Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moonel

yama konsollara çıkmayacak :(

moonel - dün 23:37
    thank you warhorse i have the one more question .Will turkish language support come to consoles?
    12 Mart 2018
    ProkyBrambora - bugün saat 00:25
    No sorry only on pc

pc içinde gelmeyecek diyorlardı geldi burda da böyle bir durum olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moonel M kullanıcısına yanıt
    Haydaa umarım doğru değildir.

• Bu adamların birbirinden haberi yok. Türkçe hiç gelmeyecek diyorlardı geldi. PC için de gelmeyecek demişlerdi ısrarla üstüne basa basa.

Bu kadar saçma sapan bir organizasyon görmedim ben.

• Baydı artık hakkaten ya gelecekse gelsin gelmeyecekse de beklemeyelim ona göre pc den oynayacağım.

• Beyler türkçe olmayacakmı şimdi ? Birde konsollara ne zaman güncelleme gelecek? bari oyunu kapatırken kaydet özelliği gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACtemh

Beyler türkçe olmayacakmı şimdi ? Birde konsollara ne zaman güncelleme gelecek? bari oyunu kapatırken kaydet özelliği gelsin.

microsoft ve sonye bağlı konsollara gelip gelmeyeceği

• Sonra niye Turkce oyun yapilmiyor. Ta oyun cikisi zamaninda da yazdim bunu. Turkler amatorce davrandigi surece firmalar boyle kolay kolay yanasmaz bu ise. Adamlar hakli. Bu oyunlar onlarin el emegi goz nuru yazilimlari. Merdiven alti isler degil ki. Sen kalk koca produksiyonlari bu insanlara gel de emanet et.

Kil yandi tuy dustu basim agridi ceviremedim su oldu bu oldu ftp server yandi kus ciglik atti at oksurdu kusura bakmayin arkadaslar yetistiremiyoyuz.

Sonra da kalk para kazanmiyoruz de. E kardesim sen bu isleri boyle yaparsan istesen de para kazanamazsin zaten boyle amator kafada yapmaya devam edersin. Firma gorecek bu savsakligini, sonraki oyunlarinda bir de ustune sana para mi verecek. Sen referans olacak isini dogru duzgun yapamiyorsun daha. E olmaz tabii ki. Sen hala kalk videoda piskin piskin sigara icerken milleti azarlamaya calis. Oyun cikmis bitiren bitirmis zaten. Fransizca ispanyolca ceviren adam essek mi zamaninda cevirdi. Para kazaniyorsa kazaniyor evet. Sanki anasinin karnindan ceviriden para kazanir halde mi dogdu o ispanyol. Ondan da referans is istemediler sanki. Adamlar catir catir ceviriyor, para kazanmadan once de cevirmis ki ise almislar.

Birakin bahaneleri fasa fiso isler. Eger gercekten gonullu kafasinda yapiyorsaniz -ki biz de yaptik- firma ile isbirligi icinde olmaz, ortaligi velveleye vermezsin, ne zaman cikacak yok sudur budur Kingdom ile ilgili bir kelime bile paylasmazsin sayfanda, kimseyle de muhatap olmazsin. Istedigin zaman isini bitirir koyarsin exe yi surpriz olur, insanlar indirir tesekkur eder bagisini yapan yapar. Ama sen resmi olacak resmiiii diye bagiriyorsan kusura bakma bahaneye yer yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Mart 2018; 21:24:3 >

• Ben TRnin ps4e geleceğini düşünüyorum
  • Şuan almaya değer mi yoksa daha beklenmeli mi?
  • Bence TR yamanın durumuna göre alın hocam, diğer türlü pcye almanızı öneririm TR yama gelmezse ps4e
  • Konsollara da Türkçe dil desteği çok zaman geçmeden çıkar umarım. Kutulu alıp arşive katmak istiyorum ama Türkçe çıkıp çıkmayacağı netlik kazanmadığı için bekliyorum.

• Hiç yoktan şu save özelliği gelsin de başlayalım oyuna.
  • konsollara türkçe desteği gelirse konsol alıp oynamayı düşünüyorum.

• Altyazı gecikebilir konsollarda

• G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    Geçiksin yeterki gelsin . Şuan fallout 4 türkçe oynuyorum ardından buna geçerim :) keske konsollardada tüm oyunlarda mod desteği olsa .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 15 Mart 2018; 11:5:20 >
  • G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    O zaman geliyor hocam TR desteği

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam benim anladıgım kadarıyla adamlar türkçe dil desteğini yeni güncellemeye ekledi.Güncelleme geçen hafta pc ye çıktı,aynı gün sony ve microsoft a gönderiliyor.Sony de 1-2 hafta içinde güncellemeyi inceleyip yayınlıyor.Yani türkçe yama mevcut,ancak olur da sony eklemeyebilir (eğer yanlış ve yetersizse,sonuçta sony bu) diye kesin bir şey söylemiyor geliştiriciler.Önümüzdeki birkaç gün içinde konsol güncellemesi çıkınca ak koyun kara koyun belli olur

Sonuçta gönüllü olarak yapılan bir yama bu.Pc cephesinde sorun olmaz bir nevi mod gibi düşünün,fakat konsol tarafında witcher örneğindeki gibi profesyonel bir çeviri olmadıgı sürece Sony oyuna ekleme konusunda seçiçi davranacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.R.I.M.S.O.N888 -- 15 Mart 2018; 13:6:34 >

• Beyler bizzat mesaj attım kesin çıkıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: VARDAR1907

Beyler bizzat mesaj attım kesin çıkıcak

güzel bir haber sırf gelecek diye 2 haftadır oyuna girmiyorum, gelsin de devam edeyim oynamaya özledim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VARDAR1907

Beyler bizzat mesaj attım kesin çıkıcak

Gelmemesi saçma olurdu teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.