Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
15
Favori
58.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar Türkçe yama ps4 için de gelecek mi? Oyun çeviri bu yamayı sadece pc içim yapıyor biliyorum. Var mı ps4 e geleceğine dair bir bilgi?

Kesin bir şey yok ama bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yama ps4 e gelsede yesek
  • quote:

Arkadaşlar Türkçe yama ps4 için de gelecek mi? Oyun çeviri bu yamayı sadece pc içim yapıyor biliyorum. Var mı ps4 e geleceğine dair bir bilgi?

yama resmi olacağı için ps4'e gelmemesi için hiç bir sebep yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Umarım haklısındır dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Umarım haklısındır dostum.

Gelmemesi saçmalıktan öte olamaz kesinlikle gelmesi lazım.

• Yapılmış en kötü lockpick sistemine sahip, daha kötüsü mümkün değil. Konsolda da çok zormuş sanıyorum ama PC'de imkansız gibi bir şey, hiç test etmemişler muhtemelen.
  • severim ortaçağ açık dünya rpg oyunlarını ama bu oyunun olayını daha çözemedim. Kararsızım. Oyle süper gücü ya da süper kılıç kalkan kullanan bir karakter oynamıyormuşuz. Bildiğiniz çömez, sıradan biriymiş ana karakter. Neyse şu TR çeviri olayı PS4 için de olursa alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

severim ortaçağ açık dünya rpg oyunlarını ama bu oyunun olayını daha çözemedim. Kararsızım. Oyle süper gücü ya da süper kılıç kalkan kullanan bir karakter oynamıyormuşuz. Bildiğiniz çömez, sıradan biriymiş ana karakter. Neyse şu TR çeviri olayı PS4 için de olursa alırım.

oyun ilerledikçe ustalaşıyorsun merak etme hep çömez kalmıyorsun.
  • 13 gblık yeni bir güncelleme gelmiş 1.03

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

13 gblık yeni bir güncelleme gelmiş 1.03

Yuh, 23GB daha indirmiştik toplamda 36GB güncelleme indirmiş olucaz
  • Oyunu 1 saat kadar oynadım. Çok detaylı ve güzel olmuş. Atmosfer harika, bakalım hikaye nasıl devam edecek. Combat sistemini çok beğendim, zor ama gerçekçi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Sorma oyundan fazla güncelleme geliyor.. 5 senedir geliştir yap çıktığı gün ve 2 gün sonra güncelleme çıkart. Hiç mi denemiyolar oyunu sadece bu oyun için demiyorum hemen her oyun böyle satacaz diye aceleye getirip bozuk oyunu piyasaya çıkarıyolar ayıptır

• quote:

quote:

quote:

Sorma oyundan fazla güncelleme geliyor.. 5 senedir geliştir yap çıktığı gün ve 2 gün sonra güncelleme çıkart. Hiç mi denemiyolar oyunu sadece bu oyun için demiyorum hemen her oyun böyle satacaz diye aceleye getirip bozuk oyunu piyasaya çıkarıyolar ayıptır

5 yıldır geliştiriliyor eyvallah ama 36GB'lık güncellemeyi oyuna entegre edememelerini anlayamıyorum oyun çıktıktan birkaç gün sonra güncelleme gelmesi şaşırtıcı tamam oyunun kutulu sürümleri 1-1,5 ay önce basıma gidiyor ee siz bunu biliyorsunuz ve buna göre güncellemeleri oyuna nasıl entegre etmiyorsunuz anlamak güç

• Enayi yerine koyuyolar oyuncuyu

• Cogu oyunda bu tarz guncellemeler mevcut bence daha iyi oluyor demek ki deger veriyorlar.

Rainbow da 200 GB guncelleme gelmistir en az

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Cogu oyunda bu tarz guncellemeler mevcut bence daha iyi oluyor demek ki deger veriyorlar.

O oyuna devamli yeni içerik geliyor bu oyun daha yeni çıkıyor piyasaya gelen güncellemeler performans ve hatalarla ilgili
  • quote:

quote:

Cogu oyunda bu tarz guncellemeler mevcut bence daha iyi oluyor demek ki deger veriyorlar.

O oyuna devamli yeni içerik geliyor bu oyun daha yeni çıkıyor piyasaya gelen güncellemeler performans ve hatalarla ilgili

Piyasaya cikan cogu oyunun ilk gun guncellemeleri var. Rainbow neredeyse ilk aylarda 45 45 geliyordu her hafta. Battlefield 4 ve 1 de boyleydi. Fifa da boyut dusuk olsa ilk gun geliyor.

• Tutorial dan sonra haritayı uzaklaştırıp bakayım dedim... Aman yarabbi :) Baya büyük ve geniş bir dünya yaratmışlar. Hikayesini de ilk başta "bu hikaye beni sıkar" demiştim ama anladım ki ve oynadıkça hikaye gerçekten insanı içine çekmeyi başarıyor. Hele yan görevler, aynı Witcher 3 deki kalitesine benziyor. Baya başarılı buldum. Combatı oldukça zor olmuş ama yumrukların vuruş hissi yani tamamen suratına geçirdiğinizde o his çok güzel olmuş. 2-3 vuruştan sonra adamın ağzı yüzü kan içinde kalıyor :)
  • quote:

Bahsi geçen oyun hangisi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

quote:

Bahsi geçen oyun hangisi oluyor?

Rainbow Six Siege

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.