Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance Türkçe dil desteği ile çıkacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
13.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    umarım kaliteli bir yama yaparlar yıllar sonra.
  • Vaay çok iyi haber yeni gördüm açıkçası. Ön sipariş fiyatı da güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

takipteyiz
    umarım kaliteli bir yama yaparlar yıllar sonra.

Middle-earth: Shadow of Mordor türkçe yaması gibi çevireceklerse eğer hiç çevirmesinler hakkımı helal etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güzel haber için en içten teşekkürler. Yalnız kafamda bazı soru işaretlerini gidermek için yapımcılara mail atınca bu habere şüphe ile yaklaşmaya başladım.
    Malumunuz minigciler yüzünden ekran kartı yenilemek mümkün değil artık. Benim 560 ise ölmek üzere dolaysıyla oyunu PS4 almak gibi bir planım var. Buna binaen oyunçevirinin facebook sayfasına bir bakalım dedim. Orada, oyunun konsollarda Türkçe olup olmayacağı sorusuna, oyunçevirinin facebook sayfasından muğlak bir cevapla da geçilince yapımcılara sormak istedim. Aldığım cevap ise oyunun bırakın konsollarda hiç bir platformda Türkçe olmayacağı olunca insan acaba diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shl_61

Bu güzel haber için en içten teşekkürler. Yalnız kafamda bazı soru işaretlerini gidermek için yapımcılara mail atınca bu habere şüphe ile yaklaşmaya başladım.
    Malumunuz minigciler yüzünden ekran kartı yenilemek mümkün değil artık. Benim 560 ise ölmek üzere dolaysıyla oyunu PS4 almak gibi bir planım var. Buna binaen oyunçevirinin facebook sayfasına bir bakalım dedim. Orada, oyunun konsollarda Türkçe olup olmayacağı sorusuna, oyunçevirinin facebook sayfasından muğlak bir cevapla da geçilince yapımcılara sormak istedim. Aldığım cevap ise oyunun bırakın konsollarda hiç bir platformda Türkçe olmayacağı olunca insan acaba diyor?

Nedersun!?! PC de de mi türkçe olmayacakmış?

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    pcde kesin adamlar çeviriyi bitirmiş bile o ingilizce metinleri yoktan var etmediler adamlar verdi de öyle çevirdiler
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle değildir. Bence bana cevap atan arkadaşın konudan haberi yoktu gerçi isimi de yazmıyordu direk Warhore göndermiş gibi yazmışlardı. Oyunçeviri'nin durduk yere Türkçe olacak demesi mümkün değil. Konsollarda Türkçe olsa keşke çünkü pc'de oyun oynamak bu donanım fiyatlarıyla çok zor. Hele Cryengine ile yapılmış bir oyun için iyi bir makineye ihtiyaç varken.
  • Çeviren ekipten muhakkak birileri vardır forumda bizi aydınlatırsa güzel olur ona göre ön sipariş geçeriz.

Beklediğimiz istek listemizde olan bir oyun

30+ olunca artık oyunları bile seçerek oynuyorsun zaman yüzünden :)

40+ Diablocuları şimdi anlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 7 Şubat 2018; 12:10:3 >
  • Konsollarda Türkçe olmayacakmış deniliyor doğru mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

89 lira çok pahalı warband fiyatına düşünce alınır.

Pahalı dediğin oyun Almanya steam'de 50 euro, evet Almanta steam, Türkiye steam'e göre normalde de biraz daha pahalı ama Türkiye steam'de 209 lira olan Assassins Creed Origins'in Almanya steam'de 60 euro olduğu düşünürşek Kingdome Come Delivarence Türkiye steam'de çok daha uygun fiyata satılıyor. Normal şartlar altında Kingdome Come Deliverance'nin 170 tl falan olması lazımdı Türkiye'de, o yüzden 89 tl çok iyi fiyat.

Kingdome come Delivarance 50 euro - 89 tl

Assassins Creed Origins 60 euro - 209 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 7 Şubat 2018; 18:17:22 >
  • Oyun çok güzel duruyor ismini ilk defa duydum sanırım reklamı iyi yapılmadı.
  • Kaç kere mail attım iletişimden yazdım foruma yazdım oyunçevirinin anasayfalarına yazdım facebooktan yazdım cevap alamadım.YAHU BU OYUNDA XBOX VE PS4 IÇIN YAMA ÇIKACAK MI?
  • Moonel M kullanıcısına yanıt
    oyunçeviride bilmiyor büyük ihtimal ilk başta çıkmayabilir sonradan gelirse gelir kimse bir şey bilmiyor şu anda
  • İstek listemde bekliyor. Türkçe dil desteği gelirse hemen alacağım.
  • konsollarda Türkçe olmasın zaten gerek yok rpg ler pc de oynanır
  • Büyük bir merakla ilgiyle takipte olduğum bir oyundu, çeşitli yerlerde trailer gameplay vs vs izledim baktım ve hep şunu dedim: "ah be keşke Türkçe yaması olsa kesinlikle Türkçe oynanır bu", ve nihayet dualarımız kabul oldu oyun hem Türkçe olacak hem de yapımcısından official olarak Steam/GoG gibi yerlerde satılacak.

Yalnız arkadaşlar sizlerde dikkat ettiniz mi bilemiyorum da oyunun özellikle kılıç/yumruk/ok-yay kullanım mekanikleri dövüş sistemi çok kısıtlı çok sıkıcı ve acayip zorlama kasıntı yahu, bu haliyle sırf şu kılıç dövüş sistemiyle ben oyundan soğuyorum. Daha geçen gün izledim Pintipanda(Tuna Akşen) 2 saatlik lets play videosu atmış (aşağıya linkini paylaşırım) orada da var bu durum, neden böyle kısır kısıtlı kasıntı bir sistem yapmışlar anlamadım, tamam gerçekçi olsun istemişler de yani bu sonuçta bir "oyun" o kadar gerçekçiliğin fazlası da (aynen burada dediğim konu işte) zarar oyundan alacağın zevki eğlenceyi baltalar böyle. Keşke bu konuda Skyrim, The Witcher III gibi örneklerine baksalarmış.

Ayrıca yaşatılan ortaçağ avrupası atmosferi ortam mekanlar gerçekten harika grafikler falan acayip güzel gitmiş oyuna. İzlerken gördüm ki azcık Skyrim havası azcık da Witcher III havası verilmeye çalışılmış sanki.

Bahsettiğim oynayış videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=aUZ8jT-oRMY

• Konsolcular türkçe yok diye mi üzülüyor 25 fps alacakları için mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Konsolcular türkçe yok diye mi üzülüyor 25 fps alacakları için mi

Her ikiside olabilirmi yanlız düzeltme yapayım 25 fps hemde low ayarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim. Türkçe yama çıkarsa oyunu da alırım.
  • Türkçe olmazsa zaten RPG oyunlarının tam anlamıyla tadı olmuyor. Asıl olaylar diyaloglarda dönüyor zaten. Konuşmaları anlamadıktan ve ona göre cevap vermedikten sonra neyine Rol Yapma Oyunu olabilir ki? Çok güzel bir adım olmuş yapımcılardan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.