum ama şu gemiyle karşıya geçtiğimiz yerde.Şehrin üst kısmında
  • o kılıcı istiyorum daha yan görevleri bitirmedim
  • ya şu dispel oılayını biri bana anlatabilirmi bir türlü beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante87

ya şu dispel oılayını biri bana anlatabilirmi bir türlü beceremedim

Dispel diye bir kilit sistemi getirmişler. Küçük bir puzzla aslında. Önemli olan çemberde dönerken, işaretli yerlerde doğru zamanlama ile düğmeye basabilmek. Fruit Ninja gibi düşün, kırmızı olanlarda basarsan direk patlıyosun. Aynı şekilde boşluğa basarsan da önceden seçebildiklerin iptal oluyor. Kısa zaman içinde bütün işaretli yerlere basabilirsen o zaman kilit açılıyor. Dispel skilline puan verirsen kolaylaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Dispel diye bir kilit sistemi getirmişler. Küçük bir puzzla aslında. Önemli olan çemberde dönerken, işaretli yerlerde doğru zamanlama ile düğmeye basabilmek. Fruit Ninja gibi düşün, kırmızı olanlarda basarsan direk patlıyosun. Aynı şekilde boşluğa basarsan da önceden seçebildiklerin iptal oluyor. Kısa zaman içinde bütün işaretli yerlere basabilirsen o zaman kilit açılıyor. Dispel skilline puan verirsen kolaylaşıyor.

sağol yaptım sonunda çokda basitmiş aslında :D
    Oyun süper özelikle savaş sistemi :D

• Büyücü factionını bulan var mı? Netten bakmak istemiyorum. Forumdan bulan varsa yerini yazarsa sevinirim.
  • quote:

quote:

hangi düğmeye basıyoruz onu söyler misni oyunda bi bu işi çözemedim herşey tamam hep lanetleniyorum :( daire dönüyor tıklıyorum birinin etrafında bişey dönüyor sonra patlıor açılmıyor :( açık bir şekilde anlatırmısın ?

• O dönen şey işaretli yuvarlakların üzerindeyken A'ya basman lazım. Boşta veya kırmızı yuvarlakların üzerindeyken basarsan patlar.
  • quote:

kılıç ve zırh on numaraymış bunları nederen aldın ???

Warsworn'u bitirince Armor'u kapıyorsun. Kılıç ise oyundaki en işlevsiz weponlardan biri, sadece görüntüden ibaret. Valla nereden aldığımı da hatırlamıyorum, muhtemelen dungeon dolaşırken tesadüfen bir sandıkta duruyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

beyler oyunu bitiren arkadaşlar için bir sorum olucak oyun bitirdikten sonra son bossdan sonra yani bir ev veriliyor size o ev nerede bilen biri yazarsa söyliyebilirmi veya her hangi bir ev itemler birikti o rdaki sandığa ihtiyacım var :D :D

sabah başladım akşam bitti işte ama zor yerlerde vardı .Dostum bize verilen ev tam adını bilmiyorum ama şu gemiyle karşıya geçtiğimiz yerde.Şehrin üst kısmında

tmm bakıcam çok sağol bir türlü bulalamamıştım tşk :)
  • quote:

O dönen şey işaretli yuvarlakların üzerindeyken A'ya basman lazım. Boşta veya kırmızı yuvarlakların üzerindeyken basarsan patlar.

çok sıkıntılıymış bu dispel olayı daha 1 tane bile sandık açamadım dediğini yapıcam inş çözeriz bu sefer :D :D oyunda tek takıldığım olay bu :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.