Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Cogu oyunda bu tarz guncellemeler mevcut bence daha iyi oluyor demek ki deger veriyorlar.

Rainbow da 200 GB guncelleme gelmistir en az

O oyuna devamli yeni içerik geliyor bu oyun daha yeni çıkıyor piyasaya gelen güncellemeler performans ve hatalarla ilgili

Piyasaya cikan cogu oyunun ilk gun guncellemeleri var. Rainbow neredeyse ilk aylarda 45 45 geliyordu her hafta. Battlefield 4 ve 1 de boyleydi. Fifa da boyut dusuk olsa ilk gun geliyor.

İlk gün yamasını hepimiz kabul ediyoruz zaten onda sıkıntı yok oyuna ilk gün yaması 23GB sonrasında 13GB güncelleme gelmesine isyanımız

• güncellemelere niye kızıyorsunuz arkadaşlar?

tamam ilk baştan bu hatalar giderilip öyle piyasaya sunulmalıydı ama en azından oyunu çıkarttık gerisi umurumuzda değil oynayın işte çıktığı haliyle demeyip oyunu düzeltmeye çalışıyorlar.Bu da bence onların oyuna karşı güvenini gösterir.Hedeflerinin daha kusursuz bir oyun anlayışı olduğunu gösterir.Şimdi güncelleme gelmese millet daha çok isyan edecek zaten niye düzeltilmiyor hatalar diye.

Ayrıca bu firma ea games,dice,ubisoft gibi büyük çaplı bir firma değil bağımsız bir geliştirici.O yüzden diğer firmalara göre daha fazla kredileri olmalı bence.
  • Benim gordugum bir fark olmadi henuz update ile zaten net bir soruna denk gelmedim. 30 saatte 2 kere cokmustu. Bir de alchemy masasinda havalandim baya cok guzel bir bug idi baya kilometrelerce yukari ciktim manzara seyrettim

Oyun mukemmel ve koskoca Bathesda'nin yapamadiklarini yaptiklari detaylar var. Lore onun gibi FRP lore degil tabii. Ama bu oyun bagimsizdan cok daha ote bir oyun. Nasil ki CD Projekt de boyle baslayip yilin oyununu (ki bence en az on yilin oyununu) yapti zamanla. Warhorse da bu yolda bu potansiyelde gidiyor.

Oyunda isyan olaylarini bir kenara koyup onlarca saat bir icine girin ve nasil bir sey oldugunu gorun. Oyunun tutoriali zaten 4-5 saat. 10 saatte daha neyin ne oldugunu anlamaya basliyorsunuz. Update gelmesi tabii ki cok iyi. Gelissin de isterse 500 gb gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Şubat 2018; 1:2:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun yamaları niye millete bu kadar dert oldu anlamadım... Az evel baktım netlimitterden Originde Battlefield 170 gb ekstra çekmiş (sadece yamalar bunlar DLC'ler hariç) , Titanfall 2 100 gb çekmiş , Fallout korkunç yine bu şekilde, Wolfenstein, Dishonered aynı şekilde, Arma 3 mesela bu güne kadar üst üste binen verilerini ayrıştırsam 2 terabyte falan eder herhalde, Pubg'ye her hafta 5-6 gb yama, Rainbow Six Siege yine 6-7 gb'lık yamalar, sezon başlarında 50 gblar çerez gibi geliyor üstelik ...

Yanlış anlaşılmasın kesinlikle, bende savunmuyorum, hatta eskiden o oyunları disk şeklinde alıp gelip mevzuyu kapadığımız günleri en acı şekilde yad edenlerdenim...

Ama artık oyun dünyası böyle yani. 20-30 gb'lık yamalar çıtır çerez.

Not: Bu arada bu oyunun dosya oluşturma sistemi ile ilgili bir bilgi verilmişti (eurogamerda okumuştum sanırsam) 2 şer gb'lık chain arşivlerden oluşuyor oyun. O yüzden en ufak değişiklik her şeyi etkiliyor. Yani teknik olarak 2 gb'ın altında yama gelemez gibi bir şey okumuştum yine tam olarak emin olmamakla beraber. Ama işin teknik kısmı ile de ilgili etkiler var kesinlikle onu da belirteyim.

• Dosyalardaki 1 kb bir degisiklik icin tum kalibi tekrar download etmemiz gerekiyormus. Oyunun yapisi bu demek ki boyle olmasi gerekiyordu. Adamlarin psikopat olup indirsinler lan giciklik olsun diyecek hali olmayacagina gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Şubat 2018; 4:27:28 >
  • Oyuna çıkışından bu kadar kısa sürede dev güncellemeler gelmesine kızıyorum elbette güncelleme gelmesi çok iyi oyunuda sevdiği söylemiştim zaten, 250GB kotam var ama birçok kişinin bu imkanları yok bu oyun bir ay geç çıksaymış güncellemeler oyuna entegre edilseymiş keşke, bu benim görüşüm tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyuna çıkışından bu kadar kısa sürede dev güncellemeler gelmesine kızıyorum elbette güncelleme gelmesi çok iyi oyunuda sevdiği söylemiştim zaten, 250GB kotam var ama birçok kişinin bu imkanları yok bu oyun bir ay geç çıksaymış güncellemeler oyuna entegre edilseymiş keşke, bu benim görüşüm tabi.

Çoğu oyunda öyle artık. Alışmamız gerekiyor :) Witcher 3 de bile öyleydi hatırlarsanız, PS4 sürümü 6-7 yamadan sonra düzgün oynamaya başlamıştı. Assassin's Origins de öyleydi, hala da yama geliyor.
  • Oyunun secondary hakkini dun aldim. Gece 2 Den 8 e kadar kota olmadigi icin oyunu indireyim dedim ama hata vermis sadece 24 GBlık kismi indirdim guncelleme yapmamak icin internet acamadim ve lisans sorunu oldu.

Neyse 15 dakika falan oynadim. Detayli bir oyun gercekten hani RPG acligi olana gayet iyi gelecektir. Kilic doverken biraz izledim detaylari unutmamislar kilicin sekil degistirmesi gorulmesede isil islem gozukuyor :)

• Umalım bundan sonraki güncelleme Türkçe getirir. Hepimiz mutlu oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla guncelleme muhabbetlerini bir kenara birakirsak oyun hakkindaki yorumlar çok iyi. Türkçe yama gelirse mutlaka alacagim. Gayet yeterli ingilizcem var ama 1 hafta daha bekleyecegim bakalım Türkçe gelecek mi konsola.

• Ps4 versiyonuna türkçe altyazı geleceği kesinlessin direk alacağım oyunu. Kılıç kullanımı hakkında birşey soracağım videolarda izlediğim kadarıyla birebir mucadelelerde bile çok zorluyor insanı . Birden fazla kişiyle hiç savaştınızmı ve nasıl sonuçlandı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Umalım bundan sonraki güncelleme Türkçe getirir. Hepimiz mutlu oluruz.

2 hafta sonra PC'ye Türkçe gelecekmiş yapımcı ekip böyle açıkladı, konsola ne zaman gelecek kimse bilmiyor

• Oyun tüm platformlarda toplamda 500.000 adet satmış bunun 300.000 adedi Steam.

https://leadergamer.com.tr/kingdom-come-deliverance-satis-sayisi/
  • Simdi dil destegi resmi diyor oyunceviri bunun anlami eger ortada gercekten resmi birsey varsa her platform için yapılır.

Bu yama sadece pc ye gelirse ya oyunceviri ekibi kolpa yapiyor ya da yapimci sadece pc için istiyor demektir. Bu durumda ben bu oyunu cok merak etmeme ragmen alip oynamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Simdi dil destegi resmi diyor oyunceviri bunun anlami eger ortada gercekten resmi birsey varsa her platform için yapılır.

Bu yama sadece pc ye gelirse ya oyunceviri ekibi kolpa yapiyor ya da yapimci sadece pc için istiyor demektir. Bu durumda ben bu oyunu cok merak etmeme ragmen alip oynamam.

Yama resmi hocam eğer resmi olmazsa oyun çıkışından önce metinleri bulamazlardı.

Oyunun yapımcısı PC'ye Türkçe güncelleme çıkartıp konsollara Türkçe güncelleme çıkartmazsa adını tarihe yazdırır bence konsoldaki oyunda bu vatandaşların PC'de ki oyunda.

• https://clips.twitch.tv/LuckyGeniusDuckTooSpicy

Bu kovanin kapinin girisinde kalma bug olayini yasayan oldu mu ?

• Dayanamadım aldım oyunu inşallah türkçe konsollarada gelir

• Yan gorev ve aktiviteleri bolgenin hancisina sorarak ogreniyoruz. Etrafta ne var ne yok kim ne yapiyor hanci soyluyor sonra onlara gidip konusuyoruz. Cok ince, gercekcilik katan bir detay daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Yan gorev ve aktiviteleri bolgenin hancisina sorarak ogreniyoruz. Etrafta ne var ne yok kim ne yapiyor hanci soyluyor sonra onlara gidip konusuyoruz. Cok ince, gercekcilik katan bir detay daha.

Aynısı Skyrim'da da vardı.

• DLC falan gelir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.