Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunda pro destegi ve hdr destegi olmadıgı söyleniyor dogru mudur? 1080p calısıyormus proda. Ayrıca oyun kaç fps proda deneyimleyen arkadaslar bilgi verebilirler mi? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle_03 -- 13 Şubat 2018; 11:34:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gelen yorumlarda herkes performanstan şikayet ediyor. Sorunlu çıkması bekleniyordu ama umarım çabuk toparlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopnog -- 13 Şubat 2018; 11:59:16 >
  • Oyunun ortalaması 11 incelemede 67 puan.

http://opencritic.com/game/1561/kingdom-come-deliverance

• Puanları düşük :( artık indirimlerde alınır

• Combat sistemi bana da biraz nasil diyeyim basit gelmisti vurus hissi, vurdugunda olusan hasar vs vs

Sanirim Türkçe altyaziyi bekleyecegim hem oyun biraz daha toparlar kendini 1-2 guncellemeye.

• puanların düşük olma sebebi oyunun kötülüğünden ziyade oyunun fazla problemle çıkmasındandır umarım

neyse bir yandan da oyunun bekleneni vermemiş olması beni bir yandan sevindiriyor çünkü ne kadar alanları farklı olsa da oyun çok fazla mount and blade bannerlord ile kıyaslandırılıyordu.İkisinin de yıllardır geliştiriliyor olması,temaları olsun vs. , daha iyi olacak mount and blade bannerlord için , insanlar bu oyunla tatmin olmayacak ve daha çok istekle bannerlordu bekleyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

puanların düşük olma sebebi oyunun kötülüğünden ziyade oyunun fazla problemle çıkmasındandır umarım

neyse bir yandan da oyunun bekleneni vermemiş olması beni bir yandan sevindiriyor çünkü ne kadar alanları farklı olsa da oyun çok fazla mount and blade bannerlord ile kıyaslandırılıyordu.İkisinin de yıllardır geliştiriliyor olması,temaları olsun vs. , daha iyi olacak mount and blade bannerlord için , insanlar bu oyunla tatmin olmayacak ve daha çok istekle bannerlordu bekleyecek

Sonra büyük beklentilerle Bannerlord'u oynayacak ve beğenmeyecek Şu oyun hatalarını düzeltsin, Türkçe altyazı gelsin gider alırım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

quote:

puanların düşük olma sebebi oyunun kötülüğünden ziyade oyunun fazla problemle çıkmasındandır umarım

Sonra büyük beklentilerle Bannerlord'u oynayacak ve beğenmeyecek Şu oyun hatalarını düzeltsin, Türkçe altyazı gelsin gider alırım ben

Bannerlord'un resmi cikis tarihi var mi kesin olarak ?

Bu oyuna Türkçe altyazi bence buyuk bir patch ile gelir ki bugların duzeltildigi falan böylece alana kadar hem oyun daha stabil hale gelir hem rahatca oynariz.

Zaten simdi bile alsan Ps4 e secondary hakki satarsin oyundan sıkılınca primary de satarsin en kotu 35-40 TL vermis olursun bu da bir sey degil.

• quote:

İncelemelere bakmadım ama oyunda çok fazla hata var bu yüzden puan kırılmış olabilir.

Bizim yerli oyunun rakibi olarak gösteriyor herkes onuda çok merak ediyorum çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama olmadı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

quote:

Bannerlord'un resmi cikis tarihi var mi kesin olarak ?

Bu oyuna Türkçe altyazi bence buyuk bir patch ile gelir ki bugların duzeltildigi falan böylece alana kadar hem oyun daha stabil hale gelir hem rahatca oynariz.

Zaten simdi bile alsan Ps4 e secondary hakki satarsin oyundan sıkılınca primary de satarsin en kotu 35-40 TL vermis olursun bu da bir sey degil.

Yok kaç yıl oldu hala çıkacak oyun, o zamana kadar fiyatı da kırılır, bu gidişle Mayıs'tan önce almam oyunu, bir de ben pek bu hak satma işini bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

İncelemelere bakmadım ama oyunda çok fazla hata var bu yüzden puan kırılmış olabilir.

Bizim yerli oyunun rakibi olarak gösteriyor herkes onuda çok merak ediyorum çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama olmadı değil mi?

malesef hala sadece aylık bloglar falan yayınlıyorlar ne çıkış tarihi var ne bişi.

oyunu türkten kat ve kat fazla bekleyen gavurlar var zaten.Normalde türk oyunun sosyal medya sayfalarında türklerin aktif olmasını beklerken o kadar falza yabancı var ki onlar ele geçirmiş youtube ,facebook,twitter sayfasını falan

çok şey vaadediyor oyun , umarım patlamaz.Kale kuşatma,savunma yapma,mancınık atışları,detaylı ekonomi ve diplomasi işleyişi,krallıkları fethetme vb pek çok detay olacak

• Oyun pcde çok sağlıklı çalışmıyordu ps4 e aldım Türkçe yama da güncelleme ile gelecekmiş zaten. Yamayı bekler oynarım, oyun iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saner08 -- 13 Şubat 2018; 13:25:55 >
  • quote:

quote:

quote:

malesef hala sadece aylık bloglar falan yayınlıyorlar ne çıkış tarihi var ne bişi.

oyunu türkten kat ve kat fazla bekleyen gavurlar var zaten.Normalde türk oyunun sosyal medya sayfalarında türklerin aktif olmasını beklerken o kadar falza yabancı var ki onlar ele geçirmiş youtube ,facebook,twitter sayfasını falan

çok şey vaadediyor oyun , umarım patlamaz.Kale kuşatma,savunma yapma,mancınık atışları,detaylı ekonomi ve diplomasi işleyişi,krallıkları fethetme vb pek çok detay olacak

5 Yıl önce arkadaşın birisi grafikler yetersiz demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: metin4144

İngilizcesi ağır mı, log kaydı falan var mı konuşma ve questler de sonradan okuyabilmek için. İngilizce var ama bu tür oyunlar kasıyor.

Rpg olarak cok ust seviyede bu oyun tabii ki ansiklopedi gibi codex entry kayniyor. Ingilizc cok gerekli. Oyunun cekirdegi diyalog ve metin zaten.

Combat cok guzel. For Honor'un combati alip bu oyuna koymuslar. Muzikleri de cok guzel. Witcher 3'ten beri rpg acligi yasayanlar icin ilac olacak bu oyun.

Kotu bir yani var bazi diyaloglarda yukleme sureleri oluyor o sinir bozucu.

Ps4 Pro'da 30 fps stabil. 60 beklemeyin zaten bu grafiklere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Şubat 2018; 13:34:25 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Umarım beklentileri karşılar Türk oyununun patlaması üzer bizi :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu yama mod olarak çıkarsa eğer konsollara gelmez boşuna beklemeyin.konsollarda Microsoft ve sonyden kaynaklı mod desteklenmiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

bu yama mod olarak çıkarsa eğer konsollara gelmez boşuna beklemeyin.konsollarda Microsoft ve sonyden kaynaklı mod desteklenmiyormuş.

Resmi yerelleştirme ise güncelleme ile gelir ki yapılan çalışma resmi olduğu açıklandı, gelmezse saçma olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

bu yama mod olarak çıkarsa eğer konsollara gelmez boşuna beklemeyin.konsollarda Microsoft ve sonyden kaynaklı mod desteklenmiyormuş.

Resmi yerelleştirme ise güncelleme ile gelir ki yapılan çalışma resmi olduğu açıklandı, gelmezse saçma olur.

kc:d forumunda açtığım konuda bu yamadan bahsettim link attım community managerın verdiği cevap:

Where did you get that from please? We never announced turkish language. I don´t know who came up with this news, I get a lot of emails about it.
    Just take a look at our Steam page.

VOICEOVERS:
    English
    French
    German
    SUBTITLES:
    Spanish
    Czech
    Polish
    Russian
    Italian
    Simplified Chinese
    I mean it would be great to have Turkish language among them, or Brazilian-Portuguese subtitles, I would like to see it there, more people could play the game, but unfortunately, we don´t have them.

• 1 2 ay beklemek lazım oyunun güncellemelerle oturması için. Hem o sürede bakarsınız Türkçe de olur. Hatta indirim de yer. İyi bir oyun olduğundan kimsenin şüphesi yok. Sadece kötü bir çıkış yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moonel M kullanıcısına yanıt
    hocam dediğin doğruysa geçmiş olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.