Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet önümüz de lahmacun yer gibi oyunu oynuyor
  • Performans durumu nasıl?
  • Oyun Çeviri ekibinin konsol sürümünün Türkçe dil desteğine sahip olup olmayacağı hakkında bilgisi yok ne yazık ki. Yapımcı tarafından kendilerine bu bilginin verilmediğini söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Oyun Çeviri ekibinin konsol sürümünün Türkçe dil desteğine sahip olup olmayacağı hakkında bilgisi yok ne yazık ki. Yapımcı tarafından kendilerine bu bilginin verilmediğini söylüyorlar.

yapımcının türkçe altyazı yerelleştirmesinden de haberi yok neyin masalını anlatıyor oyunçeviri?
  • Son Bilgiler Türkçe Yamayla Alakalı / Konsol Eklenir mi bilinmiyor :/

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Şubat 2018; 20:57:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Son Bilgiler Türkçe Yamayla Alakalı / Konsol Eklenir mi bilinmiyor :/

konsollara gelir resmi olacaksa çok güzel haber teşekkürler.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Resmi yamanın gelmeme şansı yok kimse umutsuzluğa kapılmasın boşuna PC oyunu bu adamlarında konsol sürümleri bu adamların değil mi? Eğer gelmezse resmi forumu basmayı teklif ediyorum sizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Resmi yamanın gelmeme şansı yok kimse umutsuzluğa kapılmasın boşuna PC oyunu bu adamlarında konsol sürümleri bu adamların değil mi? Eğer gelmezse resmi forumu basmayı teklif ediyorum sizlere

xbox içinde gelir inşallah.bende xbox casusuyum burda
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bence de Oyun Çeviri boş yere bu kadar haberini yapmazdı resmi olarak türkçe gelecek diye. Kendi kendilerine gelin güvey olduklarını sanmıyorum. Diğer bir konu PC’ye türkçe dil desteği getirilip konsol sürümlerine çıkmaması gibi bir durum böyle bir rpg oyunu için ciddi anlamda garip olur. Konsola türkçe çıkmaması gibi bir durumda çok fazla tepki alacaklarını düşünüyorum yapımcı ekibin, tabi konsol tarafında türkçe bekleyen oyuncuları ne kadar ciddiye alırlar orasını bilemiyorum.
  • Demek ki Dante'nin dediği gibi bizimkilerin profesyonelliği yüzünden gecikmiş.
  • En azından ilk güncelleme ile gelecek deniyor yakın zamanda eklenir resmi olacaksa konsola çıkmama gibi bir şansı olmaması lazım o zaman oyuna başlamak için Türkçe yamayı bekleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

quote:

Farketmez sonuçta sende bir konsol oyuncususun eğer yapımcı ekip böyle bir ayırım yaparsa (ki ben hiç sanmıyorum) resmi forumlarını hep birlikte bombalarız

• Dil konusu bir yana. Oyun kitledi beni basina tam da Monster Hunterda yapacak bir sey kalmadigi anda cikti. Witcher'dan beri boyle derin bir RPG gormemistik. Tabii ki Witcher 3 ile hicbir RPG'yi karsilastirmamak gerek. Zaten bu oyun daha cok tarihi olaylara dayaniyor bir de ve lore'lar tam olarak tarih kitaplari. Konseptleri cok farkli zaten. Bu oyun agir bir RPG. Oyle akrobatik hareketler buyuler yok. Isin temelinde bir gercekcilik amaci var zaten oturmaniz kalkmaniz. Yataga once oturup sonra yat diyorsunuz mesela. Yat diyince birden ekran gitmiyor mesela. Ornek.

Fast travel bile RNG. Oyle teleport olmak yok. Gercek zamanli yol katediyorsunuz. Bu sirada acikiyor yoruluyorsunuz. Yolda karsiniza haydutlar veya tehditler cikiyor ve 2 saattir ayni yolu Fast travel deniyorum her defasinda baska bir sey oldu. Acikinca fazla yerseniz midenize oturuyor vs. status etkileri var bir suru. Kolun bacagin kirildi kanadi bandaj lazim yoksa gecmiyor potion iceyim gecsin yok. Yapay zeka sacmaliyor bazen. Ben zaten yapay zekanin sacmalamadigi bir RPG 25 senedir oyun oynarim gormedim. RPG oynuyorsaniz o yapay zeka illa bir yerde sacmalayacak bu net.

Oyun vermek isteneni veriyor mu buna bakmak lazim ki RPG cok seven biri olarak bu oyun tika basa RPG acliginizi doyuruyor. detaylari cok etkileyici. Isin temelinde suradan gorev al sunu yap mantigi tabii ki. Ama detaylar ve dunyasi iste oyunu cekici yapan. Avlanmak bile ayri zevkli. Yay equip ediyorsunuz ok atamiyorsunuz neden inventoryden ok takmadiniz cunku. Gibi. Muthis ince seyler bunlar bana gore. Yoksa hatalar illa ki var oyun coktu bende iki kere mesela. Oluyor iste bir oyun bu kadar buyuk ve kod yigini oldugu icin bunlar oluyor zamanla duzelecektir. Ama oyun harika olduktan sonra bunlar canima minnet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Şubat 2018; 22:7:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Dil konusu bir yana. Oyun kitledi beni basina tam da Monster Hunterda yapacak bir sey kalmadigi anda cikti. Witcher'dan beri boyle derin bir RPG gormemistik. Tabii ki Witcher 3 ile hicbir RPG'yi karsilastirmamak gerek. Zaten bu oyun daha cok tarihi olaylara dayaniyor bir de ve lore'lar tam olarak tarih kitaplari. Konseptleri cok farkli zaten. Bu oyun agir bir RPG. Oyle akrobatik hareketler buyuler yok. Isin temelinde bir gercekcilik amaci var zaten oturmaniz kalkmaniz. Yataga once oturup sonra yat diyorsunuz mesela. Yat diyince birden ekran gitmiyor mesela. Ornek.

Fast travel bile RNG. Oyle teleport olmak yok. Gercek zamanli yol katediyorsunuz. Bu sirada acikiyor yoruluyorsunuz. Yolda karsiniza haydutlar veya tehditler cikiyor ve 2 saattir ayni yolu Fast travel deniyorum her defasinda baska bir sey oldu. Acikinca fazla yerseniz midenize oturuyor vs. status etkileri var bir suru. Kolun bacagin kirildi kanadi bandaj lazim yoksa gecmiyor potion iceyim gecsin yok. Yapay zeka sacmaliyor bazen. Ben zaten yapay zekanin sacmalamadigi bir RPG 25 senedir oyun oynarim gormedim. RPG oynuyorsaniz o yapay zeka illa bir yerde sacmalayacak bu net.

Oyun vermek isteneni veriyor mu buna bakmak lazim ki RPG cok seven biri olarak bu oyun tika basa RPG acliginizi doyuruyor. detaylari cok etkileyici. Isin temelinde suradan gorev al sunu yap mantigi tabii ki. Ama detaylar ve dunyasi iste oyunu cekici yapan. Avlanmak bile ayri zevkli. Yay equip ediyorsunuz ok atamiyorsunuz neden inventoryden ok takmadiniz cunku. Gibi. Muthis ince seyler bunlar bana gore. Yoksa hatalar illa ki var oyun coktu bende iki kere mesela. Oluyor iste bir oyun bu kadar buyuk ve kod yigini oldugu icin bunlar oluyor zamanla duzelecektir. Ama oyun harika olduktan sonra bunlar canima minnet.

sağolun hocam yorum için bizde türkçe yamayı beklerken size afiyet olsun demek düşer

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

quote:

Farketmez sonuçta sende bir konsol oyuncususun eğer yapımcı ekip böyle bir ayırım yaparsa (ki ben hiç sanmıyorum) resmi forumlarını hep birlikte bombalarız

bombalarız

• Dante kullanıcısına yanıt
    Vay be oyunda böyle ince detaylar olması çok hoş
  • Oyun aynı witcher3te olduğu gibi konsollara da türkçe yapılacaktır. Olmaması çok saçma olur, neden firma zaten yapacağı patch varken konsollarada türkçe yamayı eklemesin ki? Adamlar para kazanmak istemiyor mu sanki. Bilmiyorum ben öyle düşünüyorum belkide kendimi avutuyorum. Türkçe yama gelene kadar bekleyeceğim, zaten şu an oyun buglardan geçilmiyodur tıpkı witcher3ün ilk çıktığı zamanlardaki gibi. Önümüzde oyunu bekleyen daha bin tane patch vardır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Dil konusu bir yana. Oyun kitledi beni basina tam da Monster Hunterda yapacak bir sey kalmadigi anda cikti. Witcher'dan beri boyle derin bir RPG gormemistik. Tabii ki Witcher 3 ile hicbir RPG'yi karsilastirmamak gerek. Zaten bu oyun daha cok tarihi olaylara dayaniyor bir de ve lore'lar tam olarak tarih kitaplari. Konseptleri cok farkli zaten. Bu oyun agir bir RPG. Oyle akrobatik hareketler buyuler yok. Isin temelinde bir gercekcilik amaci var zaten oturmaniz kalkmaniz. Yataga once oturup sonra yat diyorsunuz mesela. Yat diyince birden ekran gitmiyor mesela. Ornek.

witcher 3 ve rpg sagda solda silah topladigimiz oyunlara rpg diyorsak codda rpgye girer mi knk

divinity origins 2 varken piyasada simdiye kadar witcher. 3 ten beri cikmis en kaliteli rpg demek neyin kafasi orasi zaten muamma

• Türkçe yama kolay bir şey olsa her oyuna witcher daki gibi eklenirdi, anlamadığımız ya da bilmediğimiz şeyler var galiba bence altyazı bu oyuna konsolda gelmeyecek.
  • Oyunun daha tutorial kısmında bir adamdan babamıza olan borcunu ödetmeye çalışıyoruz. Baktım ödemiyor daldım, ama adam çetin ceviz çıktı. Dedim bu beni dövecek, bir baktım kırmızı elbiseli bir adam çatur çutur bunun kafaya vura vura bayılttı. Nasıl kovalıyor ama adamı, gülmekten öldük kuzenle.

Sonra görevi yerine getirdikten sonra baktım ki bizim arkadaşlarımızdan birisiymiş. Kavga ettiğimi görünce dayanamamış gelmiş yardım etmiş. Zaten hemen sonra beraber hınzı bir göreve gidebilme şansınızda var.

Baktım başkaları böyle bir şey yaşamamış. Çok güldüm. Böyle spontane çok güzel olaylar var.

Bu arada Dante'nin yorumlarına katılıyorum. Oyun kesinlikle ağır bir orta çağ - şövalyemsilik simulatoru gibi.

Çok farklı ve zamanı güzel öldürüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.