Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning (2012) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
2
Favori
47.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *Metin

Oyunu yeni yükledim korsan olarak.Orjinali hiçbiryerde bulunmuyor kutulu.Dijitalde 29 dolar biraz fazla steam indirimlerinde düşsün alıcam anında.

Oyun çok güzel olmuş menüler müzikler animasyonlar efektler ben çok beğendim.Pentium 4 ile oynamama rağmen highestte 0 kasma var.Tam sistem dostu oyun.Bakalım ileriki bölümlerde neler olacak göreceğiz.

2-3 Kere Oynadım Bütün Patchleri Yüklemiştim Yeni Görevler Harika. Çok Tutulmadı Nedenini Bilmiyorum Ama Oynadığım En Zevkli Oyunlardan Birincisi Diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

quote:

Oyunu yeni yükledim korsan olarak.Orjinali hiçbiryerde bulunmuyor kutulu.Dijitalde 29 dolar biraz fazla steam indirimlerinde düşsün alıcam anında.

Oyun çok güzel olmuş menüler müzikler animasyonlar efektler ben çok beğendim.Pentium 4 ile oynamama rağmen highestte 0 kasma var.Tam sistem dostu oyun.Bakalım ileriki bölümlerde neler olacak göreceğiz.

2-3 Kere Oynadım Bütün Patchleri Yüklemiştim Yeni Görevler Harika. Çok Tutulmadı Nedenini Bilmiyorum Ama Oynadığım En Zevkli Oyunlardan Birincisi Diyebilirim.

+1 türkçe yama yapılsa harika bir oyun olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

quote:

+1 türkçe yama yapılsa harika bir oyun olur.

Olurdu Ama Yapan Çıkmaz Artık.

• http://www.amazon.com/Kingdoms-Amalur-Reckoning-Pc/dp/B0044S8DA8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1378578257&sr=8-1&keywords=kingdoms+of+amalur+reckoning+pc

%75 indirimi duyunca almak istedim lakin oyunun kullanıcı metacritic puanı PC'de 63 gözüküyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

http://www.amazon.com/Kingdoms-Amalur-Reckoning-Pc/dp/B0044S8DA8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1378578257&sr=8-1&keywords=kingdoms+of+amalur+reckoning+pc

%75 indirimi duyunca almak istedim lakin oyunun kullanıcı metacritic puanı PC'de 63 gözüküyor...

bu türü seviyosan hocam o puanlara aldanma ben çok zevk aldım oynarken umarım 2.side çıkar.

• ps3'te 1-2 bölüm oynamıştım sevmiştim oyunu plus bitince kaldı oyun'da şimdi pc'de bitirmeyi planlıyorum
  • Oyunu internetsiz oynayabilirmiyiz ?
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Hangi iksir lanetten kurtarıyor rica etsem onuda paylaşırmısın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin0771

Hangi iksir lanetten kurtarıyor rica etsem onuda paylaşırmısın...

Lanetden İksir kurtarmaz, heallere gidiceksin.
  • ben bu oyunu yükledim belli bir süre oynadım sonra sildim. ama niye sildiğimi şimdi hatırlamıyorum. skill sistemini tam anlamamıştım galiba ( hem okçu hem chakram kullanan sınıfta hangi skillere verilmeli anlamamıştım sanırım) chakram çok iyiydi ama abi.
  • bu heal tam olarak nerde her merkezde var mı ayrıca onu bulunca ne yapacağım İngilizcem yok ondan tam anlayamıyorumda.
  • Yasin0771 Y kullanıcısına yanıt
    Büyülü kutuları açarken zehirlendim arkadaşlar nasıl kurtulabilirim acaba detaylı olarak anlatabilecek olan varsa lütfen açıklasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin0771

bu heal tam olarak nerde her merkezde var mı ayrıca onu bulunca ne yapacağım İngilizcem yok ondan tam anlayamıyorumda.

healere git zaten orda gösteriyor .
  • ...
  • Abi bu oyunu oynamaya çalıştım ama çok çocuksu geldi nedenini bilmiyorum RPG çok severim nedense ısınamadım
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    İlk başlardaki tipler ve aşırı renkli grafikler yüzünden öyle gelmiştir, yoksa gayet karanlık bir hikaye, ortam ve sunum var. Fazla yan görevlere dalmadan ana hikaye üzerine yoğunlaşıp oynamanı öneririm, yan görev sayısı birazcık fazla ve belli bir süre sonra bayıyorlar, haritada oldukça büyük ve sürekli dolaştırıyor seni. Ana görev dışında üye olmak istediğin guildin görevlerini yap derim sadece ek olarak.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Öneri için sağolun hocam. Fakat bir Dragon Age havası alamadım
  • Dragon Age ile alakası olmadığı için olabilir
  • Hocam ben şuan Warsworn guildinin görevlerini yapıyorum. Bunun görevleri bitince diğer guildlerin görevlerini yapamıyacak mıyım? Ayrıca ben hırsızlık yapmıyorum, sadece görevlerin istekleri dışında hiç yamadım. Acaba bir şeyler çalmamakla çok şey kaçırıyor muyum?

Aradan bayağı zaman geçmiş unutmuşsunuzdur. Sonradan soru sorduğum için özür dilerim.

@siberarmi
  • Herkesin görevlerini yapabiliyordun ama o guildin/ evi yeteneklerine ihtiyacın vardı yapabilmek için. Hırsızlarda yüksek seviye lockpick, büyücülerde yüksek seviye curse olayı gibi.
    Birilerine saldırmadığın veya hırsızlık yaparken yakalanmadığın guildlerde sorun olmaz görev yaparken.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.