Şimdi Ara

Kingdom Under Fire 2- Türkiye Girişi ve Topluluğu GÜNCEL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyunu yükledim kurdum oynıyan arakadaşlar bana PM yolu ile ulaşabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

quote:

Orijinalden alıntı: Absolute80

Meraba kardeşim ben bu oyunu yarın indiriyorum bildiğim kadrıyla Avrupa sunucusu açıldı oynuyorsan ve varsa başka arkadaş oynayan oynayalım beraber

avrupa sunucusu açıldı mı?Hiç duymadım acaba link atabilir misiniz eğer avrupa açıldıysa bende başlamayı düşünüyorum eskiden beri merak ettiğim bir oyundur kendisi.

edit :http://kuf2.mmog.asia/ sanırım burayı kastediyorsunuz?

Eğer dediğiniz bu site ise malesef avrupa sunucusu değil.Ip block var diye biliyorum.Şurdada öyle gözüküyorhttp://www.kufii.com/sub5/doc1.asp#

Kingdom Under Fire 2- Türkiye Girişi ve Topluluğu GÜNCEL!

hocam proxy ile oyunu kurdum patches atıyor şuan cok basit bi yöntem eger uğraşırım derseniz yardımcı olurum saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Heil Hitler

quote:

quote:

Meraba kardeşim ben bu oyunu yarın indiriyorum bildiğim kadrıyla Avrupa sunucusu açıldı oynuyorsan ve varsa başka arkadaş oynayan oynayalım beraber

avrupa sunucusu açıldı mı?Hiç duymadım acaba link atabilir misiniz eğer avrupa açıldıysa bende başlamayı düşünüyorum eskiden beri merak ettiğim bir oyundur kendisi.

Eğer dediğiniz bu site ise malesef avrupa sunucusu değil.Ip block var diye biliyorum.Şurdada öyle gözüküyorhttp://www.kufii.com/sub5/doc1.asp#

hocam proxy ile oyunu kurdum patches atıyor şuan cok basit bi yöntem eger uğraşırım derseniz yardımcı olurum saygılar

Proxy olayını sevmiyorum pingi tavana çıkartıyor malesef ondan avrupa sunucusunu sormuştum o mesajımda ama bahsedilen sunucu avrupa sunucusu değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heil Hitler

quote:

quote:

Proxy olayını sevmiyorum pingi tavana çıkartıyor malesef ondan avrupa sunucusunu sormuştum o mesajımda ama bahsedilen sunucu avrupa sunucusu değil.

proxy kendini kapatıyor bende çözemedim en başta güzeldi sonradan kendiliğinden kapanmış normal elle ayarladım ben ama ping olucagını sanmıyorum denemekten zarar gelmez . eu ya vermezler o oyunu tahminim .

• oynayan varsa şuan pm bekliyorum sorularım var
  • Oyundan sınavlar sebebi bir süre uzak kalmıştım, bugün size en güncel şekilde girelebilecek yöntemi, ve oyunla ilgili kısa bir video daha hazırlıyacağım. Ek olarak oyun dosyalarını indirmenizin zor olduğunu biliyorum bu yüzden 6gb lık dosyayı upload etmeyi de düşünüyorum.

KUF 2 Facebook sayfamızı mutlaka takip edin. : Facebook Sayfası
  • Evet arkadaşlar güncel kurulum videosu ve ek olarak oyun dosyalarını indirebileceğiniz torrent dosyası hazırladım. Hayırlı olsun

Torrent Dosyası videonun altındaki açıklamadadır.
  • Oyunun en güncel kurulumuna dosyalarına ve üyelik alımına ilişkin videoyu mutlaka izleyin izlettirin. Kingdom Under Fire 2 oynamaya değer bir oyundur.
  • O kadar emek verdim videolar için sizin girebilmeniz için bu oyuna beklenen ilgiyi göremedim fakat. Umarım kuf2 den daha güzel bir oyun için vaktinizi harcıyorsunuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuuloc

O kadar emek verdim videolar için sizin girebilmeniz için bu oyuna beklenen ilgiyi göremedim fakat. Umarım kuf2 den daha güzel bir oyun için vaktinizi harcıyorsunuzdur.

Bir süredir şöyle güzel bi mmorpg arıyordum tera blade and soul gördüm fakat boyutları çok büyük akk ı mahvedicek dedim ama bu oyun güzele benziyor hem de boyutu düşük indiriyorum şu an.

edit: Acayip yavaş iniyor be :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Themono -- 25 Ekim 2015; 13:40:04 >
  • Ben ve bir arkadaşım dahada oynamaya başlıyoruz.(Öncedende oynadık biraz) hayla oynuyorsanız beraber oynuyabiliriz.
  • Merhaba ben oyunu bugün indirmeye başlattım, konu biraz eski ama merak ettim hala oynayan varmı yazarsanız sevinirim. Oyun için hiç bir TR Fan sitesi vs. yok gibi duruyo pek tanınmıyo anlaşılan.
  • avrupa serverında başladım bende.
  • Ben pek ısınamadım oyuna eğer almayı düşünen varsa 50 tl indirimle olarak hesabı verebilirim. 120 tl ye.
    tüm bilgileri değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Ben pek ısınamadım oyuna eğer almayı düşünen varsa 50 tl indirimle olarak hesabı verebilirim. 120 tl ye.
    tüm bilgileri değiştirebilirsiniz.
    mm ortamı nasıl hocam?
    bir arkadaşım stratejiden çok mmo bu falan dedi
  • valla bana da tam tersi geldi oyunun asıl tarafı rts. mmo kısmı az ama oyunu öğretirken veya quest yaptırırken mmo gibi. ama asıl iş rts tarafında. ben elder scrolls online oynadığım için ondan sonra beni tatmin etmedi taktiksel olayı falan zevkli ama sevenine. o yüzden aklınızda bulunsun 179 a aldığım hesabı 120 ye veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

valla bana da tam tersi geldi oyunun asıl tarafı rts. mmo kısmı az ama oyunu öğretirken veya quest yaptırırken mmo gibi. ama asıl iş rts tarafında. ben elder scrolls online oynadığım için ondan sonra beni tatmin etmedi taktiksel olayı falan zevkli ama sevenine. o yüzden aklınızda bulunsun 179 a aldığım hesabı 120 ye veriyorum.
    yok hocam bana çok kolpa geldi oyun insanlar bu oyun için nasıl 10 sene bekledi
    bir oyunun 10 sene yapım aşaması nasıl olur nasıl birşey acaba diye baktım .
    gene aklımda olsun şu aralar deliler gibi oyun arıyorum

ek olarak maliyeti 50 milyon dolar üzeri zaten oyun tanıtımı bile bir kale kapatlıp çok elit bir şekilde yapıldı.

ek olarak senin söylediğin şey çok doğru twicthde ytayın açan herkes esocu tayfa.

eso ile aralarında sanırım bir anlaşma oldu bu hype dalgası için full esocuları çektiler ve oynayanlar ya alman ya fransız genelde mmorpg oynamayan ülkeler .bakalım

hocam trade sistemi item satış uprage kraft veya farm ex kasmak hakkında bilgi verebilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

yok hocam bana çok kolpa geldi oyun insanlar bu oyun için nasıl 10 sene bekledi
    bir oyunun 10 sene yapım aşaması nasıl olur nasıl birşey acaba diye baktım .
    gene aklımda olsun şu aralar deliler gibi oyun arıyorum

ek olarak maliyeti 50 milyon dolar üzeri zaten oyun tanıtımı bile bir kale kapatlıp çok elit bir şekilde yapıldı.

ek olarak senin söylediğin şey çok doğru twicthde ytayın açan herkes esocu tayfa.

eso ile aralarında sanırım bir anlaşma oldu bu hype dalgası için full esocuları çektiler ve oynayanlar ya alman ya fransız genelde mmorpg oynamayan ülkeler .bakalım

hocam trade sistemi item satış uprage kraft veya farm ex kasmak hakkında bilgi verebilirmisin?

Alıntıları Göster
    Oyunda AH var itemleri oradan satabiliyorsun. Ben 20 lvl de bıraktım ama kasmada bir sorun gözükmüyor. Grup dungeon veya solo hep farm yapma şansın var görevlerde var oyunda. Craft da var ama henüz yapmadım kendi ordunu geliştiriyorsun genelde. level arttırıyorsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.